Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Technics

Earth 101 - iOs için 3D ATLAS yazılımı

Rate this topic

Recommended Posts

Elinin altında güzel bir atlas uygulaması olup kullanmak isteyenler için çok güzel bir yazılım earth 101. Yaklaşık 50 mb yer kaplıyor. 3 boyutlu Dünya Küresi üzerinde dilediğiniz lokasyonların hem bölgesel hem de yüzey şekilleri şeklinde 2 biçimde izleyebiliyorsunuz. Ufak bir güzellik daha yapmış yapımcı dilerseniz hava durumunu'da öğrenebilmenizi sağlayan seçenek eklenmiş. 

Yine yazılım ile ayrıca 3 boyutlu modellemeler ile ülkelerin simgesel varlıkları hakkında da bilgi verilmiş.

Kötü yanı Türkiye'de İzmir de dahil olmak üzere hemen hemen hiç bir il yok İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya dışında. 

En güzel yanı ise bu harika yazılım uzun süre 2 dolardan satılmış ve şu an ücretsiz. Hem de tam sürüm olarak edinebiliyorsunuz. Herhangi bir uygulama içi satın alma bulunmuyor. 

Iphone ile uyumlu yazılımın dışında 650 mblık olan ipad versiyonu ise daha geniş kapsamlı. 3 Dolardan satılan bu yazılımda da indirim yapılmış. Şu an 1 dolardan satın almanız mümkün.

iPhone Ücretsiz Download:

https://itunes.apple.com/us/app/earth-101/id581758969?mt=8

iPad Download:

https://itunes.apple.com/tr/app/earth-101-for-ipad/id581911397?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Video: 

>http://www.youtube.com/watch?v=9GGS88iOLQI

screen640x640.jpeg

Earth101_banner566x293.png

screen568x568.jpeg

screen480x480.jpeg

Edited by Technics
  • Like 6

Konu için teşekkürler, umarım birçok arkadaş faydalı bulacaktır. Uzun zamandır kullanıyorum bu uygulamayı, bazen hava durumu için bazen de Google Earth gibi gezmek için. Lakin içerik biraz yetersiz. İşin kötü tarafı, yaklaşık bir sene önce geliştiriciye eposta gönderdim İzmir ve genel içerik konusunda, herhangi bir şekilde yanıt vermediler. Yine de gerek verdiği kısa bilgilerle, gerek de yel değirmeni ve uçaklar gibi küçük animasyonlarla eğlenceli bir uygulama.

Ayrıca 3Planesoft sitesinden geliştiricinin diğer uygulamalarına da bakılabilir. iPhone ve iPad için animasyonlu şömine ve saat uygulamaları, masaüstü için akvaryum ve dünya gibi animasyonlu duvar kağıtları var. Gerçekten de kaliteli uygulamalar ama keşke biraz kullanıcıyla iletişim kursalar.

• Like 1

Konu için teşekkürler, umarım birçok arkadaş faydalı bulacaktır. Uzun zamandır kullanıyorum bu uygulamayı, bazen hava durumu için bazen de Google Earth gibi gezmek için. Lakin içerik biraz yetersiz. İşin kötü tarafı, yaklaşık bir sene önce geliştiriciye eposta gönderdim İzmir ve genel içerik konusunda, herhangi bir şekilde yanıt vermediler. Yine de gerek verdiği kısa bilgilerle, gerek de yel değirmeni ve uçaklar gibi küçük animasyonlarla eğlenceli bir uygulama.

Ayrıca 3Planesoft sitesinden geliştiricinin diğer uygulamalarına da bakılabilir. iPhone ve iPad için animasyonlu şömine ve saat uygulamaları, masaüstü için akvaryum ve dünya gibi animasyonlu duvar kağıtları var. Gerçekten de kaliteli uygulamalar ama keşke biraz kullanıcıyla iletişim kursalar.

Ben de değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Aynen söylediğiniz gibi İzmir için geçen cumartesi mail attım, ilk iş günü cevap vermişler, teşekkür ederiz bildiriminiz için gerekli bildirimler yapılacak diye. Ama pek sanmıyorum. Yine de uzun zaman böyle bir uygulama taramış birisi olarak söyleyebilirim ki yazılım sizin de belirttiğiniz gibi benzerlerine göre güzel ve iş görüyor :)

rica ederim dostum.