Jump to content

Fidu Film 3.2

Rate this topic

Recommended Posts

10402718_341052306073018_731460203022311
10678624_10152719485199098_687798096844010690340_10152713966769098_1448250980672

Vizyon Filmleri İzleme uygulaması... HD Kalite 
Fidu Film Niye indirmeliyim? 
(*)Altyazı Özelliği Hiçbir uygulamada yok ilk Biz yaptık ve yapanda Yok.Filmi kapatmadan mediaplayer üzerinden Altyazı ve çoklu dublaj Seçeneği. 

(*)Kalite Farkı 720p 
(*)VİZYON FİLMLERİNİ İLK SİZ İZLEYİN 
(*)Bir film fiyatına Vizyon ve 2012 filmlerini Cepinize getirdik 
(*) XML tabanlıdır 
(*)Daha hızlı 
(*)Güncellenebilir 
(*)WEB Tabanlı değildir , Diğer uygulamalar gibi web sitesi kullanılılarak yapılmamıştır. 
(*)Tek Part 
(*)Apple Tv ye bağlama imkanı Ve Tv ye görüntü aktarabilirsiniz. 
(9Görüntü Kalitesi 

Fidu PRO Indir

Fidu Lite İndir

PROMOSYON KODLARI

1-YLKL4J3A33HK
2-KMK933EYMYH3
3-W7L3EWYLNT6N
4-6HW794L3M6XF
5-6XR4JL6NHJKL
6-TTHWKKXFF7KA
7-XEYR7NMMW3WM
8-RKPXP3APFRMM
9-LTP4EAP479MW
10-R6HJXWT9RJ79

Kullandığınız kodu yazmayı unutmayınızi
Kodlar tükendiğinide Kod verebilirmisin gibi PM atmayınız. ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Edited by memedina
  • Like 3

Hocam buralarda adettendir :))

Tanıtım yapan ilk 10- 20 neyse mesaj sahibine hediye eder böylece yorum alır ve reklam ister yani :)

Kuru kuru oldu mu şimdi

Edited by y.Güngör
  • Like 1

Arkadaşlar bastım paracıkları aldım pro yu

Beklentilerimin altında çıktı yani şu anda bütün sinama sevenler ruch şı bilir zafere hucüm filmin adı 5 yıkdızı var imb puanı 9,0 iki ay önce türkçe dublaj 720p den bir sitede izledim ama bu uygulamada ne kafar tırıvırı film varsa 2012,13 onlar türkçedublaj dediğim filmin türkçesi olmaması büyük hayal kırıklıgı oldu bilin istedim

Tambir pişmanlık yaşıyorum

Keşke ücretsiz sürümünü deneseydin önce. Bazen benimde başıma geliyor. Para verip alıyorsun sonra uygulama fiyasko çıkıyor verdiğin parayı bırak boş ver insan kendini çok kötü hissediyor. Kazıklanmış misali. Yani paranla kendini üzüyorsun. Bi daha da hiç bi uygulamaya para veresin gelmiyor. Sonra illegal yollara baş vuruyorsun adın da kötüye emek hırsızlığına çıkıyor. Ne diyeyim kardeş geçmiş olsun.

Edited by uLuBeY

Arkadaşlar bastım paracıkları aldım pro yu

Beklentilerimin altında çıktı yani şu anda bütün sinama sevenler ruch şı bilir zafere hucüm filmin adı 5 yıkdızı var imb puanı 9,0 iki ay önce türkçe dublaj 720p den bir sitede izledim ama bu uygulamada ne kafar tırıvırı film varsa 2012,13 onlar türkçedublaj dediğim filmin türkçesi olmaması büyük hayal kırıklıgı oldu bilin istedim

Fidu film detayında da belirtildiği gibi Fidu ,  film arşivi değildir.  Sizler için filmler özel olarak hazırlanmaktadır. Altyazılar iphone a uyumlu şekilde decode edilerek filmler yüklenip programla uyumlu şekilde hazırlanır. Tekrardan belirtmek isterimki fidu film amacı Appletv deki ücretli filmleri ücretsiz izletme imkanı sunar ve apple tvde bir film 8TL bizde bir film fiyatına bile değil , uygulamayı satın al ama çoğu filmi ücretsiz izle felsefesiyle uygulamayı çıkardık.

Fidufilm Kullanıcı sözleşmesinde de bu madde yer almaktadır.

2. Fidu Film Politakası Apple tv de 1 Film Fiyatı 8.99TL Biz bir film al ama hepsini izle politikasıyla hareket ettik. Yani en az bir film izlettiysek paranızın karşılığını almışsınız demektir. 1 filmden fazla izlediğiniz her film size hediyemizdir.

Altyazı ve dual ses özelliği  ilk Film Hd+ ile bizim tarafımızdan appstore üzerindeki ilk film uygulamasıdır. Ve filmler sürekli altyazılı ve dual ses oalrak eklencekti ama yoğun talep üzerine biz TR dublaj filmleride eklemeye çalışıyoruz.          Uygulamayı karalamanız tarafımca hayal kırıklığına uğradımı söyleyebilirim. Uygulama detayında vadedilenin aksine daha fazlası vardır.Ve 4 gb lık bir filmi donmadan çok rahat bir şekilde fidufilm ile izleyebilirsiniz. Görüntüyü Apple tvde yansıttığınızda rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü paylaşmış olduğunuz servera geçici olarak ulaşamamanız 5sn lik bir durumdur uygulamayı kapatıp tekrardan açtınızda düzelecektir. Editorumuz film detaylarını toplu bir şekilde upload ederken 5 sn lik zaman diliminde server erişime kapanır. [internetinizden kaynaklı problem değilse]. Server bakıma alındığı zaman bilgilendirme mesajı editorlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Değerli iPhoneyardim üyeleri iTunes Connect'e geçici olarak erişim sağlanamıyor en yakın zamanda 10 adet PROMOSYON KODU paylaşacağım.

• Like 1

Benim belirttiğim filmlerin kimsenin tarafından önerilmesine ihtiyacı yok sizde taktir edersinizki kendini dünya çapında kanıtlamış filmler ve 2 ay öncesinde birçok film sitesinde türkçe dublajı varken ücretli ve sıf bu konsept için hazırlanmış olan fidu pro uygulamasında görememek hayal kırıklıgı oldu

Ama şunu söyleye bilirim sizinde üzerinde durduğunuz gibi kesinlikle donmadan itunes görüntü kalitesinde ve bahsettiğiniz ses detaylarında bir film izledim Transformers 4 bu yüzden herkesin içinde tşk ederim :)

Benim belirttiğim filmlerin kimsenin tarafından önerilmesine ihtiyacı yok sizde taktir edersinizki kendini dünya çapında kanıtlamış filmler ve 2 ay öncesinde birçok film sitesinde türkçe dublajı varken ücretli ve sıf bu konsept için hazırlanmış olan fidu pro uygulamasında görememek hayal kırıklıgı oldu

Ama şunu söyleye bilirim sizinde üzerinde durduğunuz gibi kesinlikle donmadan itunes görüntü kalitesinde ve bahsettiğiniz ses detaylarında bir film izledim Transformers 4 bu yüzden herkesin içinde tşk ederim :)

Estağfurullah teşekkürü ben değil editorumuz haketmektedir. Benim bahsetmek istediğim nokta çok ayrıydı. Eleştirileriniz benim için çok değerli. Uygulamanın elbetteki eksikleri vardır. Bunu  siz değerli kullanıcılarımızın tavsiyeleri yorumlarıyla olacaktır. bende bu  yüzden sizlere teşekkür ederim. 

Estağfurullah teşekkürü ben değil editorumuz haketmektedir. Benim bahsetmek istediğim nokta çok ayrıydı. Eleştirileriniz benim için çok değerli. Uygulamanın elbetteki eksikleri vardır. Bunu siz değerli kullanıcılarımızın tavsiyeleri yorumlarıyla olacaktır. bende bu yüzden sizlere teşekkür ederim.

Yanlış anlaşılmak istemem bu konuda hemfikir olduğumuza sevindim başarılar dikerim

arkadaslar gercekten uygulamayi kotuleyip durmayin uygulama gercekten mukemmel az once transformers i izledim nerdeyse 2,5gb film ama ne takilma oldu ne birsey super hizli bir program emegi gecenlere sonsuz tesekkur ediyorum

ayrica uygulama hesabimda satin alinmislarda gorunuyordu yukledim sanirim daha once promo code dagitmissiniz ve bende birini allisim bunun icin ayriyeten tesekkur ediyorum

• Like 1

Pro için kod verme imkanın var mı?

Hocam buralarda adettendir :))

Tanıtım yapan ilk 10- 20 neyse mesaj sahibine hediye eder böylece yorum alır ve reklam ister yani :)

Kuru kuru oldu mu şimdi

Bence de tanıtım da 15-20 promosyon iyi olurdu :) ama hayırlı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet kod isteriz ;)

Aynen :)

Bir film fiyatı bile değil. Bence rahatlık ve kaliteli izleme apple tv yansıtma hepsi var. Ne gerekiyorsa yapalım :)

arkadaş haklı :D

Zamanında almıştım :) emeginize sağlk güzel bi uygulama

Bence de adet yerini bulmalı

Eger varsa talibim bir kod a

Adet yerini bulsun bence :) bir test edelim :P

Bende varım kod merasimine :)

Deneyip görmek gerek

Bende kod alabilir miyim;)

Bende talibim :)

Keşke ücretsiz sürümünü deneseydin önce. Bazen benimde başıma geliyor. Para verip alıyorsun sonra uygulama fiyasko çıkıyor verdiğin parayı bırak boş ver insan kendini çok kötü hissediyor. Kazıklanmış misali. Yani paranla kendini üzüyorsun. Bi daha da hiç bi uygulamaya para veresin gelmiyor. Sonra illegal yollara baş vuruyorsun adın da kötüye emek hırsızlığına çıkıyor. Ne diyeyim kardeş geçmiş olsun.

sistem çalışır ise birer kod rica edelim adet yerine gelsin

kod istiyoruz

10 Adet promosyon kodu paylaşılmıştır. Uygulama hakkındaki Görüşlerinizi paylaşmanızı istirham ederim. İyi seyirler dilerim.