Jump to content

Gold iPhone 6 Plus 128 GB forum incelememiz...

Rate this topic

iPhone16

Recommended Posts

Cihaz dün akşam elime geçti. Yoğunluk ve yorgunluktan ötürü bugün incelemeyi yapabildim. Hatalar için şimdiden özür dilerim.

Öncelikle fotoğraflara bakarsak...

QgZ2AV.jpg

EE5D68.png

ozrV8m.jpg

PEPD69.jpg

G1oDo2.jpg

jYV6Vr.jpg

vonPnv.jpg

5RMy7R.jpg

3RYzLA.jpg

Ve videomuz..

Gold iPhone 6 Plus 128 GB Ön İnceleme www.iphoneyardim.net

Hatalar, kusurlar için tekrar özür dilerim. Sabah biraz erken kalktım da... :)

Saygılar...

• Like 8

Kap telefonu samsunga benzetmiş zaten kapama tuşunu da özentilemiş samsungdan hafif tiksindim. Samsungcuyum şimdilik ama apple a para verip samsung almış gibi olacağım diye korktum biraz bu arada zorluda iphone 6plus128gb gold kaldı mı

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Kap telefonu samsunga benzetmiş zaten kapama tuşunu da özentilemiş samsungdan hafif tiksindim. Samsungcuyum şimdilik ama apple a para verip samsung almış gibi olacağım diye korktum biraz bu arada zorluda iphone 6plus128gb gold kaldı mı

Valla bilmiyorum, dostum... Zevk meselesi tabii ancak siyah daha güzel duruyor. Gold alma sebebim ise hatalı sipariş ve değiştirememe...

Abi eğilen telefona bu kadar para verilirmi, adamlar gösterdi telefon eğiliyor ve apple hisseleri %5 düştü

Sağlık olsun, dostum... Eğmemeye çalışırız. Ayrıca o videodaki adam rahat 20 kilo baskı uygulamış. İnşaAllah yaşamayız.

hayirli olsun arkadasim iyi gunlerde kullan. 128 gb hafizada masallah doldur doldur bitmez.

Teşekkürler... Valla HD filmleri atayım, diyorum...

Saygılar...

• Like 1

ekran buyumus ama cercevede ayni sekilde buyumus cok itici geldi bana

hayirli olsun

İnsanoğlu olarak garibiz. Yıllardır ekranın büyümesini istedik. Samsung bile Note serisini ilk çıkarttığında yerden yere vuruldu ama Note serisi, S serisini yerle bir etti.

iPhone daki dezavantaj ise Home tuşu... İnceltilemediği için alt çerçeve gerçekten kalın. Üst kısım çok az daha ince olabilirmiş ancak tahminim şu ki simetriyi bozmak istememişler. Video da çektim... 5.7" lik Note 3 ten bile büyük... :) Kullanım olarak önceki modellerden kesinlikle daha zor. Gülü biz istedik, dikeni fazla geldi... :)

Saygılar...

İnsanoğlu olarak garibiz. Yıllardır ekranın büyümesini istedik. Samsung bile Note serisini ilk çıkarttığında yerden yere vuruldu ama Note serisi, S serisini yerle bir etti.

iPhone daki dezavantaj ise Home tuşu... İnceltilemediği için alt çerçeve gerçekten kalın. Üst kısım çok az daha ince olabilirmiş ancak tahminim şu ki simetriyi bozmak istememişler. Video da çektim... 5.7" lik Note 3 ten bile büyük... :) Kullanım olarak önceki modellerden kesinlikle daha zor. Gülü biz istedik, dikeni fazla geldi... :)

Saygılar...

cerceveyi inceltmesi cok zor inceltmesi icin ya home tusunu iptal edecek yada samsung lardaki gibi ovall olmasi gerekli oda zor . belki 6 S+ te hem hatalar giderilmis hemde cerceveye carebulmus olurlar.

Ürünü Apple Store a gidip görmeni tavsiye ederim. Bende begenmemistim ama elime alınca farklı ve üzerinde çalışılmış kaliteli bir şey olduğunu görüyorsun.

iHarika iPhone'umdan gönderildi

Abi eğilen telefona bu kadar para verilirmi, adamlar gösterdi telefon eğiliyor ve apple hisseleri %5 düştü

Her büyük ve ince telefona baskı uygularsan bükülür. Bu normaldir. Gxy telefonları da bukmusler ayrıca bükülme videosu da sahte olabilirmiş Yada Samsung un yaptıgı bir karalama gibi görünüyor.

iHarika iPhone'umdan gönderildi

• Like 1

Abi telefon eğiliyor eğilen telefon alınırmı ?

Turgay abi yukarıda yanıtlamış iletini aynı şeyi birdaha yazmışsın iPhone 5 ve 5s te eğiliyor o basıncı uygulanınca telefona kilogramlarca basınç uygulamak için mi alıyoruz Allah Aşkına geçiniz eğiliyor söylemlerini Samsung un plastık kasasına uygula basıncı çaaat diye kırılsın :))))

• Like 1

Turgay abi yukarıda yanıtlamış iletini aynı şeyi birdaha yazmışsın iPhone 5 ve 5s te eğiliyor o basıncı uygulanınca telefona kilogramlarca basınç uygulamak için mi alıyoruz Allah Aşkına geçiniz eğiliyor söylemlerini Samsung un plastık kasasına uygula basıncı çaaat diye kırılsın :))))

arkaslar allah askina bunun normal birsey oldugunu savunuyorsunuz pes . apple gibi bir firmanin busekilde hata yapma luksu yok helede 3000 tl lik bir cihazda . apple kendiside aciklama yapmis diyorki eyer egilmesini istemiyorsaniz klifla kullanin . bukadar komik bir aciklamada ayrica apple yakismadi.   birde egilen iphoneleri ucretsiz degistirecez diyor ama bir sartla kazayla eyilmisse :) simdi benim cihazim eyilse benbunu garantiye yolasam camura yatmak icin kilif hazirliyorlar kendilerine.  steve seni ozluyoruz.

• Like 1

arkaslar allah askina bunun normal birsey oldugunu savunuyorsunuz pes . apple gibi bir firmanin busekilde hata yapma luksu yok helede 3000 tl lik bir cihazda . apple kendiside aciklama yapmis diyorki eyer egilmesini istemiyorsaniz klifla kullanin . bukadar komik bir aciklamada ayrica apple yakismadi.   birde egilen iphoneleri ucretsiz degistirecez diyor ama bir sartla kazayla eyilmisse :) simdi benim cihazim eyilse benbunu garantiye yolasam camura yatmak icin kilif hazirliyorlar kendilerine.  steve seni ozluyoruz.

Savunmadım ki sadece Apple Kullanıcıları bir üst cihaz çıktığında handikaplarına bakmaksızın alıyor ben dahil plastik kasa cihaz çıkarsa idi ki 5c de olduğu gibi kimse yüzüne bakmıyor Çelik kasa olsa ağırlık sorun olacak görselliğe Önem vermek anlamında maalesef hataya Düşüyor firmalar Apple bile tabiki Gönül isterdi ki iPhone 4s kasası gibi taş bir cihaz ama yok diğer markalarda bundan geri kalmıyor maalesef

Savunmadım ki sadece Apple Kullanıcıları bir üst cihaz çıktığında handikaplarına bakmaksızın alıyor ben dahil plastik kasa cihaz çıkarsa idi ki 5c de olduğu gibi kimse yüzüne bakmıyor Çelik kasa olsa ağırlık sorun olacak görselliğe Önem vermek anlamında maalesef hataya Düşüyor firmalar Apple bile tabiki Gönül isterdi ki iPhone 4s kasası gibi taş bir cihaz ama yok diğer markalarda bundan geri kalmıyor maalesef

bu konuda sizle hem fikirim . 4 kasasi hem saglamlik hem kalite hemde sekil olarak harikaydi . ben isterdimki 6 serisi 4 serisinin cizgilerini tasisaydi.

• Like 1

bükülmeyle ilgili hikayelere yanıt geldi izlemeyenler izlesin..

http://video.tamindir.com/apple-iphone-6-bukulme-iddialarina-boyle-cevap-verdi/

Apple’ın iPhone 6 Plus Bükülmesi İçin Yanıtı

iPhone 6 Plus için bu olumsuz yorum ve videolar internette gezinirken, Apple’ın iddialar için yanıtı gecikmedi. Soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve kullanıcılarına güven sağlamak için, bir kaç gazeteciyi test yaptığı laboratuvarlara davet etti ve test aşamalarını incelemelerine izin verdi.

İnternette yayınlanan videoda, şirket yeni cihazlarını sunmadan önce 15 bin adet ürünü belirli testlerden geçirmiş. Testler kapsamında telefonlara 25 kilo ağırlık baskı uyguluyor ve dayanıklılığını kanıtlamak için cihazlar makinalar tarafından bükülüyor. Buna rağmen cihazlar hiçbir şekilde hasar görmüyor.

Edited by cubaseman
  • Like 1