Jump to content

İ5 bikaç soru ve sorunum var

Rate this topic

Keyf

Recommended Posts

Arkadaşlar bikaç soru ve sorunum var hepsini tek bi çatıda soruyorum. Yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdiden.

1- İos 8 çıktığından beri wifi sorunu yaşıyorum çok yavaşladı ben hala 7.1.2'deyim. 8.1 güncellemesine dahi güvenemedim. Bu sorun çözülür mü, nasıl?

2- İos 8.1 hala kafamda soru işareti. Geçmeli miyim geçmemeli miyim buna yorum yaparsanız sevinirim.

3- Sarjlı kılıf istiyorum fakat bataryama zarar vermeyecek, performans kaybı yaşatmayacak bir kılıf istiyorum. Apple'in onayladığı markalar varmış. Bunlar hangileri bu konuda beni aydınlatır mısınız?

Tekrar tekrar teşekkür ediyorum

aklın varsa iphone 5 e kurma ios 8.1 7 y le arasında hız olarak çok fark var bi klasöre ne kadar uygulama yüklersen o kadar geç açılıyo dokunuyosun bekliyo sonra açıyo yavaşlamalar var bence geçme ama takılma yok sadece gecikme var

Arkadaşlar bikaç soru ve sorunum var hepsini tek bi çatıda soruyorum. Yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdiden.

1- İos 8 çıktığından beri wifi sorunu yaşıyorum çok yavaşladı ben hala 7.1.2'deyim. 8.1 güncellemesine dahi güvenemedim. Bu sorun çözülür mü, nasıl?

2- İos 8.1 hala kafamda soru işareti. Geçmeli miyim geçmemeli miyim buna yorum yaparsanız sevinirim.

3- Sarjlı kılıf istiyorum fakat bataryama zarar vermeyecek, performans kaybı yaşatmayacak bir kılıf istiyorum. Apple'in onayladığı markalar varmış. Bunlar hangileri bu konuda beni aydınlatır mısınız?

Tekrar tekrar teşekkür ediyorum

bence de 8.1 e geçme 7 candır performans ve batarya daha iyi 7.1.2 de  cihazını sıfırla düzelir belki

şarjlı kılıf öneririm ben kullanıyorum 4500mAh çokta memnunum 60 tl ye almıştım

bence de 8.1 e geçme 7 candır performans ve batarya daha iyi 7.1.2 de  cihazını sıfırla düzelir belki

şarjlı kılıf öneririm ben kullanıyorum 4500mAh çokta memnunum 60 tl ye almıştım

Hangi marka ürün kullanmalıyım ama gerçekten bataryama zarar vermek konusunda endişeliyim forumlarda okuduğum kadarıyla