Jump to content
  • Üye ol
incidenbiri

iPad Pro dan ilk görsel

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Flash neysede yazilim kisitlamalarini kaldirmasi lazim biraz pc gibi olmasi lazim iphone u ipade baglayip islem yapilabilmeli boyle giderse sadece iphonun buyugu olarak kalacak

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
apple ın ipad te flash la alıp veremediği nedir yhaw
. Aynen :)

iPhone 5S 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence iPade özel bir işletim sistemi getirilmeli.Mesela windowsta hem mobil uygulamalrı yükleyebiliyorsunuz hemde pc gibi kullanabiliyorsunuz

Sent from my iPad using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence iPade özel bir işletim sistemi getirilmeli.Mesela windowsta hem mobil uygulamalrı yükleyebiliyorsunuz hemde pc gibi kullanabiliyorsunuz

Sent from my iPad using Tapatalk

Katılıyorum. Sırf bu yüzden iPad'e para vermiyorum. Surface 3 alırım daha kullanışlı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum. Sırf bu yüzden iPad'e para vermiyorum. Surface 3 alırım daha kullanışlı.

o tabletlerin krali oylede kalacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Surface Windows tableti bana gore cok gereksiz, bizzat yakindan inceledim hem kalin hemde kucuk ekranda windowsun ufak kutucuklarina tiklamak iskence yaninda keyboard almasan kullanimi zor, bu bakindan surface almak yerine ince bir ultrabook hem daha akillica hemde daha hesapli.

Surface windows uygulamalari yukleniyor cunku kendi marketinde uygulama sayisi cok az.

iPad ise uygulama acisindan Mac PC lere gore daha zengin. Ben isim geregi tum tabletleri test eduyor ve yakindan taniyorum surface bence gercekten gereksiz birsey.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Surface Windows tableti bana gore cok gereksiz, bizzat yakindan inceledim hem kalin hemde kucuk ekranda windowsun ufak kutucuklarina tiklamak iskence yaninda keyboard almasan kullanimi zor, bu bakindan surface almak yerine ince bir ultrabook hem daha akillica hemde daha hesapli.

Surface windows uygulamalari yukleniyor cunku kendi marketinde uygulama sayisi cok az.

iPad ise uygulama acisindan Mac PC lere gore daha zengin. Ben isim geregi tum tabletleri test eduyor ve yakindan taniyorum surface bence gercekten gereksiz birsey.

iPadde uygulama açısından zerre sorunum yok ama windows storede bu kadar uygulama olsa hiç düşünmem android filan hikaye olur zaten android satbil değil iosta jbsiz hiçbişi surfaceler en iyisi olurdu uygulamalar arttılırsa ama şu an kesinlikle ipad

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hem ipad hem surfas pro sahibi olarak söylediklerine kesinlikle katılmıyorum . surface pro değeri bilinmiyor şuan bunun tek nedeni miçrosoftun bu platforma geç girmesinden başka birsey değil . i5 isletimci 8 saate kadar pil omruyle masa ustun hep yanın da. kalınlık olarak 3. nesılı incelemeni tavsıye ederim daha öncekiler kalındı evet ama bu yeterince ince ve şık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!