Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
secret61

iPhone Üst Modelle Değişim

Rate this topic

Recommended Posts

Zorlu'da şuanda böyle birşey mümkünmü yada olacakmı ? Varsada fiyatlar nasıl ? Mesela 5s i 6'ula değiştirmek istesek. Benzeri konu varsa özğr dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende mail attım apple ama dönüş yapmadı bellimi olur ama satış stratejisi için yapmaları an meselesi olabilir.

bir ara vodafone reklamı dönüyordu ya :D 

çalışır durumdaki 4 ve 4s i 360 TL ye sayıyorlardı :D

şaka gibi :D

• Like 2

Böyle bir satış stratejisi olamaz. Hiç bir şirket kendi zararına çalışmaz. Böyle birşey yapmak sayısal olarak iphone6 satışını çok yukarılarda gösterir fakat elde edilecek kar marjı bir okadar az olur.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Like 1

Sadece bir el yapilsa bence iyi olur...

Mesela bugün para verip iPhone 5S alan yarin iPhone 6 ile degistirmek isterse kolayca degistirebilsin ama  iPhone 6S ciktiginda artik bir kere degisim yapildigindan dolayi artik iPhone 6 yi  bir üst model ile degisim yapilmasin..

Ozaman gör bak apple nasil satiyor.

Edited by s3rh47

amerikada var

Zorlu'da yok. Önemli olan da bu.

• Like 1

Bence olmaz, olsa bile 5s i öyle bi fiyata alırlar ki 2.el satıp direk 6 almak daha mantıklı gelir. Yani garantili 5s 1500tl diyelim 2. Satış fiyatı onlar 600 liraya sayar.

Bu uygulama amerika'da var ama bunu apple yapmıyor. Amerika yasaları gereği aldığın bir ürünü 1 ay içinde koşulsuz iade edebiliyorsun elektroniklerden. O yüzden son bir ayda 5S alan olursa gidip değiştirebilir. Türkiye'de böyle bir şey söz konusu değil. Almasaydın bekleseydin derler gülerler adama. Zaten iphone alan kişi de bekler, iphone6 almasa dahi 5sin fiyatları düşeceği için. :)

• Like 1

Amerikada aple kendi yapiyor kardesim  ben 4 yillik ip 4 u gonderdim 149 dolara yenilediler ust model vermediler cunku biz telefon operatorunden almistik ancak onlar ust model verebilir size dediler onlardan alsaymisiz ust model olabilirmis .

Amerikada aple kendi yapiyor kardesim  ben 4 yillik ip 4 u gonderdim 149 dolara yenilediler ust model vermediler cunku biz telefon operatorunden almistik ancak onlar ust model verebilir size dediler onlardan alsaymisiz ust model olabilirmis .

Daha geçen hafta chicago tyson corner apple store da arızalı olan 5 imi 300$ karşılığında yenisini vererek değiştiler. Mümkünse 6+ alıyim neyse parası veriyim dedim . Malesef dediler...

Yok öyle bir şey gençler Dağılın :)

Iphone 6 64 GB Space Gray den gönderildi.

Zorlu'da şuanda böyle birşey mümkünmü yada olacakmı ? Varsada fiyatlar nasıl ? Mesela 5s i 6'ula değiştirmek istesek. Benzeri konu varsa özğr dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu bahsettiginiz islem belli ucret karailiginda amerika da yapiliyir. Turkiye de var mi bilmiyorum ama apple musteri hizmetlerini arayip sorabilirsiniz.

Apple musteri hizmetleri : 0 (216) 282 15 11

Hizli cevap alabilmek icin alinti yaparak cevap verin.

İmessage : tansel.er@iphoneyardim.net

Twitter : @tanseler

İnstagram : @tanseler