Jump to content
  • Üye ol
i2mirli

Ipad 2 Sürüm düşürme

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Beyler 2. Nesil Ipad 2 kullanıyorum . 7.0 yukluydu cıhazda Wifi üzerinden güncelleştirme yaptığım için jb yapamıyorum.bu yuzden bugun 7.1.1 e tukselttım ı tunes uzerınden .

Sorum ; Jb sı olan herhangı bır alt versıyona dusurme ımkanım var mı? Varsa hangi yöntem ve programla...

(İfaith) isim yanlış olabılır bu tarzda bırşeyler soyluyorlar ama pek bılgım olmadıgı ıcın yanlış bırsey yapmak ıstemıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shsh kaydın yoksa düşüremezsin diye biliyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

A5 ve uzeri cihazları surum dusurulmuyor maalesef.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sürüm düşürme yalnızca (iOS 7 İçin) iPhone 4 için geçerli. Kalan cihazların SHSH kaydı olsa bile (ki 5S ve Air'in kaydı bile alınamıyor) işe yaramaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forumda araştırma yaparsan bulabilirsin ama zaten cihazın A5 ve üzeri olduğu için düşürülemiyormuş arkadaş cevap verdi

Forumda araştırdıgında bır çok kısı bıldıgı ıcın shsh nedır sorusuna cevap degıl shsh ıle alakalı konulardan bahseder.Sormak daha faydalı değil mi? Araştırma yapmasını bende bılıyorum araştırsan bulursun lafına degıl , sorunun cevabına ıhtıyacım vardı kı onuda arkadaş sağolsun söylemiş. Kısacası ya cevap yazalım yada edebımızle susalım bilmiş havalara girmeden.Umarım anlatabılmısımdır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmak istemem ama ben sadece konuları var dedim kendin öyle hava atıyom anlıyosan demek ki hava atsam ohooo ☺

Hava atmak mı :) Sen yazıyı neresınden okudun . Ya cevap verelim yada bilmiyorsak edebimizle susalım bilmişlik taslamayalım...

Bu cümleden bunu çıkardıysan zaten sana diyecek bişeyim yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tartışmak istemem ama ben sadece konuları var dedim kendin öyle hava atıyom anlıyosan demek ki hava atsam ohooo ☺

Hava atmak mı :) Sen yazıyı neresınden okudun . Ya cevap verelim yada bilmiyorsak edebimizle susalım bilmişlik taslamayalım...

Bu cümleden bunu çıkardıysan zaten sana diyecek bişeyim yok :)

Aynı şekilde benim yazımı nasıl okuyup ta bilmişlik tasladığımı düşündüysen sana diyecek hiçbir şey yok ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Soru cevap bölümüne açılmalıydı.

Konu kilitli...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!