Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
djtosko

BMWhat v13.05 Full Cracked

Rate this topic

Recommended Posts

evet arkadaslar kendi arabam bmw oldugu icin bu uygulamanin crackini cok aradim ve buldum...BMWhat full version apple storede 40€ degerinde bir uygulama...bu uygulama ile arabaninizin gizli ozeliklerini acabilirsin.ben cok faydasini gordum ....bmw`si olan arkadaslara duyrulur 

:)

iViNi BMWhat 13.05

bmwhat_iphone_200x2201huy2.jpg

YENI LINK ARKADASLAR SILINMEDEN INDIRIN

http://uploaded.net/file/slv5omf2

bu arada unuttum bu program BMW`nin facelift yani...2007 sonrasi modellerinden bu yana olan arabalara daha fazla ozellik sagliyor.ayrica arabanin hatasi yada airbag arizasi gibi hatalarida silebilme ozelligine sahip.....

Edited by djtosko

Aracla baglantiyi nasil kurucaz ayri bir aparat gereklimi bu bluetoothlu OBD cihazi tarzi bisey gerekicekmi tesekkurler

 iphone 5  Tapatalk 

evet ufak bir aparat var o aparati arabaya bagliyorsun ve wifi yada bluetoothl ile baglanti saglanmis oluyor.ama almadan once BMWhatìn sitesine gidin gereken her ayrinti orada var.yada forumari arastirabilirsiniz.....

Slm arkadaşım öncelikle program için teşekkür ederim verdiğin linkten bir türlü indiremedim başka bir yere upload edebilirmisin? acaba ayrıntılı bir şekilde açıklarmısın hangi aparat lazım ismini yazarmısın ve özellik derken ne gibi özellikler açıklarsan çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

2012 bmw 520d de olurmu acaba ? Birde yanlis birseyde sikinti yaratir mi ?

iPhone 5 İOS 7.0.4 JB'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

http://www.amazon.de/Original-Bluetooth-OBD2-Diagnose-Adapter-Artikelstandort/dp/B00DQTLE2A/ref=pd_sim_auto_1?ie=UTF8&refRID=1YRS6KTJA8R6G2F8GM4M

öncelikle almaniz gereken alet bu yukaridaki linkte tabi bunlarin diger markalarda ve daha ucuza bulabilirsiniz örnegin aliexpres.com sitesinden yani cinden 5-10 usd ye alabilirsiniz....

gelelim programin islevleri:oncelikle kendi araba neler yaptim onlari sayalim....benim arabam bmw 530D 2009 model 

1:arabayi ilk actigmda anahtar ile uzaktan butun isiklari yaniyor (selamlama yani)

2:dijital KM. göstergesi ekranda

3:emniyet kemer ikazi artik calmiyor...

4:amerikan tarzi turuncu isiklar (hafif sekilde yaniyor)ve sinyal verdigin zaman yan kaportadaki ile ön fardaki sinyaller (önemli)ayni zamanda yanip sonuyor.

5:arabayi actigim zaman anahtar ile uzaktan kumanda ile BIP sesi gelmesi....

6:ön farlarin (benimkiler BIXENON) daha güclü ve parlak yanmasi...

7:dörtlüler ...örnegin her arabain 4lulerini actigin zaman hemen hemen 1èr saniye arilklarla yanip soner ama benimkiler saniyede 2 kere yanip sonuyor  yani SANIYEDE 2 KERE TIK-TIK yapiyor

8:en onemlisi benim icin örnegin 150-160 yada 240-260km/H ile gedierken ani frende arka STOP ISIKLARIMIN SANIYEDE 3 KERE YANIP SONMESI TAKII ARABA DURASIYA KADAR BUNLARA DÖRTLÜLERDE DAHIL....(ADAPTIVE BREAK SYSTEM)

ayrica daha cok seyler var aklmima gelmeyen ve yapmadigim...

örnegin klimanin ayarlari ile oynayabilirsiniz..

aslinda bir cok ozellik arabanizda vardir ama fabrika bunlari üretigi ülkelere göre farklilik gösteriyor arkadaslar......

tesekkur ederim 

UMARIM YARDIMCI OLMUSUMDUR

Edited by djtosko
  • Like 1

2012 bmw 520d de olurmu acaba ? Birde yanlis birseyde sikinti yaratir mi ?

hayir hic bir sorun olmaz yapacagin degisiklikler zaten arabanda var kardesim ama acik degiller....

Edited by djtosko

hayir hic bir sorun olmaz yapacagin degisiklikler zaten arabanda var kardesim ama acik degiller....

anladim tesekkurler

anladim tesekkurler

bu programi yapan bir alman kendisi bmw de teknisyen yani anliyacan bmw nin cigerini biliyor.aklini calistirip boyle bir program yapmis ve satiyor..ben kendisiyle birebir konustum.aklima takilan sorular icin ...

bu programi yapan bir alman kendisi bmw de teknisyen yani anliyacan bmw nin cigerini biliyor.aklini calistirip boyle bir program yapmis ve satiyor..ben kendisiyle birebir konustum.aklima takilan sorular icin ...

her araba icin var ancak dogru cihazi bulmak onemli

her araba icin var ancak dogru cihazi bulmak onemli

dogrudur benim araba bmw oldugu icin onu aradim ve buldum...

linkte bir sorun var sanırım linki yenileyebilirmisiniz lütfen

2003 model reno clioya olurmu :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Like 1

Sizlere bir güzellik yapayım :)

iViNi BMWhat 13.05

TURBOBIT

Mw7eBi.png

UPLOADED.TO

Mw7eBi.png

Edited by ahmethan
  • Like 1

Sizlere bir güzellik yapayım :)

iViNi BMWhat 13.05

TURBOBIT

Mw7eBi.png

UPLOADED.TO

Mw7eBi.png

HOCAM HARİKASIN YA

Edited by Semiramis53

O kadar linki yenileyin demişler 1 kişi teşekkür etti :) Konudaki linki de yenileyelim belki görmemiştir arkadaşlarımız :)

O kadar linki yenileyin demişler 1 kişi teşekkür etti :) Konudaki linki de yenileyelim belki görmemiştir arkadaşlarımız :)

abiler tatildeydim yeni gordum cirpinilarinizi kusura bakmayin.bir onceki sayfada arkadaslarimiz vermisler linkleri...ama sanirim yarin yada öbürgün onun daha yeni bir versionu nu paylasicam....

Linkler çalışmıyor merakla bekliyoruz link paylaşımızı en kısa sürede saygılar hayırlı bayramlar ...

Linkler çalışmıyor merakla bekliyoruz link paylaşımızı en kısa sürede saygılar hayırlı bayramlar 

yeni link eklendi hemen indirin silinmeden kardesim....

yeni link eklendi hemen indirin silinmeden kardesim....

Slm arkadaşım öncelikle program için teşekkür ederim verdiğin linkten bir türlü indiremedim başka bir yere upload edebilirmisin? acaba ayrıntılı bir şekilde açıklarmısın hangi aparat lazım ismini yazarmısın ve özellik derken ne gibi özellikler açıklarsan çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

http://uploaded.net/file/slv5omf2

abiler tatildeydim yeni gordum cirpinilarinizi kusura bakmayin.bir onceki sayfada arkadaslarimiz vermisler linkleri...ama sanirim yarin yada öbürgün onun daha yeni bir versionu nu paylasicam....

dostum bunu nasıl kuracağız?

jaibreakli telefona kurulum yapin.ayrica eger jailbrak var ise AppCake `nin icinden de indirip kurabilisriniz

Edited by djtosko

jaibreakli telefona kurulum yapin.ayrica eger jailbrak var ise AppCake `nin icinden de indirip kurabilisriniz

Jailbreaksiz telefonlara kurulma anlamına mı geliyor bu? Yukarda çelişkili bir cümle kurmussunuz da :)