Jump to content

genpa garanti kalitesi?

Rate this topic

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

cihazım turkcellden alınma 16gb siyah ip5.

telefon şarj almıyor anca kabloyu tutup yukarı kaldırdırğımda alıyor bıraktığımda almıyor. hoparlör cızırtılı. üst tuş bozuk. %10 şarj kalınca kapanıyor

telefonda noktasal dahi soyulma yada çizilme yok

şuan jbli restore edip yollayacam.

şimdi kafama takılan şey telefonu orda çizip yollamazlar inşallah ? bunun için başka forumlarda millet noterden şu imei numaralı telefonumda çizik yoktur yazılı kağıt al diyorlar. öyle yapacam zaten ama içimde hala sıkıntı var. sizin bir tavsiyeniz var mı ? hangi kargo firmasıyla nasıl yollamalıyım ?

Noterden çizik yoktur diye kağıtmı alınır yahu bu evmi arabamı altı üstü telefon bu kadar abartmayın isterseniz.

Ben bu telefonu almak için ne kadar çalıştım ne kadar ter döktüm biliyor musunuz? Öğrenci halimle kendi paramla zar zor aldım 1 yıl hayalini kurdum. Masaya bile düzgün koymaya çalışırken, çiziksiz yolladığım telefonum çizikli gelirse çarşı karışır hemşerim

Alıntı yap hemen cevaplayayım ;) Tapatalk

• Like 1

Apple garanti dışı diye yolluyor genpa değiştiriyor diye bi konu vardı piyango hocam bu işler valla piyango ya tam biletle paranın hepsini alıyosun ya da bileti mileti afedersin ama bi yere monte ediyolar. cidden ben böyle saçma bi şirketler topluluğu görmedim biri tam yapsa şu işi olmayacak üst tuş değişim programına giriyor mu veya soyulma var mı varsa apple stor değişiyomuş diyolar ama bilemicem tabi

Apple garanti dışı diye yolluyor genpa değiştiriyor diye bi konu vardı piyango hocam bu işler valla piyango ya tam biletle paranın hepsini alıyosun ya da bileti mileti afedersin ama bi yere monte ediyolar. cidden ben böyle saçma bi şirketler topluluğu görmedim biri tam yapsa şu işi olmayacak üst tuş değişim programına giriyor mu veya soyulma var mı varsa apple stor değişiyomuş diyolar ama bilemicem tabi

Üst tuş değişim programına uyuyor. Ama hocam telefon elimde kalacak diye korkuyorum. Şimdi İstanbula uzağım gitsem bile bu genius falan pek anlamıyorum. Valla ne yapacam bilmiyorum kafam çok karışık

Alıntı yap hemen cevaplayayım ;) Tapatalk