Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
oktay_ermis

İkonları Taşıyamıyorum Titremede Yok

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar İconlari silmek taşımak veya yer değiştirmek için herhangi bir için üzerinde az basili tutunda İconlari titriyor ve üzerinde çarpı işareti çıkıyordu şimdi bende söyle bir durum var basili tutuyrum ve çarpı işareti çıkıyor ama iconlri sadece silebiliyorum tasiyamiyorum titremede yok duruyorlar infiniboard foldersinfolders gridlock yüklü sıkıntı nerde sizce

SBSettings ten Sblocker yüklü ve aktif olabilir mi ?

Saygılar...

hatta basılı tutunca sağa solada gitmiyor üzerine basılı tuttuğum icon olduğu yerde kalıyor ekran sadece aşağı yukarı kayıyor aradada kapanıp açılıyor

bu dediğinizi bulamadım

SBSettings yüklü mü ?

Saygılar...

sbsettins yüklü ama sblocker ı bulamadım

Toggles taki adı tam olarak SpringLocker...

Saygılar...

tamam sanırım temadan oldu barrel de olabilir bunları telefon kendisi devre dışı bıraktı hatta temadan ziyade cydia dan indirdiğim herşeyi devre dışı bırakınca düzeldi

ama ekranın en üstünde exit safe mode yazıyor ona tıklatıncada bi ekran geliyor en altta OK-RESTART-HELP yazıyor

tamam sanırım temadan oldu barrel de olabilir bunları telefon kendisi devre dışı bıraktı hatta temadan ziyade cydia dan indirdiğim herşeyi devre dışı bırakınca düzeldi

barrelden olmaz bu dostum,cydiaya girip manage/packagese bakın,iconların titrememesi için bir program vardı onu kurmuş olabilirsiniz.

barrelden olmaz bu dostum,cydiaya girip manage/packagese bakın,iconların titrememesi için bir program vardı onu kurmuş olabilirsiniz.

baktım ama bilmediğim bi program yok....

ayrıca sadece titreme değil taşıma yapamıyorum tutup cekemiyorum yani iconu

Sanırım gözünüzden kaçmış ancak SBSettings te SpringLocker isimli bir toggle var mı, kontrol ettiniz mi ?

Saygılar...

Sanırım gözünüzden kaçmış ancak SBSettings te SpringLocker isimli bir toggle var mı, kontrol ettiniz mi ?

Saygılar...

böyle bir toogle bulamadım hele sbsettingi ilk açtığım sayfadaysa yok diğerlerinin içindeysede ben bulamadıysam bilmiyorum ama ilk açtığım sayfada yok

böyle bir toogle bulamadım hele sbsettingi ilk açtığım sayfadaysa yok diğerlerinin içindeysede ben bulamadıysam bilmiyorum ama ilk açtığım sayfada yok

Yüklü versiyonunuz 4.2.1 değil, değil mi ?

Saygılar...

4.1 telefon kendini safe moda alınca içiçe olan uygulamalı dışarı cıkarıyor o zaman düzeliyor .... ama ekranın en üstündeki yerden exit safe mode yapınca aynı oluyor

4.1 telefon kendini safe moda alınca içiçe olan uygulamalı dışarı cıkarıyor o zaman düzeliyor .... ama ekranın en üstündeki yerden exit safe mode yapınca aynı oluyor

Anladım yani klasör içindeki uygulamalar, safe mod da klasör dışına taşınıyor ve o zaman silinebiliyor ancak safe mod dan çıkınca silinemiyor. Gerçekten ilginç bir durum... Bu arada oluşturduğunuz klasör, orjinal klasörleme mi yoksa Cydia daki CategoriesSB mi ?

Saygılar...

orjinal

Valla dostum, aklıma farklı bir ihtimal gelmiyor, şimdilik... Telefonunuzu kapatıp, açın ve yeniden deneyin. Çözüm olmazsa Cydia ya girin ve

Manages > Packages

menüsünden, yüklediğiniz uygulama ve yamaları kontrol edin.

Saygılar...

we apologize for the inconvenience. but springboard has just crashed

mobilesubstrate/did not/cause this problem:it has protected you from it.

your device is now running in safe mode. all extensions that support this safety are disabled.

ekranda bunlar yazıyor

reboot(or restart springboard) to return to the normal mode. to return to this dialog touch the status bar.

we apologize for the inconvenience. but springboard has just crashed

mobilesubstrate/did not/cause this problem:it has protected you from it.

your device is now running in safe mode. all extensions that support this safety are disabled.

ekranda bunlar yazıyor

reboot(or restart springboard) to return to the normal mode. to return to this dialog touch the status bar.

Yazılarda sorun yok, safe mod a girince bu yazılar çıkar. Üst mesajda dediğim gibi ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatın ve sonra Cydia dan yüklediğiniz paketleri kontrol edin.

Saygılar...

sıkıntıyı buldum arkadaşlar iprotech şifreleme programındanmış sıkıntı.... sbsettingden onu kapatınca düzeldi.....

sıkıntı şurdan kaynaklanıyormuş iprotech şifreleme programındaki disable icon moving seceneğini açmışım......... akşamdan beri beni uğraştıran zımbırtı buymuş........

arkadaşlarında bilgisi olsun öyle bir sıkıntı olursa..... olmaz gerçi ama uç nokta....

sıkıntı şurdan kaynaklanıyormuş iprotech şifreleme programındaki disable icon moving seceneğini açmışım......... akşamdan beri beni uğraştıran zımbırtı buymuş........

arkadaşlarında bilgisi olsun öyle bir sıkıntı olursa..... olmaz gerçi ama uç nokta....

gecmis olsun :)

Oktay kardes cok saolsin.telefonum jb li .ve bi ton isime yaeayan uygulama var telefonumda.sirf bu sotun icin restore atcakti telefonuma ve butun uygulamar gidcekti ve oda yetmezmis gibi jb yapamicamtim.43.5 de jb yok .ama sayende gerek kalmadi bende iproTech de icon movie yi acik yapmisim sayande onu kapttim ve duzeldi :) cok saolasin elime saglik ;)

Merhabalar

oktay_ermis, 27.11.2010 - 23:48 yazdı:

Arkadaslar İconlari silmek taşımak veya yer değiştirmek için herhangi bir için üzerinde az basili tutunda İconlari titriyor ve üzerinde çarpı işareti çıkıyordu şimdi bende söyle bir durum var basili tutuyrum ve çarpı işareti çıkıyor ama iconlri sadece silebiliyorum tasiyamiyorum titremede yok duruyorlar infiniboard foldersinfolders gridlock yüklü sıkıntı nerde sizce

Merhabalar aynı problemi bende yaşıyorum nasıl çözüm bulabilirm anlattıklarınızı anlayamadım da