Jump to content

iOS 8.1 Bug'lar

Rate this topic

55ilyas

Recommended Posts

• iOS 8.1 Bug'lar 

• Şarj iyileştirildi denildi ama daha kötü olmuş....

• Extension'larının sıralamalarının sıfırlanması sorunu da çözülmemiş.....

• iCloud Photo geri yüklenmiyor...

Varmı listeyi uzatmak isteyen veya listedeki problemlere çözüm bulan?

Edited by 55ilyas

Bende plus kullaniyorum şarj berbat beta 2 ye geri dönecegim. Ayrıca uygulama silmek istediğimde titriyorlar ama silmek imkansız kilitleniyor tel. Daha bir yavasladi cihaz wifi çekimi düştü aynı yerden tek çekmeye başladı. Sayfa geçişleri takiliyor. Küfür etmeyeceğim. Tamam sakinim.

• Like 2

Bende plus kullaniyorum şarj berbat beta 2 ye geri dönecegim. Ayrıca uygulama silmek istediğimde titriyorlar ama silmek imkansız kilitleniyor tel. Daha bir yavasladi cihaz wifi çekimi düştü aynı yerden tek çekmeye başladı. Sayfa geçişleri takiliyor. Küfür etmeyeceğim. Tamam sakinim.

Sıfırdan bir yükleme yapın bence

ekranda kitlenmeler oluyor donup kalıyor ekranı kilitleyip tekrar açınca normale dönüyor iphone 6 plus benim cihaz ben en fazla clash of clans oynuyorum ve 2 dakikada bir baglantı hatası veriyor jailbreak netlik kazansın restore yapacagım 

telefon çalıyor açıyorum halen titriyor iphone 6 plus kullanıyorum sıfırdan kurdum 2. kez ve 3 dür aynı hareketi bugün 3 defa yaptı

tireme sorunu iPhone 5S de sanki icinde camasir  yikaniyor. :D genellikle controll centeri acinca ve ekran parlakliini full yapinca ve messagebox acilinca  tireme oluyordu

tireme sorunu iPhone 5S de sanki icinde camasir yikaniyor. :D genellikle controll centeri acinca ve ekran parlakliini full yapinca ve messagebox acilinca tireme oluyordu

Yok hocqm by bildigin standart kullanırken kısıkta power safe mode gibi telefon çalarken açıosun kulağında titreyerek konuşuyorsun çarpılmış gibi

Yok hocqm by bildigin standart kullanırken kısıkta power safe mode gibi telefon çalarken açıosun kulağında titreyerek konuşuyorsun çarpılmış gibi

Achso sen titresimden bahsediyorsun.. Ben ekranin titremesi olarak anladim.. ios 8.1 beta 2 de cok fena bir titreme vardi.. Neyseki bende gecti ama baskalarinda olduguna dair sikayetler okuyorum.

Bende bu söylenen problemlerin hiçbiri yok..Ota olarak yükledim. Bende 2007 den beri iphone kullanıyorum. Plus aldığıma o kadar mutluyum ki..iyi ki 6 almamışım. Geçen gün eşimin iphone 6 sını kurcaladım. 5 ten bir farkı yok ve ekran inanılmaz küçük geldi. İnsan ne çabuk alışıyor büyük ekrana. Plus dan daha küçük ekranlı bir telefon kullandığımı düşünemiyorum. Gözlerim rahatladı sonunda..

Evet. Bu sorun var. Hala Hesap Makines yazıyor. Öğe indirilemedi diyip beni delirtiyor interneti açınca 5 dk kullanımda % 10 düşüyor.

Plus'ta şarj sıkıntım yok tek Gözüme batan bi geç Cvp vermesi bide ekrani yan kullaninca arada bi açik olan Uygulamaları kapatınca takılma

iPhone Plus Gold