Jump to content

iPhone 6 plus değer mi ?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba uzun süre iphone ' nun ekran büyütmesi bekledim ve netice de ekran büyüdü.

Sorum şu şuan iphone 5s 16 gb genpa garantili cihazım ve İpad 2 32 gb garantisi bitmiş tabletim var , sizce bu ikisini takasta kullanıp plus almalımıyım ? ya da 6s serisini beklemelimiyim karar veremedim. Ayrıca bu iki cihazı sizde takasta kaça sayarlar.

Şimdiden tşkler.

bence ver ikisini git plus al ben aldım çok memnunum tamam bir ipad değil ama eskisi gibi de küçük ekran olmadığı için birçok uygulumayı büyük ekranda kullanıyorsun ve gayet tatmin edici...

bence ver ikisini git plus al ben aldım çok memnunum tamam bir ipad değil ama eskisi gibi de küçük ekran olmadığı için birçok uygulumayı büyük ekranda kullanıyorsun ve gayet tatmin edici...

iPad ' a gerek kalmaz diyosun yani kardeşim peki , ne kadar sayarlar bu iki cihazı takasta sence ?

Tablet sağlam da abi 8.2 yi yükleyince zalım kasıyor.

Valla şimdi bilemeyecem hem tablet hem 5s varken ikisinden vazgeçilmez herhalde yav. Ama şunuda unutma eğer elinde takas imkanı varsa bu fırsat belki ileride eline geçmez

Alıntı yap hemen cevaplayayım ;) Tapatalk

8 Kasım'da iphone 6 plus alıcaz kardeşim ve ben Zorlu'ya gidip. Ancak birincisi randevu alamıyorum ikincisi stok yok diyor. Bu nasıl bir durum anlamak mumkun degil. Şimdi direk o gun Zorlu'ya gitsek alabilir miyiz? Yani cihaz olur mu? Telefonla arıyorum 10 dk bekledim hatta surekli sizden once 9 dan fazla kisi var diyor. Ara ara aramaya devam edicem. Internet üzerinden almak istemiyorum ben cihazı görerek almalıyım. Simdi ne yapabilirim düşünüyorum. Aramaya devam edicem. Apple in bu pazarlama stratejisinden nefret ediyorum. Paramla kepazelik çekmeye ornek bu iphone alma durumu tam olarak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

İkisini satıp plus almak süper fikir hiç düşünme derim ben 2 gün önce yurtiçi plus aldım mükemmel bir cihaz.

Bekle bekle bereye kadsr dedim 5s bile hala 1900 tl dedim gittim 2650 tl ye aldım çok memnunum ama ios8 sıkıntılı galiba

Diycem o ki bekleme al ucuzlamıyor artık iphonelar

İkisini satıp plus almak süper fikir hiç düşünme derim ben 2 gün önce yurtiçi plus aldım mükemmel bir cihaz.

Bekle bekle bereye kadsr dedim 5s bile hala 1900 tl dedim gittim 2650 tl ye aldım çok memnunum ama ios8 sıkıntılı galiba

Diycem o ki bekleme al ucuzlamıyor artık iphonelar

Msj attim bakarmisin ?