Jump to content

MultiSend (Toplu Mesaj Göndermek)

Rate this topic

ScHL@FLoS

Recommended Posts

Tweak Adı : MultiSend

Çıkış/Güncellenme Tarihi : 10/10/2014

Geliştirici : ffuji

Versiyon : 1.0

Repo : Modmyi

Ücret : Ücretsiz

Açıklama :

Sonunda! sevdiklerinize özel günlerde toplu mesaj gönderme tweaki çıktı.Üstelik ücretsiz.

MultiSend Kullanımı:

-Tweaki Modmyi reposundan kurunuz

-Ayarlar/MultiSend/Numbers/Düzenle/Add dokunup gönderi yapacağınız kişileri ekleyin

-Messages bölümüne göndermek istediğiniz mesaj içeriğini yazınız

-ve son olarak Start! seçeneğine dokunduğunuzda işlem tamamdır.

c3163e979f3b7d83a2bedfad931bc798.jpg

fee6bb3e6a8f0e4562ae5d643e3e88f7.jpg

f9f7f3e8abc5f7d194b7880ffa2a40a1.jpg

Edited by ScHL@FLoS
  • Like 1

Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak bu tweak ile rehberde olmayan numaralar ile toplu Msj gönderebilirmiyiz. Veya AppStore de rehberde kayıtlı olmayan numaralar ile toplu Msj atabileceğim bir uygulama var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak bu tweak ile rehberde olmayan numaralar ile toplu Msj gönderebilirmiyiz. Veya AppStore de rehberde kayıtlı olmayan numaralar ile toplu Msj atabileceğim bir uygulama var mı?

İster rehberden eklersiniz isterseniz rehberde olmayan no'yu manuel olarak ekleyebilirsiniz.

• Like 1

Çok teşekkür ederim böyle bir tweak lazımdı. Tam zamanında yetiştiniz.

Rica ederim geçtiğimiz bayramda appstore'dan bi uygulamayla toplu mesaj atayım dedim rezalet resmen bi türlü gönderemedim :) benim için geç oldu ama temiz oldu sorunsuz gönderi yapıyor

• Like 1

Rica ederim geçtiğimiz bayramda appstore'dan bi uygulamayla toplu mesaj atayım dedim rezalet resmen bi türlü gönderemedim :) benim için geç oldu ama temiz oldu sorunsuz gönderi yapıyor

bite sms kullaniyormusun uyumlu mu onunla beraber bilginiz varmi

bite sms kullaniyormusun uyumlu mu onunla beraber bilginiz varmi

BiteSMS kullanmadığım için sormuş olduğunuz bu soruya onun için cevap vermedim kullanan varsa er yada geç mutlaka cevap veren olacaktır, uyumlu değilmi ne desem yanlış olur şimdi.

Peki yinede coK tesekkurler

Bite SMS ile bir alakası yok yani onu etkileyecek onunla çalışacak bir tweak değil. Kullanıyorum 2 de sıkıntı yok. Tweak tek kötü elle rehberden tek tek girmek gerek. Bir kere uğraşmak lazım sonra bir daha sıkıntı olmaz. Aslında rehberdeki hepsi seçeneği gibi birşey olsa daha iyi olurdu.

iPhone 5s 16 gb jb