Jump to content

Iphone 6 ve Iphone 6 Plus icin kilif

Rate this topic

aarslan419

Recommended Posts

Plus ıcın Ara Ara Tum ızmırde Yok Bı Tane Buldum 170 TL dedı Kactım :) Bırde Bırsey Sorucam Whatsappta Sızlerde On Kamera Acılıyormu Bende Acılıyor Ama Sıyah ekran Kalıyor Cekıyor Resım ama ekran sıyah. cekınce cektıgı gorunuyor

bende sıkıntı yok açılıyor ön kameram

Kılıf önerim var şu anda 0.5 mm bir kılıf aldım redlife vodafone biraz pahalı ama mecbur kaldım çünkü böyle güzel şeffaf ince kılıf bulamadım hiçbir yerde.. Fiyatı 50 tl ama 40 a aldım:)33d27734953706996e1cad8681a76581.jpg

Bu dediginiz vodafone nerde hocam birde siyah rengi yokmuydu

Arkadaşlar 8 kasımda nasip olursa 128 gb lık ip 6 plusımı alacağım. Ancak kılıf olarak çıkmazda kaldım sizlerden seçim konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Şuan kafamda 2 kılıf var ilki ; spigen iphone 6 plus Neo Hybrid EX Metal 

zEn7oY.png

ikincisi de Apple store un sattığı deri kılıf;

EE34kz.png

Bu ikisinden hangisi olmalı ikilemde kaldım

Kılıf önerim var şu anda 0.5 mm bir kılıf aldım redlife vodafone biraz pahalı ama mecbur kaldım çünkü böyle güzel şeffaf ince kılıf bulamadım hiçbir yerde.. Fiyatı 50 tl ama 40 a aldım:)33d27734953706996e1cad8681a76581.jpg

Kısa bir zaman sonra maalesef sararıyor bu Tür kılıflar dostum bende 5s e almıştım leş gibi oldu bildiğin.

Iphone 5S 16GB Silver

• Like 1

Bende gold bilgisayardan plus sipariş etim dün gelecek demişlerdi bugüne kaldı kılıfı 2 gün önceden aldım kızılaydan 10 tl ye.internette 18 yazan siyah kılıflardan.ama saglam birsey bulsam 50 yi gözden cıkarırım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kısa bir zaman sonra maalesef sararıyor bu Tür kılıflar dostum bende 5s e almıştım leş gibi oldu bildiğin.

Iphone 5S 16GB Silver

redlife mıydı yoksa 10 15 e satılanlardan mıydı aldığın dostum? sararma olursa değiştirmek lazım zaten bir kılıfın ömrü 3 ay maximum bence.. deformasyon başlıyor kirlenmeler vs.

68c8e5826b6a8cc86675bc69ca0e214a.jpgeebf204b45ff01a04b679b4b328f1f17.jpg

Hepsiburada daki güzel ve saglam gözüküyor alan varmı hiç

Ankaragücü

Bunlar cihazı çok kalınlaştırıyor.. bence ya incecik 0.5 yada 0.2 mm kullanılmalı yada hiç kullanılmamalı :) adamlar cihazı inceltiyor kılıf ekstra kalınlaştırıyor.. korumak adına keyfini çıkaramıyorsun cihazın.. ama tercih sizin tabi zevk renk meselesi :)

Edited by cubaseman
  • Like 1

Amazon'dan siparis etme imkani olanlar icin tavsiye edebilecegim bir kilif daha simdi elime ulasti ve kilifla birlikte bir daha bayildim Iphone 6 Plus'a. Acikcasi bakmadim ama hepsiburadada da olacagini dusunuyorum. Spigen marka ve markanin diger kiliflarini da zevkinize gore tavsiye ederim. Buyrun link: iPhone 6 Plus Case, Spigen [AIR CUSHION] iPhone 6 Plus (5.5) Case ... http://www.amazon.com/dp/B00JH8398Q/ref=cm_sw_r_udp_awd_6zBlub1DDD73A