Jump to content

Jailbreak elden gidiyor Lutfen yardim

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar ben Azerbeycandab yaziyorum ve şu an durum kritik Mywi yüklemiştim

Onun çör çöpünüde kaldırayım derken ifileden yalnış bir şeyi silmiş olmalıyımkı program attı sonrasında ne cydia ya nede başka bir programa giremedim tele reprising verdim şu anda telefon siyah hiç bir şey yok ve tel safe modda gözüküyor.Ama sistem dosyalarına erişim var.Sizden ricam iphone 5 i olan ve ios 7.1.2 yüklü arkadaşlardan ricam ifile de mywi yazıp aratın alt dizinde dahil diyerek.Biraz bekleyin çıkanları resim olarak atin buraya ve neyi sildiyimi söyleyeyim size imkanınız varsada allah rızası için sildiyim dosyayı ve yerini tam olarak yazıp bir yere upload edin yükleyeyim lütfen ://

Restore edemem her şey ayarlı ben bu ayarı bidaha denk getiremem :// lütfen biliyorum yardım edecek biri mutlaka vardır içinizden elinizden geleni esirgemeyin burda gecenin 2 si gozume uyku gitmiyor :(

O zaman pover ve home tuşuna bas kapandıktan sonra açıldığında elmayı gördüğünde pover tuşunda (açma /kapama tuşu) elini Çek ve ses açma tuşuna bas ortalama 2 veya 3 dk sonra tel açılması Lazım... Açıldığında cydiyaya gir mywiyi tekrar yükle veya sil...

Edited by ilyadaberna

O zaman poker ve gome tuşuna bas kapandıktan sonra açıldığında elmayı gördüğünde poker tuşunda (açma /kapama tuşu) elini Çek ve ses açma tuşuna bas ortalama 2 veya 3 dk sonra tel açılması Lazım... Açıldığında cydiyaya gir mywiyi tekrar yükle veya sil...

Onuda denedim sonuç vermedi tek çarem o dosyayı bulup yerine koymak sorun mywilik deyil mywi olarak çıkan bir sistem dosyasini silmişim :/

Arkadaslar ben Azerbeycandab yaziyorum ve şu an durum kritik Mywi yüklemiştim

Onun çör çöpünüde kaldırayım derken ifileden yalnış bir şeyi silmiş olmalıyımkı program attı sonrasında ne cydia ya nede başka bir programa giremedim tele reprising verdim şu anda telefon siyah hiç bir şey yok ve tel safe modda gözüküyor.Ama sistem dosyalarına erişim var.Sizden ricam iphone 5 i olan ve ios 7.1.2 yüklü arkadaşlardan ricam ifile de mywi yazıp aratın alt dizinde dahil diyerek.Biraz bekleyin çıkanları resim olarak atin buraya ve neyi sildiyimi söyleyeyim size imkanınız varsada allah rızası için sildiyim dosyayı ve yerini tam olarak yazıp bir yere upload edin yükleyeyim lütfen ://

Arattim ama sonuc çıkmadı (mywi yüklü degil bu arada)

Iphone 7.1.2.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Siz bize hangi dosyayı sildiginizi söylerseniz bizde o şekilde upload edebiliriz.. Hangi dosya olduğunu bilmezseniz işiniz biraz zor... İkinci msjda arkadaşın dediği gibi yaparsanız... Sıkıntı olmaz... Yine jb durur...

MUSTAFA

Edited by ay_bulut