Jump to content

Satın alıcam

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar merhabalar rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun arkadaşlar bayramdan sonra iphone 6 almayı düsünüyorum plus da olabilir fakat biliyorsunuz ki taksit secenekleri kaldırıldı kesinlikle taksitli almam lazım benim bu kredi olayı varmış en uygun alabilecegim magaza hangisi olur yoksa hattın üzerine almak mı mantıklı simdiden tesekkürler

Dostum, bu videodaki kırılma el ile yapılmıyor. Dikkat ederseniz önceden direnç noktası kırık olan bir telefona bu uygulama yapılıyor. Tabii el ile de kırılabilir ancak uygulanacak kuvvet, fantezi boyutunda olacaktır.

Riske girdim ve kullandığım iPhone 6 Plusta denedim. Kolay kolay kırılacak bir şey değil... Ama istedikten sonra tabii ki kırarsınız. Klasik karalama yöntemleri... Normaldir.

Saygılar...

• Like 2

Dostum, bu videodaki kırılma el ile yapılmıyor. Dikkat ederseniz önceden direnç noktası kırık olan bir telefona bu uygulama yapılıyor. Tabii el ile de kırılabilir ancak uygulanacak kuvvet, fantezi boyutunda olacaktır.

Riske girdim ve kullandığım iPhone 6 Plusta denedim. Kolay kolay kırılacak bir şey değil... Ama istedikten sonra tabii ki kırarsınız. Klasik karalama yöntemleri... Normaldir.

Saygılar...

Öyle olma ihtimali var tabi;

http://www.youtube.com/results?search_query=iphone+6+bend

Edited by mstkdr

adamın sorduğu soruyla bükülme testinin ne alakası var onu anlayamadım ? :huh:

Adamın yerinde ben olsaydım ve bükülme sorunu olduğuna veya başka bi sorunu olduğuna dair bi mesaj gelseydi belki fikrim değişir teşekkür eder 5S alırdım. :)

Yine de ne kadar doğru olduğunu bilemem.

Apple'ın kendi test sonuçları; tıklayın.

Edited by mstkdr

arkadaslar ben iphone 3 den berı kullanıyorum suan da elımde 5 var zaten 6 cıkalı 1 hafta olup 6 almayı düsünyosam bunları arastırmısımdır :) yine de tesekkurler cevaplar ıcın ama kesın olarak alacagım sorumun cevabını alabılecegım bılır kısıler olursa tesrkkur ederım saygılar

• Like 1

tcell fatura üzerinden taksit yapıyor ve daha mantıklı bence 1000. dk 4 gb 1000 sms. toplam ayda 178 yinede sen bilirsin ama deyer cihaz 2600 e geliyo gerisi faturaya veriyorsun 70 tl telefon faturan 109 tl telefon olarak ödeme yapacaksın

Edited by clients
  • Like 1

tcell fatura üzerinden taksit yapıyor ve daha mantıklı bence 1000. dk 4 gb 1000 sms. toplam ayda 178 yinede sen bilirsin ama deyer cihaz 2600 e geliyo gerisi faturaya veriyorsun 70 tl telefon faturan 109 tl telefon olarak ödeme yapacaksın

Ben aveada 1000 dakika 5000 sms 4gb internete 33 tl ödüyorum. Bu tarifeye 70 tl vermek mantıklı değil. Benim durumuma göre cihaz 3.480 tlye geliyor.

arkadaslar ben iphone 3 den berı kullanıyorum suan da elımde 5 var zaten 6 cıkalı 1 hafta olup 6 almayı düsünyosam bunları arastırmısımdır :) yine de tesekkurler cevaplar ıcın ama kesın olarak alacagım sorumun cevabını alabılecegım bılır kısıler olursa tesrkkur ederım saygılar

Bu anlattıklarınızı ilk mesajınızdan çıkaramadığım için araştırmaya sevk etmek istedim. Neyse bir önemi yok umarım istediğiniz cevaplar gelir. :)
Saygılar..

• Like 1