Jump to content

iOS8.0.2 Güncellemeden sonra uygulamalardan Ana menüye atma

Rate this topic

wiizi

Recommended Posts

Telefonum 5S ios 7 de hiç sıkıntı yaşamamıştım

Önce normal telefon üzerinde güncelledim.

Ayarlar menüsünden ana ekrana atıyordu birkaç defa dikkate almadım. Yüklediğim üçüncü parti uygulamalardan atınca da güncellenince geçer diye yorumladım. Ama şimdi özellikle Ayarlar dan sürekli yapmaya başladı. Kameradan da atınca DFU mod da yeniden kurdum. Yeni iPhone olarak tanıttım.

bir süre idare etti yine Ayarlar Kamera mesajlar ve Kurduğum üçüncü parti uygulamalardan özellikle de gps ile işi olanlardan direk ana ekrana atıyor. 2 kere dfu modda yeniden kurdum yine aynı.

Servis yolumu gözüktü yoksa  ios 8 ile ilgili bir sorun mudur?

Ayni sorun bende de var.iphone 5 ios 8.0.2 kullaniyorum.ne zaman ki ios 8 e gectim dediginiz gibi ayarlardan atmaya basladi.3.parti uygulamalarindan yalnizca tarayicida sorun yasiyorum.bir oyunda ise dokunmatik problemi oluyor.actigimda hic calismiyor yada kismen calisiyor.uygulamayi ac kapa sorun gidiyor.bende ota ile guncelledigimden mi kaynaklaniyor diye dusunuyordum.acaba bu konuda bilgisi olan bir arkadas var mi??tesekkurler

Merhaba;

İos 8 zannedersem iphone 5s lere iyi gelmedi, bende atma sorunu yok fakat ana ekran çökme sorunu yaşıyorum, telefon ile görüşme esnasında bir anda ekran gidiyor telefon kapanıp açılıyor yaklaşık 10-20 saniye sürüyor fakat hat kesilmiyor kaldığı yerden devam ediyor, apple destek birimini aradım cihazı sıfırların yeni iphone olarak ayarlayın dediler yaptım bir kaç gün sonra aynı sorunu gene yaşamaya başladım , tekrar apple ' ı aradım bu sefer uzaktan test yaptılar telefona bir link vasıtasıyla uygulamalarınızdan dolayı ios 8 e uygun olmayanlar var vs dediler gene sıfırladım uygulamaları sildim yedeklerini sildim itunesten ve sıfırdan indirdim aynen söyledikleri gibi fakat sorun gene devam etmekte, garantiye gönderin diyor apple destek fakat garantiden sorun yok diye geri gelecek eminim çünki her zaman yapmıyor telefonsuz kaldığımla kalacağım, böyle bir sorun yaşayan varmı varsa nasıl çözüm buldu yardımcı olursanız sevinirim,

teşekkürler...

Ayni sorun bende de vardi.. Kesinlike ios 8.0.2 den telefondan sogumustum resmen.. 8.1 betayi yukledim hic oyle bi sorun olmadi gayet guzel suan sizede tavsiyem ya 8.1 beta yukleyin yada final surumu cikana kadar idare edin

Sizdede ana ekran çökmesimi yaşanıyordu ?