Jump to content

iPhone 4S 3 Saatte Şarj Oluyor?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar telefonumda Wi-Fi entegre sorunu vardı ve garantiye verdim.Telefon jb li 7.1'di.Garantiye gönderdiğim için iOS 8'e çevirdim ve gönderdim.Telefon 2 gün önce geldi tekrar ama şöyle bir sorun var çok geç şarj oluyor telefon.Normalde dakikada %1 şarj olan telefonun şarj süresi 2 katına çıktı.3 saate yakın Sürüyor ve gün içinde bazen 2 kere taktığımı düşünürsek çok zamanımı alıyor.Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar telefonumda Wi-Fi entegre sorunu vardı ve garantiye verdim.Telefon jb li 7.1'di.Garantiye gönderdiğim için iOS 8'e çevirdim ve gönderdim.Telefon 2 gün önce geldi tekrar ama şöyle bir sorun var çok geç şarj oluyor telefon.Normalde dakikada %1 şarj olan telefonun şarj süresi 2 katına çıktı.3 saate yakın Sürüyor ve gün içinde bazen 2 kere taktığımı düşünürsek çok zamanımı alıyor.Ne yapmalıyım?

ya bataryan yada power entegrende sorun olabilir   restore denedin mi ?

Ben telefonu METRO'dan aldım.Onlar da Beyoğlu'nda sanırım teknik servise göndermişler.Onlar da Wi-Fi modül değiştirildi diye yapılan işlemi yazmışlar.8 Aralık'a kadar garantim var ne yapmalıyım?

Cihazınınız model nosu TU İLE Mİ bitiyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

nasıl ve ne şartlar altında değişti bilinmiyor ve böyle bir olayı apple desteklemiyor diye biliyorum apple arayıp şikayette bulunun

Yarın sabah Zonguldak'a gidiyorum ve nereyi nasıl arayacağım?Numara falan da yok.Kusura bakmayın ilk defa başıma böyle bir şey geldi.Tanıdık bildik abiler de yok kaldım böyle.Ne yapayım?

Edited by Emre-Usta
argo kelime kullanımı

Resmi bilerek sildim mesajdan imei numarası vardı artniyetliler uğraşma sonra

Soruna gelince öle şeyler yazmışlarki oranın servis olduğj konusunda şüphelerim var

Birincisi: iphone 4slerdr alt tarafta şarzın sol tarafında hoparlör yok bu yüzden patlamış olamaz

Orası mikrofon

Sağ taraf hoparlör

Ve şarzdayken patladı ne demek bize ne servisteyken şarz cihazı patladı

Patladığı için geç şarz ediyor muhtemelen

Tekrar ver bu sorun normal değil. Bu kadar sürede şarj olması çok uzun süre

iPhone 5s 16 gb jb

Yarın sabah Zonguldak'a gidiyorum abi telefon da Lazım.15 tatilde gelince de garanti bitecek ne yapmalıyım bilmiyorum.

Ayrıca şarz kablon ve başlık orjinalmi?

Hepsini içinde gönderdim onları da sıfırlayıp göndermişler.Resim attım ordan bakabilirsiniz.Yanlış yere mi gönderdim acaba bilmiyorumki.

Hepsini içinde gönderdim onları da sıfırlayıp göndermişler.Resim attım ordan bakabilirsiniz.Yanlış yere mi gönderdim acaba bilmiyorumki.

Resmi ben sildim bilerek

İmei no yazıyordu orda

Ama orası. Nasıl servis ya işten anlamadıkları kesin

E peki ne yapmam Lazım abi?Apple ABD bakar mı?Nasıl ,nereden gönderebilirim?

Abd de bakma garantiside bitmiş

Hem o servisi apple tanımaz ve onun desteği servis dışı bırakır cihazı ama bence sen oraya git ve aynen şunu söle bu telefonun sol hoparlörü patlak yazmışsınız siz iphone dan anladığınıza eminmisiniz de?

Sol tarafta hoparlör yok

Resmi bilerek sildim mesajdan imei numarası vardı artniyetliler uğraşma sonra

Soruna gelince öle şeyler yazmışlarki oranın servis olduğj konusunda şüphelerim var

Birincisi: iphone 4slerdr alt tarafta şarzın sol tarafında hoparlör yok bu yüzden patlamış olamaz

Orası mikrofon

Sağ taraf hoparlör

Ve şarzdayken patladı ne demek bize ne servisteyken şarz cihazı patladı

Patladığı için geç şarz ediyor muhtemelen

Abi şarj aletini prize takınca direkt patladı.Yani daha telefonu takmamıştım.Garantiye verirken onu da araya yazayım belki yaparlar diye yazdım değiştirmişler.Bu arada hoparlör olayını demek ben yanlış biliyorum.Sanki başta alt iki taraftan da ses geliyor diye hatırlıyordum.Şu şarj işini çözmem Lazım abi ama öncelik bu şuan.

Verdikleri şarz başlığı dandiktir belki

Önümüzdeki yaz iPhone 6-6Plus almayı düşünüyorum zaten artık bu şekilde idare etmeye çalışacağım.O zaman artık direkt gidip Apple Store Türkiye'den alayım telefonu.Teşekkür ederim abi.

Aynen belki başlıktan yapabilir başka bi adaptörlede deneyin bence

Tamam.Yardımlar için çok teşekkür ederim.Bu arada Türkiye çıkışlı telefonu sadece Apple Store Türkiye Zorlu Center'dan mı alabilirim?İstanbuldayım yaZın.Direkt gidip alabilir miyim normal bir elektronik marketten alır gibi?Çünkü randevu falan bir Şeyler yazıyor da anlayamadım.