Jump to content

iloome iPhone 6 Temperli Cam Koruyucu

Rate this topic

KERO1planet

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, iPhone 6 telefonum için Spigen NeoHybrid kılıf almıştım. Bir sonraki adım olarak ekran koruyucu almaya karar verdim. Model yeni olduğu için piyasada çok fazla seçenek yok. Geçici olarak 15TL ye yine temperli cam olduğu söylenen bir koruyucu aldım. Fakat iPhone 6 kenarları bombeli olduğu için, yanlardan kesik olan ekran koruyucular çıktı piyasaya. Kenarlardan ve alttan üstten kırpık olan bu koruyucaların, hem cam malzemesi kalitesiz hem de görüntüsü hoş değil. Araştırma yaparken internette iloome ürünlerini gördüm, sitesine göz attığımda tam bana göre bir ürünü gördüm. Bu ürün 9H premium temperli tüm ekranı kaplayan cam koruyucu idi. Youtube ve diğer yabancı forumlarda ürünün kaliteli olduğunu söyleyen çok sayıda yorum ve inceleme gördüm. Bende sipariş etmeye karar verdim. Ürünü 9 ekim tarihinde sipariş ettim. 10 ekim tarihinde siparişi USPS ile international letter olarak kargoya verdiler. Bugün yani 22 ekim öğlene doğru ürün elime ulaştı. Almayı düşünen arkadaşlar için ürün hakkındaki yorumlarımı yazayım. Ürünün malzemesi gerçekten çok kaliteli, ekranın dokunmatik ve görünüm konforu kesinlikle bozulmuyor. Ürün diğer ekran koruyuculardan farklı olarak, tüm ekranı kaplıyor ve güzel bir görünüme sahip. Ürünle ilgili bilgileri ve fotoları aşağıda belirttim.

Ürünün markası: iloome

Ürünün web sitesi: http://www.iloome.com/

Ürünün modeli: 9H Premium Tempered Glass Screen Protector (Onyx Black)

Ürün fiyatı: 24.99$ + Türkiye'ye kargo ücreti: 11$ 

Ürünün kutu içeriği: Temperli Cam koruyucu, alkollü mendil, temizleme bezi, uygulama kılavuzu, ekran temizleme bandı ve düzleştirme kartı

Ürünün Türkiye'ye geliş süresi: 10-20 gün arası deniyor, bana 12 günde geldi.

Fotoğraflar 

IMG_3360.jpg

IMG_3358.jpgIMG_3359.jpgIMG_3357.jpg

IMG_3363.jpgIMG_3364.jpg

Edited by KERO1planet
  • Like 3

Ekrana uygulayınca o kenardaki siyah şeritler çok zıt görüntü oluşturuyor telefonun rengiyle ve göze batıyor macrumosda bi çok kullancı resmi gördüm bence çok itici duruyor keşke şefaf olsaymış köşeler

Ekrana uygulayınca o kenardaki siyah şeritler çok zıt görüntü oluşturuyor telefonun rengiyle ve göze batıyor macrumosda bi çok kullancı resmi gördüm bence çok itici duruyor keşke şefaf olsaymış köşeler

Beyaz telefona beyaz, siyah telefona siyah çerçeveli olanı uygulayınca kötü bir görüntü oluşmuyor. Camın kalitesi, hassasiyeti ve görünümden çok memnunum ben.

Beyaz telefona beyaz, siyah telefona siyah çerçeveli olanı uygulayınca kötü bir görüntü oluşmuyor. Camın kalitesi, hassasiyeti ve görünümden çok memnunum ben.

Hangi kılıfı kullanıyorsunuz. Kılıf takınca kılıfın kenarları oturuyor mu. Ben apple kılıfı kullanıyorum ona uyumlu olur mu. Şimdiden teşekkürler.

Hangi kılıfı kullanıyorsunuz. Kılıf takınca kılıfın kenarları oturuyor mu. Ben apple kılıfı kullanıyorum ona uyumlu olur mu. Şimdiden teşekkürler.

Spigen NeoHybrid kılıf kullanıyorum, uyumda bir sorun yok. iloome facebook sayfasında sorulan bir soruya yanıt olarak Apple orjinal kılıfları ile sorunsuz kullanabilirsiniz yazmıştı. Kendi sitelerinden de support kısmından ingilizce sorun bi isterseniz.

Spigen NeoHybrid kılıf kullanıyorum, uyumda bir sorun yok. iloome facebook sayfasında sorulan bir soruya yanıt olarak Apple orjinal kılıfları ile sorunsuz kullanabilirsiniz yazmıştı. Kendi sitelerinden de support kısmından ingilizce sorun bi isterseniz.

teşekkür ederim.

Çarşıda 10-15 liraya alırsın 24 dolar cam parçası için çok fazla

Hizli cevap almak icin alinti yaparak yanitlayin

Çarşıdan aldım 2 kere 15 liraya, ikisi de farklı markaydı. İkisinin de cam kalitesi ve boyutları kötüydü. Bu kaplamayı takana kadar işkence çekmişim. Kusura bakmayın ben sizinle aynı düşünmüyorum, Retina ekranlı cihaz alıp 5 liralık naylonu ekran koruyucu olarak takmak doğru değil. Kılıf ve ekran filmleri konusunda çok marka ve model denedim, çok da para harcadım. Kaliteli ürünler kendini hemen belli ediyor. TTEC ekran filmi aldım 5S için, 3 haftada film çizikleri belli etmeye yıpranmaya başladı. Spigen den aldığım film telefonu satana kadar 10 ay içinde ilk günki gibi durdu. Ttec 17 tl idi, spigen ise 30 tl bir kere alıp kaliteli almak en iyisi. Ayrıca iPhone 6 ve 6Plus ile ekran boyutları büyüdü, bence temperli cam koruyucu birçok kazada telefonu kurtaracaktır. Çok uzattım son cümle olarak söyeleyeyim, BEN ÇOK MEMNUNUM ŞU AN. 

• Like 1

Çarşıdan aldım 2 kere 15 liraya, ikisi de farklı markaydı. İkisinin de cam kalitesi ve boyutları kötüydü. Bu kaplamayı takana kadar işkence çekmişim. Kusura bakmayın ben sizinle aynı düşünmüyorum, Retina ekranlı cihaz alıp 5 liralık naylonu ekran koruyucu olarak takmak doğru değil. Kılıf ve ekran filmleri konusunda çok marka ve model denedim, çok da para harcadım. Kaliteli ürünler kendini hemen belli ediyor. TTEC ekran filmi aldım 5S için, 3 haftada film çizikleri belli etmeye yıpranmaya başladı. Spigen den aldığım film telefonu satana kadar 10 ay içinde ilk günki gibi durdu. Ttec 17 tl idi, spigen ise 30 tl bir kere alıp kaliteli almak en iyisi. Ayrıca iPhone 6 ve 6Plus ile ekran boyutları büyüdü, bence temperli cam koruyucu birçok kazada telefonu kurtaracaktır. Çok uzattım son cümle olarak söyeleyeyim, BEN ÇOK MEMNUNUM ŞU AN.

En iyisi kilifsiz kullanmak aslinda telefon daha havali duruyor

Hizli cevap almak icin alinti yaparak yanitlayin

• Like 1

Bu iloome düz mü yoksa ekran gibi kenarlara doğru oval bir yapıda mı? Çok sordum biliyorum ama youtube izlediğim bir videoda apple case takılınca sağ alt köşe açma yaptı.

Kavisli bir yapısı var, Apple kılıfı bilmem ama Spigen NeoHybrid kılıf ile sorun çıkarmadı. Ben kesinlikle sorun çıkarır diye bekliyordum, çünkü neohybrid iki aşamalı bir kılıf. Önce TPU kauçuk kılıfın içine telefonu oturtuyorum, sonra kenar çerçevesini takıyorum. Beni düşündüren nokta kılıfın ekranın kenarlarını kaplayan kısımdı, ama bir sorun çıkmadı. Örnek yeni 2 fotoyu aşağıda veriyorum.

IMG_3363.jpg

IMG_3364.jpg

NOT: Fotolar çok yakından çekildi, telefon biraz kabalaşmış gibi gelebilir. Ama ince ve telefona çok düzgün oturuyor, benim içime kesinlikle sindi. Kalitesi ve hassaslığı çok hoşuma gitti.

Edited by KERO1planet

Kavisli bir yapısı var, Apple kılıfı bilmem ama Spigen NeoHybrid kılıf ile sorun çıkarmadı. Ben kesinlikle sorun çıkarır diye bekliyordum, çünkü neohybrid iki aşamalı bir kılıf. Önce TPU kauçuk kılıfın içine telefonu oturtuyorum, sonra kenar çerçevesini takıyorum. Beni düşündüren nokta kılıfın ekranın kenarlarını kaplayan kısımdı, ama bir sorun çıkmadı. Örnek yeni 2 fotoyu aşağıda veriyorum.

IMG_3363.jpg

IMG_3364.jpg

NOT: Fotolar çok yakından çekildi, telefon biraz kabalaşmış gibi gelebilir. Ama ince ve telefona çok düzgün oturuyor, benim içime kesinlikle sindi. Kalitesi ve hassaslığı çok hoşuma gitti.

yarın siparişi geçiyorum. Tesekkğrler.

yarın siparişi geçiyorum. Tesekkğrler.

Bilgi paylaştıkça artar :) hiç sorun değil, benim size tavsiyem youtube ve diğer forumlardan kapsamlı bilgi sahibi olmanız. Sonuçta 38$ gibi bi rakam vereceksiniz. Sizi yanlış yönlendirmek istemem. Son karar yine size ait olacak. Ben öğlen 12 den beri kullanıyorum, ben memnunum. Arkadaşımın iPhone 6' sı betona düşüp camı tuz buz oldu, siparişi verdiğim gün diğer arkadaşım iPhone 5' ini merdivenlerden düşürdü. Onun Spigen Temperli Cam koruması vardı, sadece o cam koruyucu kırıldı. Ekrandan söktü ve yoluna devam etti. İşte o gün ekran filmi değil, temperli cam koruyucu almaya karar verdim. iloome evet pahalı, ama daha fazla alanı kaplaması ve kalitesiyle ben verdiğim parayı helal ettim. SON KARAR SİZİN.

Edited by KERO1planet

ioolome araştırırken Türkiyede böyle bir konu bulacağımı hiç tahmin etmiyordum.

Öncelikle çok teşekkürler.. iloome piyasada iphne 6 boyutlarına tam olarak uyan ilk koruyucu özelliği taşıyor. Bende SPG NeoHybrid Metal kılıf aldım ve şimdide iloome almayı planlarken bu konu çok faydalı oldu.

İnceleme için teşekkürler

ben 10.98 dolara 

http://www.aliexpress.com/item/5-5-inch-for-Apple-iPhone-6-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-with-Retail-Package-for/2046152143.html

bu ekran koruyucuyu sipariş ettim bekliyorum 

geldiği zaman tekrardan görüşlerimi yazarım. şimdilik ürün açıklamalarından gördüğüm kadarı ile burada belirtilen camdan pek bir farkı yok gibi

alternatif olması için bu yorumu yaptım

Edited by will hunting

ben 10.98 dolara

http://www.aliexpress.com/item/5-5-inch-for-Apple-iPhone-6-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-with-Retail-Package-for/2046152143.html

geldiği zaman tekrardan görüşlerimi yazarım. şimdilik ürün açıklamalarından gördüğüm kadarı ile burada belirtilen camdan pek bir farkı yok gibi

Ustat bu camdan var bende ama bombe kısımları oturmadığı için kötü gözüküyor haberin olsun

Ustat bu camdan var bende ama bombe kısımları oturmadığı için kötü gözüküyor haberin olsun

ben 10.98 dolara 

Aynen arkadaşın dediği gibi, eğer bombeli kısımları kaplamıyorsa görüntü kötü oluyor. Ben bu sebeple taa Amerika'dan iloome aldım. Diğer cam koruyucular bombeli kısımı değil sadece ekranın aktif kısmını kaplıyor. Ekranın etrafı boşluk kalıyor ve bu durum görüntüyü bozuyor. İki kat üst üste cam varmış gibi bir görüntü oluşuyor. iloome ise bombeli kısımları da kapladığı için görüntüyü bozmuyor ve ön yüzeyi de tamamen korumuş oluyor.

• Like 1