Jump to content

iPhone 6 & 6+ Kaliteli Deri Kılıf Önerileri

Rate this topic

Technics

Recommended Posts

iPhone 6 aldım kıvrıldı büküldü demeyin :D

Artık gelenekselleşen bir başlık oldu benim için. Daha önce ki modellerde de açtığım başlığın yeni jenerasyonu. Kaliteli deri kılıf ihtiyacını karşılamak isteyenlere klavuz olacağına inanıyorum. Kılıflar öyle dx vs sitelerde ki gibi 2-3 liralık ne idüğü belirsiz formlardan üretilen kılıflar değiller. Gerçek deri veya benzer kaliteli materyaller kullanılarak üretiliyor. Dolayısıyla da biraz pahalı denebilir. Malesef ki ülkemizden temin etme imkanınız yok her zaman ki gibi. Linklerini verdiğim sitelerden alabilirsiniz.

Başlıyorum..

1 - Vaja Cases

http://www.vajacases.com/

wallet-agenda-iphone-6-plus-leather-cove

wallet-agenda-iphone-6-plus-leather-case

wallet-agenda-iphone-6-plus-leather-case

wallet-agenda-leather-iphone-6-plus-cove

Teşekkürler önerin için fteoman. Gelen zarfa mı koysak telefonu ne yapsak :D 

Hard grafit kullandım İ̇phone 5 zamanında hatta 3 te 1 fiyatına sattım. Çok kaba ve kullanışsız ama gelen ambalaj zarf falan on numara. Paranız yazık olur. Aynısı keçe ve deriden diktirin daha iyi.

Farklı önerilerin varsa değerlendirelim. Senin bu işlerden ne kadar iyi anladığını biliyorum.

Saol meraklıyım biraz. :) Genelde spigen hepsini kullandım. İncipio ngp silikon olanı kullandım tuşları sert basıyordu ve çok cabuk alt kısmı esnedi ama iyi markadır. İ̇phone 6 ve o plus için araştırıyorum ama önceliğim şu ekranı tam kaplayacak bir koruma onuda iloome diye bir firmada buldum. Kılıf olarak 15 liralık şeffaf kılıf kullanıyom ama en kısa zamanda alıcam :) Edited by fteoman

Sgp çok bozdu eskisi gibi değil. İlk çıktığı sene muhteşemdi. Ne zaman el değiştirdi o zamandan beri kötü ürünleri bence. Ekran koruyucu kullanmıyorum ben, deri kılıf takıntım da o yüzden. Şeffaf  plastik koruyucuları 2 senedir kullanmıyorum. Camlar en iyisi onun da incesini bulmak dert.

Deriye gelirsek Vajalar efsane kılıf üretiyor almadıysan tavsiye ederim. Hard graft ben de kullandım, ama seninkisinin aksine biraz kaba da olsa benim beklentilerimi karşılamıştı şahsen. Evouni vardır, bu adamların yeni ürünlerini bekliyorum i6larla ilgili. Malum iphone her zaman sır gibi kalır. Bu yüzden de geç kalır üreticiler hep. Cihazlar bu kadar inceldiği ve narinleştiği için bu sene saha çok iyi kılıflar gelecektir diye tahmin ediyorum. Bakalım görücez. 

Saol meraklıyım biraz. :) Genelde spigen hepsini kullandım. İncipio ngp silikon olanı kullandım tuşları sert basıyordu ve çok cabuk alt kısmı esnedi ama iyi markadır. İ̇phone 6 ve o plus için araştırıyorum ama önceliğim şu ekranı tam kaplayacak bir koruma onuda iloome diye bir firmada buldum. Kılıf olarak 15 liralık şeffaf kılıf kullanıyom ama en kısa zamanda alıcam :)

Sgp çok bozdu eskisi gibi değil. İlk çıktığı sene muhteşemdi. Ne zaman el değiştirdi o zamandan beri kötü ürünleri bence. Ekran koruyucu kullanmıyorum ben, deri kılıf takıntım da o yüzden. Şeffaf plastik koruyucuları 2 senedir kullanmıyorum. Camlar en iyisi onun da incesini bulmak dert.

Deriye gelirsek Vajalar efsane kılıf üretiyor almadıysan tavsiye ederim. Hard graft ben de kullandım, ama seninkisinin aksine biraz kaba da olsa benim beklentilerimi karşılamıştı şahsen. Evouni vardır, bu adamların yeni ürünlerini bekliyorum i6larla ilgili. Malum iphone her zaman sır gibi kalır. Bu yüzden de geç kalır üreticiler hep. Cihazlar bu kadar inceldiği ve narinleştiği için bu sene saha çok iyi kılıflar gelecektir diye tahmin ediyorum. Bakalım görücez.

Bende deri kılıf seviyorum hatta iphone 5s de orjinal deri kılıfınıda almıştım. Ben cüzdan yada kapaklı kılıf sevmiyorum sanırım o yüzden hardgraft ve diğerleri ilgimi çekmiyor. Apple ip 6 ve plus için deri kılıfı güzel ama keşke altı açık olmasaymış o zaman kılıf falan aramaz alırdım. Belki bir marka çıkarır alırız.

• Like 2

Sgp çok bozdu eskisi gibi değil. İlk çıktığı sene muhteşemdi. Ne zaman el değiştirdi o zamandan beri kötü ürünleri bence. Ekran koruyucu kullanmıyorum ben, deri kılıf takıntım da o yüzden. Şeffaf  plastik koruyucuları 2 senedir kullanmıyorum. Camlar en iyisi onun da incesini bulmak dert.

Eskiden bende Spigen kullanıyordum. Şu an 6 plus için kılıf araştırıyorum. Şimdiye kadar hep deri kullandım. Bir de benim çok dikkat ettiğim husus telefonu kavrayan kısmının sert plastik vs değil deri olması ve tüm tuşlarının açık olması. Yani kılıf üzerinden tuşa basmak beni  rahatsız ediyor. Biraz araştırma yaptım EBAY'dan bulabildiğim en iyileri şunlar.

http://www.ebay.com/itm/Retro-Flip-Wallet-Card-Slot-Genuine-Leather-Case-Cover-For-iPhone-6-Plus-5-5-/261608522193?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3ce91541d1

http://www.ebay.com/itm/Retro-Flip-Wallet-Genuine-Leather-Stand-Case-Cover-For-Apple-iPhone-6-4-7-/111481414394?pt=AU_MobilePhoneAccessories&var=&hash=item19f4cf62fa

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Leather-Flip-Stand-Case-Cover-For-iPhone-6-4-7-6-Plus-/271622363402?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f3df4590a

Ama sizin gönderdiğiniz şu linkteki kılıf da çok güzel. Sizlerin yorumu nedir linklerdeki kılıflarla alakalı? Bir de benim gönderdiğim kılıfların telefonu kavrayan yeri plastikmi yumuşak deri mi tam ayırt edemedim.

http://www.vajacases.com/

Edited by crack_hasan

• Administrator

iPhone 5'den bu yana Apple 5s modeli ile piyasaya sürdüğü deri kılıflar gayet kullanışlı ve iyi tavsiye ederim, şuan i6 içinde aynı Apple kendi deri kılıfını kullanıyorum.

İ6 deri kılıf ve silikon kılıflar aynı zamanda piyasaya çıktı silikon modelde gayet iyi mağazada denemiştim bilginize..

• Like 1

• Administrator

Onca para verip sonrada sert plastik kılıfla kullananlara ve de kılıfsız kullananlara şaşıyorum açıkcası.Ümitin ve fteoman'ın önerdiği kılıflar gayet güzel.Benim cihaz hafta içi gelicek ona göre bende bu konudan faydalanayım.Konu,linkler ve öneriler için teşekkürler.

• Like 2

Eyvallah kardeşim. Buna ben de şaşıyorum vallaha uğur. Başka sitelerde görüyorum adam 9tlye kılıf satıyor, mesaj atıyorlarmş kargo bedava ise alalım diye :D Aslında bilinçli alışveriş yapmak, kullanıcıların referansına göre alım yapmak en iyisi. Misal SGP sgp diye ortalığı yıkardım 3-4 sene önce. 2 sene önce aldığım sert plastik neo hybrid iphone 5in kasasının boyalarını döktü. Muhtemelen sahte ürün sattılar bana. Yani orijinal diye aldığımız şeylerin bile ne oldukları muamma. Dikkat etmek lazım çok. O kadar parayı çöpe atmak için almıyoruz bu cihazları. 

Kaldığımzı yerden devam. Şimdi vereceğim sitede ki kılıflar ucuz isteyenler için. Ürünler de gayet başarılı gördüğüm kadarıyla.

http://www.tvc-mall.com/details/MOMAX-Elite-Lines-Pattern-Leather-Card-Holder-Case-for-iPhone-6-Black-11020150A/

11020150A-3.jpg

11020150A-5.jpg

11020150A-6.jpg

Edited by Technics
  • Like 1

Ben apple deri kılıf aldım. Spigen neo hybrd sattım. Şeffaf silikon kılıf almıştım 15 tl ye ilk çankayadan süper çıktı valla. Ama apple case bir başka. Ama alt kısım açık canımı sıkıyor. Biz çözüm düşünüyorum.

Edited by fteoman

fteoman izmir içi güzel kılıf önerilerini beklerim. Mesela ben hemen yapayım bir tane. İzmir Konak Pier de Ümit diye bir telefoncu var adamın çeşitleri muazzam iyi. Üstelik şeffaf kaplama konusunda da ömrümde görmediğim titizlikte. Ekran cam koruyucu varsa test ettiğin önerilerini paylaş mutlaka.

Ben apple deri kılıf aldım. Spigen neo hybrd sattım. Şeffaf silikon kılıf almıştım 15 tl ye ilk çankayadan süper çıktı valla. Ama apple case bir başka. Ama alt kısım açık canımı sıkıyor. Biz çözüm düşünüyorum.

fteoman izmir içi güzel kılıf önerilerini beklerim. Mesela ben hemen yapayım bir tane. İzmir Konak Pier de Ümit diye bir telefoncu var adamın çeşitleri muazzam iyi. Üstelik şeffaf kaplama konusunda da ömrümde görmediğim titizlikte. Ekran cam koruyucu varsa test ettiğin önerilerini paylaş mutlaka.

fazla dolaşmadım ama bulduğum noktalar olursa söylerim. ekran koruyucu olarak ipg temper cam var ama 5 para etmez çok ince ahize kısmı takarken catladı sorun yok belli olmuyor ama yanlış yapıştırdın mı sökerken kesin kırılır. ayrıca tam ekran kadar, yanlardan ekranın bitiminde kaldığından boşluk çok kalıyor. herşey iyide şu ip 6 ve 6+ ekranı keşke düz olsaydı çok ama çok gıcık bir durum. 5c gibi ipod gibi ince yap ama düz olsun ekran. 

Edited by fteoman