Jump to content

iPhone 6'larda 15 Gün Memnuniyetsizlik Garantisi Var

Rate this topic

dogussonmez

Recommended Posts

Aslında bir sorunu yok sadece gold renk almak isterim siyah aldım rengi cok hosuma gitmedi aslında bakmadan aldım heyecan olunca :) böyle ortada kaldım

Ben 64 plus Dark Aldım Cok Memnunum Ama Iade Edıyorum Bırazdan Paramı Alıcam. Senınkını Alayım Bunun Aynısı Ise :D

64 siyah benimkide ama appledan degil genpadan aldım bi fark oluyormu ben baya pahalıya almısım herkesden sen kaca almıstın benim faturamda 3200 yazıyorda

Sen sadece pahalıya almamışsın, düpedüz kazıklanmışsın. :)

64 siyah benimkide ama appledan degil genpadan aldım bi fark oluyormu ben baya pahalıya almısım herkesden sen kaca almıstın benim faturamda 3200 yazıyorda

Bılmıyorum Ayrıntısını Ama Benım Sorunlu Cıhaz Sonucta Çok Ayrıntı bılmıyorum Keyfı Yapazlar Dıye Dusunuyorum Genpa Baya Fazla Almıs Senden

Size söyle diyeyim iphone6 64gb birde plus 64gb ikisi toplam 6200 dedi zorla 6000 lira nakit verdim bi tane tanıdık adam genpadan getirdi cuma sabahı stok uok ondan pahalı dedi

kardeşim sen naptın 6.000 ne demek yaaa 2 adet telefon 6.000 şener şen gibi sokaklara çıkıp soyunacam artık

• Like 1

bizde gecmez o ısler, bizde makıne satılıp para alınana kadar yalakalık yapılır sonrada def edılır tuketıcı. cıhaz bozulur ne ılgı ne alaka. para alınana kadar yalakalıkta 1. sınıf ulkeyız, garantıda sonuncu sınıf en rezıl ulkeyız. aşşalık ulkeyız kısacası

• Like 3

bizde gecmez o ısler, bizde makıne satılıp para alınana kadar yalakalık yapılır sonrada def edılır tuketıcı. cıhaz bozulur ne ılgı ne alaka. para alınana kadar yalakalıkta 1. sınıf ulkeyız, garantıda sonuncu sınıf en rezıl ulkeyız. aşşalık ulkeyız kısacası

Bravo hocam vallahi harika anlattınız tebrikler cok dogru

buna + ne kadar kazıklanırsa o kadar da bu kazığı çok seven bir milletiz toplu olarak hareket edemeyen

bir milletiz iphone 6 yı pahalı olduğu için kimse almasın protesto etsin bak bakalım nasıl düşüyo fiyatlar 

Ama telefon 5000 de olsa alır bizim milletimiz parası olmasada alır hiç düşünmez toplu olarak hareket edip

protesto yapıp almama kararı uygulayalım diye düşünmez böyle oldukçada adamlar 3000 ede satar 5000 e

de :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Edited by Paloma
  • Like 2

buna + ne kadar kazıklanırsa o kadar da bu kazığı çok seven bir milletiz toplu olarak hareket edemeyen

bir milletiz iphone 6 yı pahalı olduğu için kimse almasın protesto etsin bak bakalım nasıl düşüyo fiyatlar 

Ama telefon 5000 de olsa alır bizim milletimiz parası olmasada alır hiç düşünmez toplu olarak hareket edip

protesto yapıp almama kararı uygulayalım diye düşünmez böyle oldukçada adamlar 3000 ede satar 5000 e

de :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

hehe sen birlikten bahsediyorsun adam bobregini satar alir iphone yeni model cikartmis. 

lz3EEQ.png

• Like 1