Jump to content

AppAddict ve iPAWiND Kullanarak JB Olmadan UDID Kaydı ile App Yükleme Yöntemiyle İlgili Sorunları Çözme ve Destek Konusu

Rate this topic

ibrahimy77

Recommended Posts

Arkadaşlar malüm JB görünürde yok fakat crackli App yükleme olan UDİD üzerinden çalışan AppAddict ve İPADWİND ilgili sorunlarınız varsa kullanan biri olarak yardım etmek isterim.Sorularınıza çözün bulmak adına bu konu başlığı altında yardımcı olmak isterim.İki programıda uzun süredir kullanan biriyim.AppAddict 2 yılla yakındır kullanıyorum.İPAWİNG 1 aydır kullanmaktayım.Halen iPhone 6 ipad mini retina ve iPhone 5 ve 5s kullanmaktayım.Merak ettiginiz soruları cevaplayabilirim.Her iki App forumları destek bölümü ingilizce.Türkçe yardımcı olmak istiyorum.Kullanırken bende çok sorularım vardı fakat türkçe bilgi yoktu..

Edited by ibrahimy77

Bu uygulamalar iPhone , iPad üzerine kurulur.Burda amaç crackli app Mac olmadan kurmak amaç edinilmiştir.UDİD dev sertifikası ile istasing denen programla sadece Mac de imzalabilir.Bir çok Kullanıcı Windows kullanmaktadır.Bu app bunu bir adım ileri götürerek imzalama işini direk Mac devredışı çıkarıp sanki applestore kurarcasına kolaylaştırmıştır.İmzalama işlemi cloud sistemi üzerinden yapılır.Sadece iPhone gerekir ve iOS her versiyonunda kullanılabilir.Bir yıl kullanma hakkı verir.

Edited by ibrahimy77

Bu app UDİD kayıtı ile birlikte satılır 15 dolar civarındadır.Şöyle anlatıyım vShere uygulamsı var ücretsiz onun gibi ama UDID kaydı oldugundan tek size app imzalar.App asla açılmama fixleme app ID sorunu yaşamazsın.Bir yıl boyunca iOS her versiyonunda çalışır..ITunes bağlandığında app senkranizasyon sorunu yaşamaz.Satın alınmış app gibi görünür..

Edited by ibrahimy77

UDİD + AppAddict veya UDID + İPAWİND PayPal üzerindende bu sitelerden satın alabilirsiniz.Son bir not sadece UDID olanı seçmeyin AppAddict veya İPAWİND. Seçin.UDID tek başına işeyaramaz.Satın alınca gereken sertifika ve link kurulum size e mail ile ulaşıyor.

ben bu gün regmyudid ten 11 fiyatlı olandan aldım fakat daha mail falan gelmedi akşam sekiz civarında kayıt yaptım udid numaram kayıtlımı deiye baktığımda 28 sırada olduğum apple servelerrında sorun olduğu bu yüzden kayıt yapılamadığı ve 24 saat bu işlemin süreceği notu var sizce bir sorun çıkmaz değilmi yani sakata gelmeyelim doğru paket ten almışımdır umarım zaten forumda 11 dolar olanından alın yazıyordu.fikriniz nedir bu konuda umarım yanlış paketi almamışımdır.

• 3 months later...

Merhaba

Udid kaydı ve ipawind yüklemek için gerekli olan bölümden kayıt isteğinde bulundum. Yaklaşık 12 saat sonra bilgiler mailimr ulaştı. İlgili linkten yükleme yapmaya çalıştığımda tam yükleme bitecekken hata veriyor şu anda ipawind yüklenemiyor tekrar dene uyarısı çıkıyor.

Telefonum jailbreaksiz iphone6 8.1.3 yazılımını kullanıyorum

Acaba nerede hata yapıyorum. 15 dolar olan ödemeyi yaptım ve order numarasıyla yükleme yapıyorum.

Yardımcı olabilir misiniz?

Acikcasi cydia bolumunden cok fazla bir beklentiniz olmasin. Bu bolumde; internetten altyazili film izlettiren programlar, muzik bulma ve dinlettirme programlari, xbmc tarzi programlar... Indirebilirsiniz.

Sayet appaddict kullandiysaniz arasinda cok buyuk bir fark yok. Ben navigasyon programi icin satin aldim bu sistemi ve gayet stabil. Indirme hizi muthis. Reklam soz konusu degil. Appaddict reklam gosteriyordu. Ipawind appaddict programinin premium versiyonu gibi calisiyor. Parasini hakettigini dusunuyorum. Ayrica 15 dolarin icinde beta programlarini yukleyebileceginiz udid kaydinizda gerceklesmis oluyor. Sorulariniz olursa detayli yardimci olurum

• Belmaci changed the title to AppAddict ve iPAWiND Kullanarak JB Olmadan UDID Kaydı ile App Yükleme Yöntemiyle İlgili Sorunları Çözme ve Destek Konusu