Jump to content

Bulunduğum sürümde Restore mümkün mü ?

Rate this topic

Recommended Posts

Bulunduğunuz sürüme restore ancak ilexrat veya semirestore ile mümkün ipsw dosyasına ihtiyaç yok iphone genel bölümünde konuları mevcut inceleyiniz..

Yalnız telefonum jeilbreaksız bir sorun olur mu ?

Jailbreak yoksa ayarlardan tüm içerik ve ayarları sil derseniz cihaz restore olmuş gibi sıfırlanır.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Sıfırdan yazılım yüklemiş gibi mi diyorsunuz yani ?

Yalnız telefonum jeilbreaksız bir sorun olur mu ?

Cihazınız jailbreak'li değilse şuanki bulunduğunuz sürüme restore yapma şansınız yok malesef.. Restore yapmak istiyorsanız cihazınıza uygun güncel sürümü yani ios8 yüklemeniz gerekiyor

• Like 1

Cihazınız jailbreak'li değilse şuanki bulunduğunuz sürüme restore yapma şansınız yok malesef.. Restore yapmak istiyorsanız cihazınıza uygun güncel sürümü yani ios8 yüklemeniz gerekiyor

Peki bulunduğum sürümde jeilbreak yapsam ( nasıl yaparım ) ,ondan sonra dediklerinizi yapsam olur mu ?

Peki bulunduğum sürümde jeilbreak yapsam ( nasıl yaparım ) ,ondan sonra dediklerinizi yapsam olur mu ?

Öncelikle arkadaşımızın dediği gibi yedek alıp ayarlardan cihazı sıfırlayın daha sonra pangu jailbreak aracıyla 7.1.1 jb yapabilirsiniz daha sonra cihazınızda sorun olduğunda ilexrat ile restore yapabilirsiniz

• Like 1

Jb yaptıktan sonravsıfırlasanız cihaz elmada kalır 802 yüklemek zorunda kalırsınız. Önce sıfırlayıp sonra jb yapın

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

ayarlardan tüm içerik ve ayarları sil 

ilk önce bu işlemi mi yap diyorsun. peki bana jeilbreak nasıl yapıcam aydınlatır mısın ?

Evet doğrudur. Jb işlemi bittikten sonra tarih normale dönüyor zaten.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Tamam anladım,jb işleminden sonra yapmam gereken baska bir şey var mı ya da önerdiğiniz ? çünkü ilk defa yapıcam hiç bir şey bilmiyorum.

Jb bittikten sonra cydia yı ilk açtığınızda biraz geç açılıp kapanır tekrar açıp istediğiniz tweakleri yükeyebilirsiniz.

iPhone s

Space Gray gb

ios ..

Pangu Jailbreak

Bir şey daha sormak istiyorum.

Jb'yi yaptım diyelim beğenmedim,tekrar ayarlar'dan ayarları sıfırla dediğimde 7.1.1'in normal haline mi dönüyor ?

Bir şey daha sormak istiyorum.

Jb'yi yaptım diyelim beğenmedim,tekrar ayarlar'dan ayarları sıfırla dediğimde 7.1.1'in normal haline mi dönüyor ?

İşte bu sefer bunu yapamazsınız cihaz jailbreakliyken sıfırlama yaparsınız cihaz elmada kalır bir daha açamazsınız son sürümü yüklemek zorunda kalırsınız

• Like 1