Jump to content

İphone 5 şarj sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar telefonumun garantisinin bitmesine 5 ay kaldı şarjı hiç gitmiyor tel jb li son 2 aydır başladı tel kullanmada 30 dakikada şarjı % 30 lara düşüyor bazen % 40 da kapanıyor ahizeden çok az ses geliyor kulaklık kısmı temiz olduğu halde bazen çok aşırı ısınıyor sıfırlayıp garantiye verecem değişim olur mu sizce az önce % 80 de tel görüşmesi yaptım 15 dk da % 35 e düştü telefonu nerdeyse şarja takmadan kullanamıyorum

Arkadaşlar telefonumun garantisinin bitmesine 5 ay kaldı şarjı hiç gitmiyor tel jb li son 2 aydır başladı tel kullanmada 30 dakikada şarjı % 30 lara düşüyor bazen % 40 da kapanıyor ahizeden çok az ses geliyor kulaklık kısmı temiz olduğu halde bazen çok aşırı ısınıyor sıfırlayıp garantiye verecem değişim olur mu sizce az önce % 80 de tel görüşmesi yaptım 15 dk da % 35 e düştü telefonu nerdeyse şarja takmadan kullanamıyorum

Bataryanız ölü durumda,zorluya gidip durumu anlatın cihazınızın değişme ihtimali bile var.

Kardeş jb li kullanımda batarya süreleri değişiklik gösterebiliyor. Bence restore edip yedeksiz kurulum yapıp tekrar dene sonuç aynıysa garantiye gönder değişim olması ihtimali fazla bence. Restore edersen jb gider ios8 yüklemek zorunda kalırsın bunuda gözönünde bulundur.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Kardeş jb li kullanımda batarya süreleri değişiklik gösterebiliyor. Bence restore edip yedeksiz kurulum yapıp tekrar dene sonuç aynıysa garantiye gönder değişim olması ihtimali fazla bence. Restore edersen jb gider ios8 yüklemek zorunda kalırsın bunuda gözönünde bulundur.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Evet biliyorum fakat çok önemli değil jb şuan daha önce böyle değildi son zamanlarda inanılmaz şarj gitmeye başladı

Yüklediğimiz tweaklerin sistemde nereye ve nasıl müdahale ettiklerini bilmiyoruz. Yükleyip kaldırdığımız tweaklerin kalıntıları oluyor. Devamlı kullandığımız tweakler bile olsa bir ayarını değiştirince birşeylerin çakışması olasılığı ve dolayısı ile cihazımızın stabilitesini değiştirmesi ihtimali her zaman var.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Yüklediğimiz tweaklerin sistemde nereye ve nasıl müdahale ettiklerini bilmiyoruz. Yükleyip kaldırdığımız tweaklerin kalıntıları oluyor. Devamlı kullandığımız tweakler bile olsa bir ayarını değiştirince birşeylerin çakışması olasılığı ve dolayısı ile cihazımızın stabilitesini değiştirmesi ihtimali her zaman var.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Doğrudur fakat son 1 aydır ne tweak yükledim ne de kaldırdım

164e9dd119a1efb2b9c5215dd9766d24.jpg

Bendensin dostum :D bende uzun uğraşlar sonucu randevu aldım ve haftaya gidiyorum göstermeyeeee ! 067db5e9055b73892642378476bc4d2f.jpg

Tapatalklasakdami saklasak tapatalklamasakdami saklasak

164e9dd119a1efb2b9c5215dd9766d24.jpg

Bendensin dostum :D bende uzun uğraşlar sonucu randevu aldım ve haftaya gidiyorum göstermeyeeee ! 067db5e9055b73892642378476bc4d2f.jpg

Tapatalklasakdami saklasak tapatalklamasakdami saklasak

Seninki yine iyi benim 10 dklık kullanımda şarj % 10 un altına iniyor

• 3 weeks later...

Sonucu paylaşırsan sevinirim aynı sorunu aynı cihazla yaşıyorum fakat ankaradayım acaba zorlu apple kargo ile kabul ediyor mu? Bir soruversen

Garantiye gönderdim değişim oldu burdaki genpaya verdim

Edited by By-ALi

Sonucu paylaşırsan sevinirim aynı sorunu aynı cihazla yaşıyorum fakat ankaradayım acaba zorlu apple kargo ile kabul ediyor mu? Bir soruversen

hocam Necatibey de genpa var oraya bi götürün isterseniz gecen cuma günü ben iPhone 6 verdim 45 dk sonra gelin dediler yenisini verdiler genpa iyidir hizmet konusunda

Sent from my iPhone using Tapatalk

hocam Necatibey de genpa var oraya bi götürün isterseniz gecen cuma günü ben iPhone 6 verdim 45 dk sonra gelin dediler yenisini verdiler genpa iyidir hizmet konusunda

Sent from my iPhone using Tapatalk

.

Aynen ben de oraya verdim. Değişim yazıyor internette.

post-76755-1414784549,0267_thumb.jpg

iPhone 's gb .. Jb using Tapatalk

Canınız sağolsun hocam başka bi arıza açarsa değiştirirler gecen gün iPhone 5 getirdiler adamın pili bile değiştirmediler elimizde yok dediler Genpa da bizzat Şahit oldum

Böyle bir şey olabilir mi? Bulup getirmek yoksa yenisini o da yoksa güncel muadilini vermek kanunen yükümlülüğü.

iPhone 's gb .. Jb using Tapatalk

Müşteri hizmetlerini ara önce değişim dediniz donra taamir e girdiniz de araştır sor bi bi arkadaşa değişim için 640 tl istediler daha sonra düzelttiler değiştirdir bence hakkınızı arayın hocam pazartesi genpaya gidin