Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
aarslan419

Iphone 6 ve Iphone 6 Plus icin kilif

Rate this topic

Recommended Posts

vodafone dan on cama kirilmaz oldugu iddia edilen cam kaplama arti arkasi seffaf yanlari siyah olan arka kapak aldim bende cam korumaya 59 tl kilifada 25 tl verdim. arayanlar icin buda bi secenek olabilir..

Amazon'dan siparis etme imkani olanlar icin tavsiye edebilecegim bir kilif daha simdi elime ulasti ve kilifla birlikte bir daha bayildim Iphone 6 Plus'a. Acikcasi bakmadim ama hepsiburadada da olacagini dusunuyorum. Spigen marka ve markanin diger kiliflarini da zevkinize gore tavsiye ederim. Buyrun link: iPhone 6 Plus Case, Spigen [AIR CUSHION] iPhone 6 Plus (5.5) Case ... http://www.amazon.com/dp/B00JH8398Q/ref=cm_sw_r_udp_awd_6zBlub1DDD73A

Çok güzelmiş.. Güle güle kullanın.. İnceliği nasıl?? Bu arada ön cam için cam koruma aldınız mı?

Kısa bir zaman sonra maalesef sararıyor bu Tür kılıflar dostum bende 5s e almıştım leş gibi oldu bildiğin.

Iphone 5S 16GB Silver

50 lira aşırı kazık . En değersiz plastik parçalarından 10 kuruşa yapılan bişeye 50 lira vermemek gerek .çarsida almayani dovuyolar bu kiliflari 2-3 lira bişey

Hizli cevap almak icin alinti yaparak yanitlayin

Edited by Erkotko

50 lira aşırı kazık . En değersiz plastik parçalarından 10 kuruşa yapılan bişeye 50 lira veren çarsida almayani dovuyolar bu kiliflari 2-3 lira bişey

Hizli cevap almak icin alinti yaparak yanitlayin

Bu konuda haklısın kazık ama o dediklerin tamamen iğrenç sararan kılıflar.. biraz kaliteli olsun istersen paraya kıyman lazım ama yinede dediğin gibi bu paralar etmez :)

Çok güzelmiş.. Güle güle kullanın.. İnceliği nasıl?? Bu arada ön cam için cam koruma aldınız mı?

Ekran icin genelde koruma kullanmak pek aliskanligim degil, o nedenle on cama herhangi birsey almadim. Arka taraf icin zaten kilifin sert plastik tarzi kapali ve kenarlari daha dolgulu yumusak bir malzemeden yapmislar. Hem arka hem on taraf kenar bezellerden hafi yukseltme oldugu icin ekran veya arka taraf yerle temas etmiyor o da guzel birsey olmus.

Ilerde sararma falan yapar mi bilmem ama burdaki fiyati 10 dolardi en kotu ihtimal yeni birtane alinir diye dusunuyorum belki aylar sonra. TR fiyatini biraz indirimsiz fiyat olan 20-25 dolardan yapmislar gordugum kadariyla.

deri kılıfa nediyorsunuz hacı 5 5s ler gibi mi halen dandik mi

Hakkaten bu 6 plus lar için kılıf nereden bulucaz ?

Hakkaten bu 6 plus lar için kılıf nereden bulucaz ?

Kılıf netten bulunur kolayda tam ekranı kaplayacak o oval kısımlar dahil ekran koruyucu nasıl bulacagız. Özellikle temper cam olanını 2 günlük arastırmamda iloome diye bir firmada var sadece.

Apple'in orjinal deri kilifini kullaniyorum pahali ancak mukemmel.

• Like 1

Kılıf netten bulunur kolayda tam ekranı kaplayacak o oval kısımlar dahil ekran koruyucu nasıl bulacagız. Özellikle temper cam olanını 2 günlük arastırmamda iloome diye bir firmada var sadece.

şeffaf jelatin arıyorsan bestskinever var, tamamını koruyor üstelik arka tarafınında tamamını korumasını istiyorsan satın alabiliyotsun. biraz tuzluya geliyor kargo vs parası ama kesinlikle değeceğini düşünüyorum besteverskin kalitesini bilen bilir 5 liralık sararan çizik çizik olan jelatinlerden değil.

şeffaf jelatin arıyorsan bestskinever var, tamamını koruyor üstelik arka tarafınında tamamını korumasını istiyorsan satın alabiliyotsun. biraz tuzluya geliyor kargo vs parası ama kesinlikle değeceğini düşünüyorum besteverskin kalitesini bilen bilir 5 liralık sararan çizik çizik olan jelatinlerden değil.

Aslında aradığım temper cam. Peki o dediğinizin yurtiçi satışı var mı ??

Aslında aradığım temper cam. Peki o dediğinizin yurtiçi satışı var mı ??

hayır, kendi sitesinden alacasınız 5-10gün iş günü kargo süresi veriyor, ülke içinde daha doğru dürüst kılıf yok ekranı tamamen koruyan acm veya şeffaf koruyucular neden bu kadar geç kaldı anlamadım bende

hacı o çok kalın durmaz mı oval derken ne kadar oveli diyorsun

Apple'in orjinal deri kilifini kullaniyorum pahali ancak mukemmel.

5s gibi dandikmi :D

Edited by mrtozler

:D

Bence kalın durmaz daha öncede temper cam korumalar kulladsım. Ovallik derken siyah kısmın tamamı alğminyum kısıma kadar.

5s gibi dandikmi :D

5s gibi dandik degil.

Bir kilifa bu kadar para verilmez diye gittigim premium reseller'da denedigimde tereddutsuz aldim.

129 lira verilir mi orasi tartisilir.Simdiye kadar 50-60 liralik kilif kullandim 1 yillik kullanimda telefonda cizikler olusturdugunu bollastigini oynadigini gordum.Bundan bollassada surtunmeden kaynakli cizik tarzi seylerin olmasi imkansiz kilifin ici suet deri.Tuslarin basmasinda hic bir sknti yok.Ancak kesinlikle bu kilif 129 lira etmez emsalide su an icin bulunmadigindan aldim.

Madem kılıfla kullanılacak kutunun içine bi kılıf koymalı apple.ne paragöz şirket.kablosu ayrı bi sıkıntı zaten 1 sene zor dayanıyor

temperli camlarda büyük ihtimal bodyguardz gibi kenarlarda boşluk olacak diğer türlü olması mümkün değil sanırım

http://www.bodyguardz.com/screenguardz-pure-glass-apple-iphone-6-5-5-cases-screen-protectors-covers-shields-skins-films.html

şuda başka bir markanın uygulama videosu sonuç aynı kenarları tam kaplamıyor

>http://www.youtube.com/watch?v=gKqbWXjdNEI

Edited by mcankaya
  • Like 1

yalnız aldığınız kılıfların hepsi çinde 2 - 5 dolar arası satılıyor sabrederim derseniz 20 25 güne geliyor. :)

Amazonda var mı acaba bu koruma çok hoş duruyor..

Amazonda var mı acaba bu koruma çok hoş duruyor..

Acaba sitesinden soylesek ne kadar zamanda gelir.

Acaba sitesinden soylesek ne kadar zamanda gelir.

minmum 15 gün ü bulur 24 dolar falan sanırım tabi kargo ücreti dahil mi bilemiyorum

minmum 15 gün ü bulur 24 dolar falan sanırım tabi kargo ücreti dahil mi bilemiyorum

Kendi sitesinde 12.99$ standart ücreti

79.99$ hızlı gönderim ücreti

Amazonda da var acaba oradan mı almalı?

Kendi sitesinde 12.99$ standart ücreti

79.99$ hızlı gönderim ücreti

Amazonda da var acaba oradan mı almalı?

80 dolar çok para bence değmez :)

80 dolar çok para bence değmez :)

Hayatta vermem ki o parayı. 24 dolar iyi fiyat 13 dolarda kargoya değer bence. Şimdi amozana bakıyorum bakalım.

Hayatta vermem ki o parayı. 24 dolar iyi fiyat 13 dolarda kargoya değer bence. Şimdi amozana bakıyorum bakalım.

tamam bak eğer olursa bende almayı düşünüyorum baya güzel bir ürün araştırdım

tamam bak eğer olursa bende almayı düşünüyorum baya güzel bir ürün araştırdım

Amazonda da kargo ücretleri aynı. Nereden vermeli siparişi.

Amazonda da kargo ücretleri aynı. Nereden vermeli siparişi.

geliş süresi uzun mu acaba oda önemli.. 1 aysa böyle mi gezicez cihazla.. tr de bulamaz mıyız bu ürünü ?

geliş süresi uzun mu acaba oda önemli.. 1 aysa böyle mi gezicez cihazla.. tr de bulamaz mıyız bu ürünü ?

Geliş süresi 10 ila 20 gün arası. Türkiyeyi bırak ben ebay alibaba da bulamadım bu şekil temperli olanını. Ondan veriyorum ben 5 liralık jelatin var dikkat ederim artık.