Jump to content

Amerikadan İphone Alma

Rate this topic


nxhasan

Recommended Posts

Arkadaşlar Amerika new yorktan alınma pasaport kaydı yapılmış, iphone 6 plus var. onu satın almak istiyorum. ancak şu sim kilitli - sim kilitsiz olayını bilmediğimden alırken nelere dikkat etmem gerekir? ayrıca zorlu center daki apple store amerka çıkışlı telefonlara bakmıyordu bir aralar bildiğim kadarıyla. Telefonu aldığımda yarın bir gün sorun çıkarsa buradaki Apple Store Telefona bakmaz mı? Amerika çıkışlı telefonunun artısı eskileri neler? 


 


Soru-cevap kısmına konuyu açamadığım için buraya yazdım. 


Link to comment
Share on other sites

Dostum başlıkta yazmışsın ALMA diye kendi kendine aslında :)


 


şaka bi yana 5s e kadar sim kilidini hemen store da açıyolardı fakat şu anda bnm duyduğum kadarıyla 6 ve plusta hemen açmıyorlarmış. 


sim kilitsiz diye birşey yok AT&T kilidi var içinde sim kartı çıkıyor cihazı aktive etmek için kesin suretle o sim karta ihtiyacın var.


 


amerika çıkışlı cihazın dediğin gibi apple store da şu anda bakılmaması durumu söz konusu.. şu aşamada kendine güveniyorsan ve sim kartı var diyorsan alabilirsn... sonuçta bu biraz kumar gibi düşün ve atarsın zarı düşeş gelir bu işler hiç belli olmaz ben olsam mesela kesin cihaz bozulur o yüzden parayla yarın bir gün (apple store un politikası değişene kadar) bozulursa yaptırırm diyorsan al. Sakın ola AT&T sim kartı olmadan alma, zaten kutu kapalıysa içinden çıkacaktır diye düşünüyorum.


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.