Jump to content

iPhone 5S aktifleştirme sorunu

Rate this topic


Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Arkadaşımın akrabası iPhone 6 telefon almış, 5S telefonunu arkadaşıma satmış. Arkadaşım telefonu sıfırlamış ve aktivasyon yaparken satan akrabasının hesabı çıkmış ve şifre istemiş. Arkadaşımda akrabasının hesap ve şifresi var, ama şifreyi girdiğinde "Bu kimlik ile bu cihazda geçerli değil" gibi bir hata alıyormuş. Hata mesajı tam olarak bu olmayabilir, ama çocuk bu kadar açıklayabildi. Beni aradılar ve bilgileri verdiler, bende icloud sitesinden 5S telefonu aygıtlardan çıkarmayı düşündüm. Ama siteye girdiğimde adamın sadece bir cihazı tanımlı o da iPhone 6, onun menüsünde de iPhone'u sil seçeneğinden başka seçenek yok. Telefon daha önce bir kere yüksek voltajdan dolayı onarım görmüş ama konumuzla bir alakası yok galiba. Bu konuda bu forumda ''İCLOUD İPHONE'umu BUL'' hakkında (ÖNEMLİ UYARI)  konusunu okudum ama cevabım orada yok malesef. Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.
Link to comment
Share on other sites

Sorularınız için soru cevap bölümlerini kullanın lütfen böylece daha hızlı yardım alabilirsiniz konunuz bu seferlik uygun yere taşınmıştır ..

İyi forumlar

...İphne 5s 7.1.2 Pangu JB...

(Hızlı yanıt alabilmek için lütfen iletileri alıntılayarak cevaplayınız)

Link to comment
Share on other sites

 

Arkadaşlar merhaba, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Arkadaşımın akrabası iPhone 6 telefon almış, 5S telefonunu arkadaşıma satmış. Arkadaşım telefonu sıfırlamış ve aktivasyon yaparken satan akrabasının hesabı çıkmış ve şifre istemiş. Arkadaşımda akrabasının hesap ve şifresi var, ama şifreyi girdiğinde "Bu kimlik ile bu cihazda geçerli değil" gibi bir hata alıyormuş. Hata mesajı tam olarak bu olmayabilir, ama çocuk bu kadar açıklayabildi. Beni aradılar ve bilgileri verdiler, bende icloud sitesinden 5S telefonu aygıtlardan çıkarmayı düşündüm. Ama siteye girdiğimde adamın sadece bir cihazı tanımlı o da iPhone 6, onun menüsünde de iPhone'u sil seçeneğinden başka seçenek yok. Telefon daha önce bir kere yüksek voltajdan dolayı onarım görmüş ama konumuzla bir alakası yok galiba. Bu konuda bu forumda 

''İCLOUD İPHONE'umu BUL'' hakkında (ÖNEMLİ UYARI)  konusunu okudum ama cevabım orada yok malesef. Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

 

başka hesapta kayıtlı demkki cihaz

Link to comment
Share on other sites

başka hesapta kayıtlı demkki cihaz

Başka hesap derken neyi kastettiniz? Cihaz aktifleştirme isterken ekranda yazan mail adresinin şifresi bizde var. Kabul etmiyor, bu kimlik bu cihazda kullanılamaz gibisinden bir mesaj veriyor. icloud sitesinden girdiğimizde listede yok cihaz. Kilitli olduğu kendi ekranında görünen hesabı kabul etmiyor cihaz, aynı hesap adamın yeni telefonu olan iPhone 6 da kullanılıyor. Acaba bundan dolayı mı? Eğer öyleyse bu durumu nasıl aşıcaz bulamamışlar. Cihaz bende olsa daha detaylı yazardım.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.