Jump to content
disclosure

iPad'i Bizden Çaldınız !

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Çinliler isyanda; "iPad'i bizden çaldınız!"

Yazan:Hakan Kilyusufoğlu Cumartesi, 30 Ocak 2010 12:17

Son günlerde teknoloji dünyasının bir numaralı konusu olan Apple iPad'e çok benzeyen bir tablet bilgisayarın Çinli bir firma tarafından tam 6 aydır satılmakta olduğunu söylesek ne düşünürdünüz?

Her şey dün Shanghaiist adlı siteye girilen bir haberin yayılmasıyla başladı. Burada belirtilen habere göre iPad'e çok benzeyen hatta iPad'den çok daha iyi teknolojik özelliklere sahip olan bir cihaz tam 6 aydır zaten satılmaktaydı. Üreticisi ise Çinli Shenzhen Great Long Brother Industrial adlı bir firmaydı.

ipadcin.jpg

Shenzhen Great Long Brother firmasının başkanı Wu Xiaolong yaptığı açıklamada Apple'a çok kızgın olduğunu söyledi ve iPad olarak tanıtılan ürünün tasarımının kendilerinden çalındığını iddia etti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daha neler duyucaz neler :D

şaka bi tarafa güzel makinaymış Türkiyede varmı acaba :D

Bence boşver :D

tarihinde Deagles48 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daha neler duyucaz neler :D

şaka bi tarafa güzel makinaymış Türkiyede varmı acaba :D

Bence de daha başlangıç... Bu tür haberler beni soğutmazda, Apple ın sayfasında iPad tanıtımında konuşan elemanlar dikkatimi çekti.

Aletin özelliklerini anlatırlarken, felaket psikolojik baskı uyguluyorlar. Yani yüz ifadeleri, mimikler, el hareketleri, cümleleri bitirişleri... Ürünü görmeyen biri izlese bile, " vayyy bee ne deli alett " der kesinlikle:) Bu durum beni biraz soğuttu.

iPhoneOS 1.0 ı aklınıza getirin. 2G kullanıcıları iyi bilir. Ben iPhone aldığımda 1.1.4 ile aldım ve bu işe başladım. 1.1.4 te bile neredeyse hiçbirşey yoktu, Cycorder hariç :D Ancak şu günkü ilerlemeyi gözönüne alırsak, iPad in yazılımsal olarak geliştirilmesi kesinlikle sınırsız olacaktır.

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birakinda bu seferde sizden baskalari calsin :D Adamlarin kokunu kurutmaya calisiyorsunuz bir ipad`in lafimi olur? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Birakinda bu seferde sizden baskalari calsin :D Adamlarin kokunu kurutmaya calisiyorsunuz bir ipad`in lafimi olur? :D

:confused:

Hakketten dostum... Bak bu tarafından hiç bakmadım. Kopyalamadıkları birşey kalmadı, birde şikayet ederler.

Dostum, bir tarafı yere yakın olanlara dikkat edeceksiniz. Adamlar resmen zeytinyağı moduna girmişler:cool:

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alet benimde hoşuma gitti. Bunun hd sini (varsa) ikiye bölecen, diğer bolumede macos kuracaksın, oldu sana HackinPad! :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alet benimde hoşuma gitti. Bunun hd sini (varsa) ikiye bölecen, diğer bolumede macos kuracaksın, oldu sana HackinPad! :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!