Jump to content

MyWi 7 için Crack Çıktı (Crack/Link İptal Olmadan Yükleyin)

Rate this topic

DarkBB

Recommended Posts

Arkadaşlar Crack iptal olmuş , isteyenler şanşlarını deneyebilirler. İlk defa yükleyenler çalıştığını zannediyor fakat 4-5 günlük deneme süresi oluyor. Bittikten sonra lisans istiyor. Yeni Crack çıktığında haber vericem.

Başlamadan önce eğer daha önceden cihazınıza kurduysanız aşağıdaki maddeleri uygulamanız , hata almanızı en aza indirir.

• Herhangi bir dosya yöneticisi(tavsiyem iFile) ile "/var/mobile/Library/Caches" ve "/var/root/Library/Caches" kısımlarına gelip klasörlerin yada dosyaların isminde "MyWi" geçen bütün dosyaları(normalde sadece 1 tane klasör oluyor ve onun adı "com.intelliborn.MyWi"dir) siliniz(çöp kutusundan da silmeni unutmayınız).

• Herhangi bir dosya yöneticisi(tavsiyem iFile) ile "/var/mobile/Library/Preferences" kısmına gelip plist dosyaların isminde "MyWi" geçen bütün dosyaları(normalde sadece 1 tane plist dosyası oluyor ve oda "com.intelliborn.MyWi.plist"dir) siliniz(çöp kutusundan da silmeni unutmayınız).

• Eğer ki iCleaner yada benzeri temizleme programı kullanıyorsanız temizlik yapmanızı tavsiye ederim.

KURULUM

1-)Ya orjinal konusundan indireceksiniz(indirmek için ilk önce üye olup "Teşekkür" butonuna basmalısınız). Yada aşağıdaki linkten(bu linkte teşekkür ettikten sonra açılan link) .deb dosyasını indirin.
com-orangebananaspy-mywi7.deb

2-)iFile içerisinden dosyayı bulun ve tıklayın. Yükleyici'yi seçin.

3-)256 yada 250'lerde bir hata verecek(çünkü 2 program eksik).

4-)Cydia'ya girin ve aramaya "MyWi 7" yazın. 3 tweak'tan 1'i yüklenmiş olması lazım(indirip yüklediğimiz dosya işte bu).

5-)MyWi 7* ve MyWi OnDemand* dosyalarını indireceğiz. Mavi yazılı(mavi yazılı tweak'lar paralı ve orjinal demektir) MyWi ismiyle başlayan 2 dosya* olacak ve yanlarında "+" işareti görünecek ve ikisinden birine tıklayın(zaten ikisinide yükleyecek).

6-)Yükledikten sonra cihazı 1 defa kesinlikle reboot(cihazı yeniden başlatma) edin.

7-)Güle güle kullanın :)

RESiMLER
9avyruqe.jpg
uputyty8.jpg
8a5a5udu.jpg
9ydyvu5y.jpg
a6u6u8e2.jpg
tuvysy9u.jpg
ru5yny2u.jpg
yda7ypyn.jpg

Edited by DarkBB
  • Like 5

springboardi yeniden baslatip yeniden yuklemeyi deneyince sorun cozuldu.yanliz pro hotspot dan baska neler yapiyor?

Benim bildiğim şunları yapıyor.

Wifi-USB-Bluetooth Tethering, birde OnDemand diye birşey var fakat onu anlayamadım ne işe yaradığını. Birde konuda paylaştığım linkteki dosyayı yedeklemenizi öneririm. Belki ilerde yeniden yükleme gibi bir durumla karşı karşıya gelirseniz mallakta kalmayın. Ayrıca tüm özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

Edited by DarkBB

Bilgilendirme için teşekkürler konuyu cydia uygulama tanıtım bölümüne taşıdım.

Önemli değil hocam. Asıl ben teşekkür ederim taşıdığınız için. Ben iki yere açmıştım(4-4S ve 5-5S konularına). Diğer taraftaki konuyu silebilirsiniz.

• Like 1

Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık. Ama bu tweak ne işe yarıyor tam olarak

Önemli değil :) @Jomolocco cevaplamış zaten :)

İyi de bu özellik zaten iphone 5 de var

Hayır , büyük ihtimalle "Kişisel Erişim Noktası"nı kastediyorsunuz. Bu sadece SIM kart üzerinden internet'e çıkarsan ancak o zaman aktifleşiyor. Bu tweak ise SIM kartının interneti , USB ile internete çıkmış herhangi bir cihazdan interneti alabilirsin ve istersende aldığın interneti Bluetooth yada WiFi ile başka cihazlara aktarabilirsin. Hatta birçok değişik formül var. Bluetooth üzerinden interneti al , WiFi yada USB ile başka cihazlara aktar sana kalmış :lol:  :D

Edited by DarkBB

@Jomolocco cevaplamış zaten :)

Hayır , büyük ihtimalle "Kişisel Erişm Noktası"nı kastediyorsunuz. Bu sadece SIM kart üzerinden internet'e çıkarsan ancak o zaman aktifleşiyor. Bu tweak ise SIM kartının interneti , USB ile internete çıkmış herhangi bir cihazdan interneti alabilirsin ve istersende aldığın interneti Bluetooth yada WiFi ile başka cihazlara aktarabilirsin. Hatta birçok değişik formül var. Bluetooth üzerinden interneti al , WiFi yada USB ile başka cihazlara aktar sana kalmış :lol::D

Eyv anladım

Eski mywi leri sildim. Deb dobyasını kuruyorum. 256 hatası ile bitiyor. cydia ya giriyorum MyWi 7 nin yanında - işareti oluyor, Sonra Okey çentiği oluyor yeşil renk. Mywi 7 de kur yok, temizle ve kaldır var. Mywi OnDemand kur dediğimde gerekli bağlılıkların veya çelişkilerin otomatik olarak bulunamaması..... diye hata veriyor.  

Eski mywi leri sildim. Deb dobyasını kuruyorum. 256 hatası ile bitiyor. cydia ya giriyorum MyWi 7 nin yanında - işareti oluyor, Sonra Okey çentiği oluyor yeşil renk. Mywi 7 de kur yok, temizle ve kaldır var. Mywi OnDemand kur dediğimde gerekli bağlılıkların veya çelişkilerin otomatik olarak bulunamaması..... diye hata veriyor.

Tam kaldırdığınızdan emin olun. Ayrıca iCleaner yada benzeri program var ise Cydia'daki gereksiz dosya ve Cache'leri temizleyin. Birde bu yazıdaki ilk baştaki işlemleri yapıp tekrar deneyiniz.

Tam kaldırdığınızdan emin olun. Ayrıca iCleaner yada benzeri program var ise Cydia'daki gereksiz dosya ve Cache'leri temizleyin. Birde bu yazıdaki ilk baştaki işlemleri yapıp tekrar deneyiniz.

ifile de mywi olan bütün dosyaları sildim cydia, safari, icleaner hiç biri açılmıyor. İfile çöp kutusunda silinmiş bazı dosyalar var. Windowstaki gibi geri al yokmu çöp kutusundakileri veya başka bir yöntem.

ifile de mywi olan bütün dosyaları sildim cydia, safari, icleaner hiç biri açılmıyor. İfile çöp kutusunda silinmiş bazı dosyalar var. Windowstaki gibi geri al yokmu çöp kutusundakileri veya başka bir yöntem.

Allah rahmet eylesin jailbreaki benim gibi kayb ettin

• Like 1

ben satin almistim ve bulundugum konumda wifi olmadigi icin bilgisayarima 3gyi surekli usb yoluyla paylastirarak kullaniyorum. 19 dolar program ama acikcasi her gun kullaniyorum

diyebilirim oldukca memnumum. ustelik usb

tetheringi acik birakinca telefonu cihaza bagladiigniz an otomatik internet erisimide aciliyor. pratik bir program

Zaman sonra program lisans istiyor

Önceki crack'ler ilk çıktıklarında çalışıyorlardı. Bir süre sonra onların önlemini aldılar. Bende ilk defa MyWi 7'nin cracklisini bir repodan indirdim ve çalıştı. Meğer crack çalışmıyormuş normal trial(deneme) süresi çalıştı. Bende sevinmiştim 3-4 gün sonra kapandı program :D Trial süresi bitmişti. Bu crack yeni çıktı ve orjinal forumundaki yorumlarda bir kere bile "çalışmıyor" gibisinden mesaj yok. Bunu yükleyeli 4 gün oldu ve en son çalışıyordu.  Crack çalışmasaydı açılmazdı... Daha sonra kontrol ederim.

Edited by DarkBB

Önceki crack'ler ilk çıktıklarında çalışıyorlardı. Bir süre sonra onların önlemini aldılar. Bende ilk defa MyWi 7'nin cracklisini bir repodan indirdim ve çalıştı. Meğer crack çalışmıyormuş normal trial(deneme) süresi çalıştı. Bende sevinmiştim 3-4 gün sonra kapandı program :D Trial süresi bitmişti. Bu crack yeni çıktı ve orjinal forumundaki yorumlarda bir kere bile "çalışmıyor" gibisinden mesaj yok. Bunu yükleyeli 4 gün oldu ve en son çalışıyordu. Crack çalışmasaydı açılmazdı... Daha sonra kontrol ederim.

aynı dediğiniz gibi oldu bende satın aldım

O kadar fazla güncelleme oluyor İOS sürümlerinde. Bunu neden Apple kendisi halletmiyor da bizi böyle tweakleri aldırmaya mecbur ediyor anlamıyorum.

Jailbreak geliştiricileriyle danışıklı dövüş olduğunun bir diğer ispatıdır bu mevzu.

• 2 weeks later...