Jump to content

mac os x video indirme

Rate this topic

tarik3ist

Recommended Posts

arkadaşlar mac os x için video film indirme proğramı lazım proğramın özelliği : film yada video açıldığında otumatık algılaması yani url yapıştırmakla onanı istemiyorum jaksta otumatık indiriyor yanlis sayfayı videoyu kapatınca duruyor alternatif proğram yada bi filmin urlsi nasıl alınır yardımcı olacak varmı ?

Aslinda video downloader for google chrome yaz google cikanlarin hepsi calisiyor ama benim kullandigimi soruyorsan suan ismini hatirlamiyorum mavi bir simgesi vardi asagi dogru ok seklinde

Sent from my iPhone using Tapatalk

tamam denerim kardeşim saol

tamam denerim kardeşim saol

Estagfirullah ne demek.

Ben hep safari kullaniyorum ama zaten kirk yilda bir indirmek lazim oluyor video. Oldugunda google chrome ile o siteye giriyorum youtubedan video indirmek icin ytd, youtubedan mp3 indirmek icin online olarak youtube-mp3converter kullaniyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

arkadaşlar mac os x için video film indirme proğramı lazım proğramın özelliği : film yada video açıldığında otumatık algılaması yani url yapıştırmakla onanı istemiyorum jaksta otumatık indiriyor yanlis sayfayı videoyu kapatınca duruyor alternatif proğram yada bi filmin urlsi nasıl alınır yardımcı olacak varmı ?

En iyi video indirme torrentle indirme bence. uTorrent de bu konuda en başarılı olanlardan. Yüksek boyutlu filmleri indirmek için en etkili Yöntem. Sen bilgisayarda normal işlerini yaparken o arka planda bilgisayarını hiç kasmadan indirme işine devam eder. Dilediğin zaman bilgisayarı kapatıp açtığında programda otomatik olarak açılıp, kaldığı yerden indirmeye devam eder.

Dene bence...

En iyi video indirme torrentle indirme bence. uTorrent de bu konuda en başarılı olanlardan. Yüksek boyutlu filmleri indirmek için en etkili Yöntem. Sen bilgisayarda normal işlerini yaparken o arka planda bilgisayarını hiç kasmadan indirme işine devam eder. Dilediğin zaman bilgisayarı kapatıp açtığında programda otomatik olarak açılıp, kaldığı yerden indirmeye devam eder.

Dene bence...

her siteden film linkini bulup indirmek var kda kolay is degil