Jump to content

İphone 6 mı 6 plus mı?

Rate this topic

lord_ask

Recommended Posts

Sa öncelikle fikriniz gerçekten benim için önemli ve 2 nesilden beri sürüm elverdikçe jb li iphone kullanmaktayım ve şuan iphone 5 32 gb kullanıyorum 6 almak istiyorum 2 sinide inceledim fakat karar veremedim 6mı almalıyım 6 plusmu plus çok büyük ve 10 dakikalık izlenimime göre tek el kullanımı imkansız fakat şarjı iyi gidecek gibi gözüküyor 6 da yine 5 gibi şarj aletiyle mi gezicez plus gerçekten uzun gidermi ve genel olarak hangisini niye tercih etmeliyim ? Şimdiden kıymetli görüşlerinize teşekkür ediyorum..

Çok büyük ekranlı telefonlar hoşuna gidiyorsa film dizi gibi alışkanlıkların varsa plus tercihin olsun eğer bu özelliklerin yoksa iPhone 6 diyebilirim

Şarj konusunda iPhone 6 Plus oldukça iyi android telefonların hepsine kafa tutuyor diyebilirim.

6'yı bilemem fakat 6 muhtemelen yine şarj sıkıntısı çekecek çünkü fazla bi değer yok artan mAh değeri olsun özellik olsun vs vs.

Birde alırken hafızaya dikkat edin 16'lık iphoneler yetmiyor çünkü 2 3 tane oyun kursan gitti 6 7 gb

Sa öncelikle fikriniz gerçekten benim için önemli ve 2 nesilden beri sürüm elverdikçe jb li iphone kullanmaktayım ve şuan iphone 5 32 gb kullanıyorum 6 almak istiyorum 2 sinide inceledim fakat karar veremedim 6mı almalıyım 6 plusmu plus çok büyük ve 10 dakikalık izlenimime göre tek el kullanımı imkansız fakat şarjı iyi gidecek gibi gözüküyor 6 da yine 5 gibi şarj aletiyle mi gezicez plus gerçekten uzun gidermi ve genel olarak hangisini niye tercih etmeliyim ? Şimdiden kıymetli görüşlerinize teşekkür ediyorum..

Şuanki yapilan testlere göre 6 en iyisi plus kafa tutuyor resmen saten plus eğiliyor apple kabul etti ve ücretsiz sorgusuz değişim vericek buda benim fikrim olarak 6 tercihim şarj konusuna gelecek olursak artik aliştiğimiz için iadere yollarinida bulduk hem 6 biraz daha kullanişli en azinda. Plus'a göre tercih sizin

Bencede 6 almak en mantıklısı, ben daha görmeden dokunmadan altı aldım. Hatta ekran koruması, alüminyum case ve bumper bile ısmarladım. iphone 6 64 gb bence alınacak en iyi telefon. Tabiki bunlar benim fikrim. Saygılar.