Jump to content

iphone 6&6+ uyumlu whatsapp surumu

Rate this topic

aarslan419

Recommended Posts

http://www.pgyer.com/WhatsAppBeta

verdigim linkten optimizasyonu yapilmis whatsapp beta surumunu kurup scale edilmis kocaman whatsapp goruntunuzden kurtulabilirsiniz ancak ios 8.1 beta ile uyumlu degildir 8.0.2 icin uyumludur.

kurmak icin oncelikle telefonunuzun tarih ve saat ayarlari kismindan otomatik ayarlayi kapatip tarihi 20 eylule almaniz gerekiyor. kurulum sirasindada baska islem yapmayin telefonun ekraninin kapanmasini engelleyin ana ekranda bekleyin iyi forumlar.

aynen bendede aynısı oldu

Yabancı kaynakları araştırdım x code ile çözümü var fakat ingilizcem çok iyi olmadığı için anlamadım. En iyisi beklemek. Şu uygulamalar bir an önce plus uyumlu hale gelse süper olacak.

Yabancı kaynakları araştırdım x code ile çözümü var fakat ingilizcem çok iyi olmadığı için anlamadım. En iyisi beklemek. Şu uygulamalar bir an önce plus uyumlu hale gelse süper olacak.

bencede 20 eylüle az kaldı :) facebookta çok dandik ve yan kullanım gelmesi lazım ipad gibi

• Like 1

Bende yüklensin mi diyor yükle diyorum ondan sonra değişiklik olmuyor ilk yaptığım zamanlar yükleniyor diyordu şimdi hiç tepki olmuyor

Whatsapp'ı kaldırıp tekrar kurun cihazı yeniden başlatıp Saat Tarih ayarını yapın ve tekrar deneyin bakalım.

Whatsapp'ı kaldırıp tekrar kurun cihazı yeniden başlatıp Saat Tarih ayarını yapın ve tekrar deneyin bakalım.

Kaldırdım yeniden kurdum. Sonra kapatıp açtım cihazı. Tarihi 20 eylül 2014 yaptım. Link tıkladım yükle dedim hiç bişi olmadı. Bir daha bir daha tıkladım yükle dedim hiç bişi olmuyor. Banladılar mı beni ne :). Bu arada sürüm 8.1 b2.

Kaldırdım yeniden kurdum. Sonra kapatıp açtım cihazı. Tarihi 20 eylül 2014 yaptım. Link tıkladım yükle dedim hiç bişi olmadı. Bir daha bir daha tıkladım yükle dedim hiç bişi olmuyor. Banladılar mı beni ne :). Bu arada sürüm 8.1 b2.

8.1 ile birçok açık kapandı, Hatta emulator dahi çalışmıyor Zaman'ı geri alan bir Açığı da kapatmışlar belki bu sebep oluyordur.

• Like 1

8.1 ile birçok açık kapandı, Hatta emulator dahi çalışmıyor Zaman'ı geri alan bir Açığı da kapatmışlar belki bu sebep oluyordur.

Ama ilk yükleniyor diyordu öyle kalıyordu yeniden dene demek zorunda kalıyorum Şimdi ise hiç tepki yok daha bu sabah deniyordum

Doğru açıklama arkaşımızın söylediği. 8.1 beta 2 ile web üzerinden program yükleme açığı kapatıldı arkadaşlar...