Jump to content

YENİ GÜNCELLEME FOTOĞRAF SORUNU

Rate this topic

sarahanter

Recommended Posts

İOS 8 güncellemesini yaptıktan sonra fotograflara girince son eklenen klasorde butun fotograflarım gozukmuyor . bitek alt sekmeden fotograflara tıklayınca bütün fotograflar gozukuyor. guncelleme yapmadan once ıtunes ıle yedek aldım yedegı geri yüklersem son eklenen fotograflarda tüm resımlerım gozukurmu ve son cektıgım fotograflar sılınırmı ? şimdiden tesekkurler 

İOS 8 güncellemesini yaptıktan sonra fotograflara girince son eklenen klasorde butun fotograflarım gozukmuyor . bitek alt sekmeden fotograflara tıklayınca bütün fotograflar gozukuyor. guncelleme yapmadan once ıtunes ıle yedek aldım yedegı geri yüklersem son eklenen fotograflarda tüm resımlerım gozukurmu ve son cektıgım fotograflar sılınırmı ? şimdiden tesekkurler

Güncellemeden önce de öyleydi zaten

icloud masaüstü sürümünü indir bide öyle bak

öylede olmuyor usb drive programım var bide onunla denıycem onceden yapmıştım bakalım ama birde ben sürüm düşürmek istiyorum. 3g olayı yuzunden bu nasıl olucak yardımcı olurmusun lütfen. senın dedıgın sıstemle nasıl yapıcam ?

öylede olmuyor usb drive programım var bide onunla denıycem onceden yapmıştım bakalım ama birde ben sürüm düşürmek istiyorum. 3g olayı yuzunden bu nasıl olucak yardımcı olurmusun lütfen. senın dedıgın sıstemle nasıl yapıcam ?

artık sürüm düşüremezsiniz, apple tüm izinleri kapattı dönüş için sadece ios 8 ve 8.0.2 yüklenebiliyor.

Çok basit klasör acıcaksın fotoları ona yukluceksin sekronıze ediceksın..Daha önce olan fotolar ios 8 de film rulosuna gelmemiş ise yada birazı gelmiş ise ve olağan albumdekılerde yok ise yada azı gelmiş ise cihazı pcye bağla çıkan aygıta tıkla cihaza gir alt alta 4 adet sürücü göreceksin fotoların orada al pcye yükle bir klasör yap sonrada cihaza senkronızede bu klasöru göster cihazın içine gelir.Aslında direk gelmesi lazımdı eskisi gibi bu ios 8 de ya hata mevcut yada özellıkşe böyle yapmışlar anlamadım ama fotolar sürücülerin içinde duruyor.