Jump to content

iPhone 6 Plus alıp da cebinde eğilen var mı?

Rate this topic

Mamedoff

Recommended Posts

Arka cepte eğiliyor demiyor kimse. Herkeste ön cepte eğilmiş. O yüzden merakım. 3 senedir iPhone kullanıyor her modeli düşünmeden aldım. iMac de var bende. Sadece bu modelde tereddütteyim. Bakalım ne olacak. Sonuçta telefon bu cebe koyacağız illa ki.

Edited by Mamedoff

arkadaşlar 6 plus kullanıyorum Türkiye'ye ilk geldiği gün aldım cebimde kullanıyorum deri orjinal apple kılıfı aldım rahart olun arka cebe koymayın ön cepte eğilme yaşamadım. çok dar pantolon giyerseniz de elinizde taşıyın :)

Edited by fethi2

Bende pupaya iadesini istediğime dair bir mesaj attım ne yazıkki çünkü ön cepte de eğiliyor arkadaşlar. Belki o hatalı bir teldi bilemem ama her cebimden çıkardığımda da eğildimi acaba diye streste yapamam. a4e3e5u6.jpg buda abimin telefonu vatan iade alıyor.

Edited by fteoman

korkmayın geri alıyor apple garantisi altında ise

Apple garanti veriyorda alınan da yamulacak sonra ya randevu alıcan günlerce beklicen yada kargoyu telefonsuzluk ayrı bir dert. Her tel değişiminde geri yükle falan. Sıkıntı.

saçmalıklara inanmayıj testlere inanmayın elinle tutup kıvırırsan tabiki yamulur.testten ders çıkaracaksanız ekran yamulsa bile ekrab patlamıyor burdan ders çıkarın

Olaya tarafsız bakmaya çalışıyorum Apple'a sevgimden dolayı ama hiç saçmalığa benzemiyor nedense. Alıp göreceğim artık.

Olaya tarafsız bakmaya çalışıyorum Apple'a sevgimden dolayı ama hiç saçmalığa benzemiyor nedense. Alıp göreceğim artık.

Her cihazın bir direnci vardır ama bu tv Lcd ekranım çizilmez diyip eline 8 lik İngiliz anahtarı alıp çizmeyi gerektirmez. (Elbette buzun üstünde keskin bıçakla kayarken gibi çizilir) Adam video çekmiş almış tlf nu zorluyor eli titriyor büküyor sonra aaaaa tlf bükülüyor;)) are you crazy dude derim ben bu vatandaşlara. Bu videolar artık saçmalığa dönüştü. Ama iyi geyik oldu güldük falan o kadar. Cihaz bana göre en iyi olabilecek sekilde olmuş ve nasipse alacağım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 2

5 bükülüyor dediler 5s çıktı onuda büktüler. Apple titanyum alaşımdan yapsa yine bir bahane bulurlar. O yüzden bu söylemlere kulağımı tıkayıp alacağım nasipse. Bükülürse götürüp yenisini alırız. Apple bizi yüzüstü bırakmaz.

Edited by Gümüskurt65