Jump to content

ios 8 den geri dönüş?

Rate this topic

klavikula

Recommended Posts

Arkadaşlar hemen hemen 3 yıldır 4s kullanıyorum.Şimdiye kadar donma vs gibi belirgin bir sıkıntım olmamıştı. İos 7 de ara sıra ufak gecikmeler oluyordu ama ios 8 deki donmalar bana 2003 te aldığım ilk bilgisayarımı hatırlatıyor artık.Telefonu uzun zamandır oyun için kullanmıyorum zaten.Bahsettiğim kasma facebook,twitter ,haber uygulamaları gibi hafif diyebileceğimiz uygulamalarda oluyor.İos7 ya da öncesine dönme şansım var mı acaba?Aslında ios 7 den 8'e geçerken de belki bi nebze hızlanır diye geçmiştim :mad: .Cahil bir umuttu işte.

Neyse sonuç olarak her türlü öneriye açığım, yardımlarınız için müteşekkirim :)

Açıktan açıktan utanmadan yaptığı şu ticaret hilesi yüzünden bir daha iphone almayacağım.Sırf yenisini alalım diye telefonu yavaşlatıyorlar.En acısı da sırf meraktan bunu yemiş olmam

Aslında aşağıda anlatacağım yöntemle cihazınızı restore ederseniz takılmalar büyük ölçüde azalacaktır :

Öncelikle itunesi son sürümüne güncelleyin sonra verdiğim siteden cihazınıza uygun sürümü indirin cihazı dfu moda alın (Dfu moda almak için youtube'de videolar mevcut) sonra itunesi açın size uyarı verecek kurtarma modunda iphone bulundu diye tamama basın ve shift tuşuna (Mac kullanıyorsanız Alt-Option tuşuna) basılı tutarak iphone geri yükleye basın açılan pencereden indirdiğiniz sürümü gösterin yükleyin ve hem aktivasyon ekranında hem de restore sonrası , itunesi açtığınızda yeni bir iphone olarak tanıtın asla yedek yüklemeyin bu yöntem en temiz restore yöntemidir umarım işinize yarar..

Site : http://www.getios.com

...İphne 5s 7.1.2 Pangu JB...

(Hızlı yanıt alabilmek için lütfen iletileri alıntılayarak cevaplayınız)

Aslında aşağıda anlatacağım yöntemle cihazınızı restore ederseniz takılmalar büyük ölçüde azalacaktır :

Öncelikle itunesi son sürümüne güncelleyin sonra verdiğim siteden cihazınıza uygun sürümü indirin cihazı dfu moda alın (Dfu moda almak için youtube'de videolar mevcut) sonra itunesi açın size uyarı verecek kurtarma modunda iphone bulundu diye tamama basın ve shift tuşuna (Mac kullanıyorsanız Alt-Option tuşuna) basılı tutarak iphone geri yükleye basın açılan pencereden indirdiğiniz sürümü gösterin yükleyin ve hem aktivasyon ekranında hem de restore sonrası , itunesi açtığınızda yeni bir iphone olarak tanıtın asla yedek yüklemeyin bu yöntem en temiz restore yöntemidir umarım işinize yarar..

Site : http://www.getios.com

Acaba bu işlem tam olarak ne sağlıyor?Ve de sürüm olarak şu an kullanmakta olduğum ios 8 i mi, geri dönmek istediğim bir sürümü mü seçeceğim?

Ayrıca ilginiz için teşekkürler :)

Bu arada bu donmaları biraz daha iyi açıklamak için dün yaşadığım örneği verebilirim sanırım. Kadıköy'de yürürken yaşlı bir teyze telefon edebilir miyim diye sordu.Benim numara açma yerini açmam yaklaşık 30-40 sn sürdü.Ki arka planda pek açık uygulama bırakmam şarj takıntımdan dolayı

Edited by klavikula

Acaba bu işlem tam olarak ne sağlıyor?Ve de sürüm olarak şu an kullanmakta olduğum ios 8 i mi, geri dönmek istediğim bir sürümü mü seçeceğim?

Ayrıca ilginiz için teşekkürler :)

Şuan sadece İos 8.0.2 yi yükleyebilirsiniz temiz bir restore yöntemi olduğu için cihazınız biraz daha rahatlayacaktır ..

Şuan sadece İos 8.0.2 yi yükleyebilirsiniz temiz bir restore yöntemi olduğu için cihazınız biraz daha rahatlayacaktır ..

Site sürekli indirme hatası veriyor.3-4 kere denedim

Buyrun burdan deneyin bir de :

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

Şu an iniyor da aklıma bir şey takıldı.Acaba bunun iTunes'tan indireceğim 8.0.2 den bir farkı oluyor mu?

Şu an iniyor da aklıma bir şey takıldı.Acaba bunun iTunes'tan indireceğim 8.0.2 den bir farkı oluyor mu?

Hiçbir farkı yok ama cihazınıza uygun olan sürümü indirmelisiniz yani cihazınız gsm ise gsm olabı global ise global olanı indirmelisiniz ..

Eğer cihazınız 4s ise zaten sıkıntı yok 4s lerde tek sürüm var

Hiçbir farkı yok ama cihazınıza uygun olan sürümü indirmelisiniz yani cihazınız gsm ise gsm olabı global ise global olanı indirmelisiniz ..

Eğer cihazınız 4s ise zaten sıkıntı yok 4s lerde tek sürüm var

Yaptım teşekkürler.Hız konusunda ios 7 ayarına geldi gibi