Jump to content

Iphone 6 fiyati hk

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar sahibinden.com'a giriyorum. I6 ariyorum millet 2300-2500 ikini el satiyor. Bu telefonun fiyati apple storede vergisiz 2350 mi? Istanbul bilisime bakiyorumz i6 pluse 2800 veriyor. Apple storede 2650 yaziyor. Vergisiz hali midir 2650 . Guncel fiyatlari nedir?

Sahibinden sitesinde 4000 bine bile iPhone 6 var ama alan yok zaten...

cogunun fiyatları dusuyor zamanla 1 ay sonra 1800 1900 lere duser.

aceleniz yoksa bekleyin derim sadece fiyat olarak soruyorsanız net fiyat 2350 geri kalan fiyatlar milletin kafasına gore..

isteyen istedigi fiyatı yazabilir tabiki satmak icin alan yok..

Bilgilerinize.

• Like 1

Sahibinden sitesinde 4000 bine bile iPhone 6 var ama alan yok zaten...

cogunun fiyatları dusuyor zamanla 1 ay sonra 1800 1900 lere duser.

aceleniz yoksa bekleyin derim sadece fiyat olarak soruyorsanız net fiyat 2350 geri kalan fiyatlar milletin kafasına gore..

isteyen istedigi fiyatı yazabilir tabiki satmak icin alan yok..

Bilgilerinize.

Ben de anlamadim kafam karisti. Millet ucmus. Tel alip ikinciele dusurup kar yapmaya calisiyor. Sasirmislar

Ya arkadaşlar burası yeri değilde bir sorum olcak

İphone6 larda home tuşuna 2 kez dokununca ekran aşağıya doğru iniyor tamamda ne işe yarıyor bu çözemedim

Golf7 1.2 tsi comfort man

Tek elle kullanimin daha kolay olması için

iρнσηє б ρℓυѕ

Doğubankta 16 gb plus Siyah fiatı 2700 lira.. Birde öğrendiğim kadarı ile bu işin rutine binmesi yani istediğin cihazı istediğin rengi hemen alabilme olanağı Ocaktan önce zor

Edited by OLD BOY

Merhaba,

Paylaştığım ekran görüntüsü sorunuzun cevabı olacaktır.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1414541148.631353.jpg

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

Bu havale islemi tam olarak ne oluyor? Nasil yapiliyor ve telefon kac gunde elimize ulasiyor?

Bu havale islemi tam olarak ne oluyor? Nasil yapiliyor ve telefon kac gunde elimize ulasiyor?

Bu linki takip ederseniz gerekli bilgilere ulaşırsınız.

http://store.apple.com/tr/help/payments

Gönderim işlemi 7-10 iş günü deniyor şuan.

post-87603-1414598084,3101_thumb.jpg

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

• Like 1

Ben ikinci el 2050 tlye aldim. Hem iki yil garantili. Dolar yukseldigi icin abdden getirmekten vazgecip ikinci ele yoneldim. En azindan garanti karim var

Ben sifir 5 aldim genpadan 2.300 e sirf zarar garanti bi isime yaramiyor. Sifir 6 yi 1.800 aldim kutuyu ben actim kafam rahat

Ben sifir 5 aldim genpadan 2.300 e sirf zarar garanti bi isime yaramiyor. Sifir 6 yi 1.800 aldim kutuyu ben actim kafam rahat

Yurtdışı cihazı pahalı almışsın hocam pasaport nasıl bulacaksın pekikaydettireceğin pasaport 30 gün içinde yurtdışına çıkmış olmalı biz 200₺'ye doğubankta kaydettirmiştik 5'i imeisi klonlandı çöp oldu ve 120₺ değil 150₺ masrafı var kaydın

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi