Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
kenantrk

iphone 5s pil sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

iphone 5s im jailbreakliydi

sarji cok iyi gidiyordu 2 gun once aksam sarja koydum 100/100 doldu

ve sarjdan cikarip 3g ve acik uygulamalari kapatip uyudum sabah sarj yuzde 30 a inmisti daha sonra tekrar kontrol ettim yine ayni durumda sarj hizli bitiyordu

cihazi itunestan geri yukle yaptim duzelmedi

3 defa yaptim yine duzelmedi

restore yani ipsw dosyasi indirdim temiz restore cekicektim

dosya iphone ile uyumlu degil hatasi veriyor

cihazim yurtici genpa garantili

daha once servise batarya sorunu ve isinmadan dolayi verdim

oradaki personelin cihazi kontrol etmeden darbeden dolayi bu arizalari veriyor demesinden dolayi

800 tl degisim ucreti istediler

tekrar genpaya pil cok hizli bitiyor diye gotursem degisim parasi isterler mi

yada pil sorunu yazilimsal bir cozumu var mi

cihazim 7 aylik

son sarjdan bu yana gecen sure dun gece sarj etmistim

simdi 100 de 14 te

post-120433-1409898762,0792_thumb.jpg

Edited by kenantrk

anlattığın olayın aynısını ben yaşadım.jailbreaki kaldırdım,yedeksiz restore yaptım hiçbirşery fayda etmedi.şuan telefonum serviste.sanırım pilini değiştirecekler.

seninde 5s miydi

bide ben daha once servise vermistim

800 tl degisim parasi istediler

simdi tekrar versem degisim parasi isterler mi

Hocam bu kadar hızlı düşmesi normal değil bence.. Tekrar Genpa ya bir başvurun...

Ben GENPA'ya telefonumda kasma olduğunu parmak izi stabil çalışmadıgı home tuşu ara ara basmadıgı ve hoparlörde cızırtı oldugunu degişim istedigimi söyledim. 

Bugün gidip SWAP cihazımı alıyorum. Bu arada degişimde sıfır cihaz veriyorlar haberiniz olsun.

yok benim telefonum iphone 5 16 gb.değişim parası istemeleri ilginç olmuş.tekrar öle bişi isterlerse apple storeye baktırmakta fayda var.yanlız çok ilginç ben konu açsam aynı bu şekilde yazabilirdim.pil kullanımız bile aynı.işim gereği çok kullanan biride değildim.bu olay olduğundan beri gece 12 ye kadar 3 kere şarja koyuyordum telefonu.normalde 1 kere şarj eder ertesi gün tekrar şarja koyardım.

Ben GENPA'ya telefonumda kasma olduğunu parmak izi stabil çalışmadıgı home tuşu ara ara basmadıgı ve hoparlörde cızırtı oldugunu degişim istedigimi söyledim.

Bugün gidip SWAP cihazımı alıyorum. Bu arada degişimde sıfır cihaz veriyorlar haberiniz olsun.

genpaya tekrar vericem para isteyeceklerini dusunuyorum daha once verdigimde oradaki eleman hic bakmadan arizanin darbeden kaynaklandigini yazmisti

darbe dedigide dusmeden olan darbe degil carpmadan olusan

yok benim telefonum iphone 5 16 gb.değişim parası istemeleri ilginç olmuş.tekrar öle bişi isterlerse apple storeye baktırmakta fayda var.yanlız çok ilginç ben konu açsam aynı bu şekilde yazabilirdim.pil kullanımız bile aynı.işim gereği çok kullanan biride değildim.bu olay olduğundan beri gece 12 ye kadar 3 kere şarja koyuyordum telefonu.normalde 1 kere şarj eder ertesi gün tekrar şarja koyardım.

iphone 5lerde degisimi cabuk yapiyorlar

5slerde yapmadiklarini duymustum

appstore gotursen ne degisir

ben bursadayim

istanbula gelip appstore versem yardimci olurlar mi

iphone 5lerde degisimi cabuk yapiyorlar

5slerde yapmadiklarini duymustum

appstore gotursen ne degisir

ben bursadayim

istanbula gelip appstore versem yardimci olurlar mi

Konuyla alakalımı bilmiyorum ama 5s cihazım var. 2 Defa servise gönderdim 1.de geri yolladılar para istediler 2.de seve seve degiştirdiler cihazımı.

Konuyla alakalımı bilmiyorum ama 5s cihazım var. 2 Defa servise gönderdim 1.de geri yolladılar para istediler 2.de seve seve degiştirdiler cihazımı.

ilk gondediginde ne kadar istediler

ne kadar istemistiler

Yav arkadasim sen eger dirayetli olmazsan degistirmezler. Ben mevzuati biliyorum apple in prosedurunu biliyorum duyeceksin 50 kere yollayacaksin gerekirse bak nasil degistiriyorlar pasa pasa

Yav arkadasim sen eger dirayetli olmazsan degistirmezler. Ben mevzuati biliyorum apple in prosedurunu biliyorum duyeceksin 50 kere yollayacaksin gerekirse bak nasil degistiriyorlar pasa pasa

oyle yapmamin bi faydasi olacak mi

her goturdugumde eski kayitlari gorecekler mi

Bak telefonu dusurmus olabilirsin ama firma senin sorununun dusmeden kaynaklandigini kanitlamak zorunda. Atkadaslarda bahsetmisti baska bi konuda cakallar var telefonu hasat ediyorlar sonra orta tustan yollayip telefon degisimi alan var

Bak telefonu dusurmus olabilirsin ama firma senin sorununun dusmeden kaynaklandigini kanitlamak zorunda. Atkadaslarda bahsetmisti baska bi konuda cakallar var telefonu hasat ediyorlar sonra orta tustan yollayip telefon degisimi alan var

pil sorunu dusmeden degil zaten cihaz hic dusmedi sadec iki uc noktada darbe izi var

ve pil sorunu da cok sonradan olan bi sorun

yanlis ipsw yüklersen tabiki uygun olmaz hatasi alirsin... 
Size söylüyorum ios 7.1.2 tam sarj canavari..

Kurdukdan sonra hemen hemen cogu servisi kapatmaniz gerekiyor.

yanlis ipsw yüklersen tabiki uygun olmaz hatasi alirsin...

Size söylüyorum ios 7.1.2 tam sarj canavari..

Kurdukdan sonra hemen hemen cogu servisi kapatmaniz gerekiyor.

dogru ipsw linki varsa verirmisin

servisteki cihazimi internet sayfadindan sorguluyorum

onarilmak uzere bekliyor yaziyor

bide serviste gordugu son islemde

verdigim tarih gozukuyor

cihaz halen serviste

onarilmak uzere bekliyor yaziyor

bide genpa dan aradilar cihaziniz bekliyor orjinal jelatin takdirmak istermisiniz diye sordular

ben istemedigimi soyledim ama cihazin akibeti belli degil