Jump to content
Sign in to follow this  
@RzU

İphone 6 Plus Detaylı İnceleme

Rate this topic

Recommended Posts

>http://www.youtube.com/watch?v=WuC6b43_kLQ

Edited by Webbi
  • Like 7

Video ön izlemesini yapamadım adminler yardımcı olabilir mi?

...

Edited by @RzU

Beğenmedim çok büyük hiç hoş değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Video ön izlemesini yapamadım adminler yardımcı olabilir mi?

Düzenlendi

• Like 1

Önizleme yapılıyor ben izledim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende çok beğendim kesinlikle plus sadece renk seçmek zor olacak 

• Like 1

Alacağım tek cihaz.. Ebatlar muhteşem.

aynen kardeşim iphone 6 plus 64 gb space gray candır can bende alıcam planlar yapmaya başladım

Edited by Paloma

türkiyede önsipariş başladı ama beyaz olan iphone 6 yok daha

• Like 1

direk yapıştırdım space grey candır :D

oo hayırlı olsun kardeşim hangi modeli kaç gb ne kadara aldın evet uzay grisi en güzeli

• Like 1

oo hayırlı olsun kardeşim hangi modeli kaç gb ne kadara aldın evet uzay grisi en güzeli

teşekkür ederim dün geceden beri araştırmadığım yer kalmadı galiba bu iş Tr de oldu artık tek tip fiyat apple store tr fiyatı ne ise mağazalarda artık o ben İp6plus 64 gb space grey abonesiyim artık :)

• Like 1

teşekkür ederim dün geceden beri araştırmadığım yer kalmadı galiba bu iş Tr de oldu artık tek tip fiyat apple store tr fiyatı ne ise mağazalarda artık o ben İp6plus 64 gb space grey abonesiyim artık :)

abime ordan çek bi acılı plus ezme :D :D  benimde kararım aynen iphone 6 plus 64 gb space gray sende çok doğru bir seçim yapmışsın beni tek kızdıran fiyatın çok yüksek olması 2949 26 eylülde makine sende sanırım

Edited by Paloma
  • Like 1

abime ordan çek bi acılı plus ezme :D :D  benimde kararım aynen iphone 6 plus 64 gb space gray sende çok doğru bir seçim yapmışsın beni tek kızdıran fiyatın çok yüksek olması 2949 26 eylülde makine sende sanırım

26 eylülde sevkine başlanıyor 1 2 gün içinde elime ulaşırmış oturduğum yere göre epıl biliyor işini 32 kaldırdı yüklendi 64 gb gold da 2. parti ön sipariş var 3-10 ekim de çıkacak dağıtıma o kadar tutulmuş :o:D

• Like 1

26 eylülde sevkine başlanıyor 1 2 gün içinde elime ulaşırmış oturduğum yere göre epıl biliyor işini 32 kaldırdı yüklendi 64 gb gold da 2. parti ön sipariş var 3-10 ekim de çıkacak dağıtıma o kadar tutulmuş :o:D

evet teknosada da iphone 6 plus space gray tükendi

• Like 1

ben düşünmüyordum bu kadar talep 128 gb sine felan ama zengin milletiz :D

• Like 1

ilk iphonedan beri bütün nesilleri almış biri olarak 5 ten sonra ekran boyutundan sıkılıp note 3 e dönüp android tecrübesi yaşadım.. sırf büyük ekran ihtiyacımdan ötürü :) şimdi istediğim ekran boyutu nihayet geldi ve plus bence harika.. büyük ekran bir iphone kullanmak inanılmaz keyifli olacak :)

• Like 2

ilk iphonedan beri bütün nesilleri almış biri olarak 5 ten sonra ekran boyutundan sıkılıp note 3 e dönüp android tecrübesi yaşadım.. sırf büyük ekran ihtiyacımdan ötürü :) şimdi istediğim ekran boyutu nihayet geldi ve plus bence harika.. büyük ekran bir iphone kullanmak inanılmaz keyifli olacak :)

kesinlikle bende bekliyordum iphone 4 32 gb 5 ay heryerde arayıpta en sonunda yılbaşında 2.200 tl ye almış biri olarak artık ekranın büyümesini bekliyordum ve işte o gün geldi çattı iphone 6 plus 64 gb space gray için hesap yapmaya başladım bile :D :D :D

Of of bu gece ip6plus şerefine içecem

Fakirliğin gözü kör olsun ulan

Edited by typersin25
  • Like 2

Herkes plus dıyor hele bi elinize Alın :) alcagınız telefon iPhone 6 olcak plus çok büyük ama 4.7 küçük dıyemezsınız siz ve herkes plusu elinizse aldıgınızda dıyeceksınız ben utanırım bu büyüklükte bi telefonla dolasamam ?

• Like 1

Herkes plus dıyor hele bi elinize Alın :) alcagınız telefon iPhone 6 olcak plus çok büyük ama 4.7 küçük dıyemezsınız siz ve herkes plusu elinizse aldıgınızda dıyeceksınız ben utanırım bu büyüklükte bi telefonla dolasamam ?

5.5" lik telefonda mı utanç kaynağı olmaya başladı

5.5" lik telefonda mı utanç kaynağı olmaya başladı

kardes niyetın telefonsa evet ama tabletse asla şaşma 5.5 den tek kelimeyle harıka

kardes niyetın telefonsa evet ama tabletse asla şaşma 5.5 den tek kelimeyle harıka

Neden böyle düşünüyosunuz yani saygı duyarım ancak bazıları telefonu büyük ekranlı sever benim gibi bu yüzden utanılcak bişi yok diye düşünüyorum

• Like 2