Jump to content

Sizlerdede bu hata varmı ?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar daha yeni aldığı iphone 6 plus telefona asphalt 8 yükledim oynarken arada bir rastladığım enteresan şeyler var ekrana tıklıyorum tıklama yok nitro basmıyor oyundan çıkmıyor sadece yön vere biliyorum birde wifi var evde 5s telefonum son guncelleme ile ios 8.0.2 eifiye bağlanıp buluyor ama aynı yazılımda trni aldıgım 6 plustelefonum bulmuyor telefonu kapatıp açtıgımda düzeliyor buluyor acaba yazılımdal mı yoksa telefondamı bir sıkıntı var sizlerdede aynı sorun varmı ?

Arkadaşlar daha yeni aldığı iphone 6 plus telefona asphalt 8 yükledim oynarken arada bir rastladığım enteresan şeyler var ekrana tıklıyorum tıklama yok nitro basmıyor oyundan çıkmıyor sadece yön vere biliyorum birde wifi var evde 5s telefonum son guncelleme ile ios 8.0.2 eifiye bağlanıp buluyor ama aynı yazılımda trni aldıgım 6 plustelefonum bulmuyor telefonu kapatıp açtıgımda düzeliyor buluyor acaba yazılımdal mı yoksa telefondamı bir sıkıntı var sizlerdede aynı sorun varmı ?

aynı sorun bendede var wifi baglı gözüküyor ama baglanmıyor wifi aglarımı bumuyor apple müşteri hattını aradıgımda 2 saat süren telefon konuşmasından sonra bana bir olay numarası verdiler ve cihazınızın degişimi için en kısa sürede randevu alarak degişimini yapın dediler bence yazılım ile alakalı degil ben aldıgım ilk günden beri bu sorunu yaşıyorum neyseki ayın 15 e randevu aldım bakalım degişen bişey olacakmı 

Bendede wifi acık bulmuyor taki telefonu kapatıp acarsam o zaman düzeliyor bazen garip şeyler oluyor ama yazılımsal sorun sanırım ( kardeşim sonucu buraya yazmayı unutma ) yazılımdan dolayıda duzelmezse senin çözümünü denerim

• 2 weeks later...