Jump to content

( iOS ) Assassin’s Creed - Identity

Rate this topic

mctuna

Recommended Posts

Oyun PC sürümü ile hemen hemen aynı diyebilirim, internet istiyor oynamak için, 64mb boyutu vardır oyunu yükleyip açtıkdan sonra kendisi 500-600mb civarında güncelleme yapacaktır

Çok iyi olmuş. Büyük ekranda çok zevkli oynanır. 
Paylaşım için sağolun.

Edit: 64 MB bu oyun için olduğuna emin misiniz. Videodaki oyunsa pek ihtimal vermiyorum da.

Dilerseniz iTunes mağazanızı Avustralya olarak değiştirebilirsiniz ve mağazadan free olarak yükleyebilirsiniz arkadaşlar

post-119476-1412171555,9472_thumb.jpg

Ben değiştirdim böyle bir şey cikiyo sonra tekrar Türkiye Mağazası'na Dönüyor indirmiyor.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1412171552.991432.jpg

Ben değiştirdim böyle bir şey cikiyo sonra tekrar Türkiye Mağazası'na Dönüyor indirmiyor.

Change Store deyip devam edebilirsiniz, yada biraz bekleyip TR store'dan indirebilirsiniz, fakat TR'ye ne zaman geleceği belli değildir

Edited by mctuna

Ben avustralya store den indirdim ancak error die bi hata veriyor. internetede bağlıyım

İpad air ile gönderildi

DNS değiştirirseniz oyuna girebilirsiniz DNS 8.8.8.8 olmalı

Çünkü TR ip adresinden bağlanamayabilirsiniz oyun sadece Yurtdışı için verildi şimdilik :)

• 2 months later...

Oyun güzel grafikler de çok iyi ama şu konsol oyunları neden telefonlara gelince böyle bozuluyor anlamıyorum. Yok skil point yok bilmem level atlamadan diğer bölüme geçmek yok, oyunu ücretli yapın modern combat gibi de bi engelleme koyun korsana karşı durun biz de parasını verip keyifle konsol oyun oynayalım. Bu ne böyle? Cihazlarımızda uzaya gidecek teknoloji var hala düzgün bir oyun oynayamıyoruz. Oyunun psp versiyonuna bakın neredeyse mükemmel çalışıyor. Telefonların konsolları ciddi anlamda yakaladığı hatta geçtiği günler göreceğiz yakında ama neden şimdi değil ? Neden hep kâr odaklı düşünürler biraz da kullanıcı odaklı düşünseler ya....

iPhone 6 plus 64 gb Space Gray

8.1.2 TaiG Jb

Edited by ANIL007