Jump to content

iOS 8.1den sonra vShare çalışmıyor

Rate this topic

Recommended Posts

iphone 5, 8.1 kullanıyorum telefonumda vshare var. Vshareden yukledigim sygic navigasyon uygulamam sorunsuz calisiyor test amacli simdi navigonu indirmeyi denedim oda iniyodu bir sıkıntı yaşamadım bende çalışıyor vshare

Düzeltiyorum navigonu indirdim fakat açılmıyor sygicte açılmıyor :(

 iphone 5  Tapatalk 

Edited by idi1903

Nasıl yaptınız

iOS 8.Dünya'nın en berbat iOS sürümü.Geliştiriciler için bile.

Bi ara bende yükleyememiştim vshare ertesi gün denedim vshare sorunsuz yüklendi şöyle yaptım yüklemeyi başlattım tarih ve saat değişikliği yapmadan sonra indirme yapılırken tarihi değiştirdim sorunsuz yüklendi

vShare'in Sitesine Girdiğinizde Sizden Tarihi 22 Ekim 2014'e Almanızı İstiyor.

Yüklemeyi Aldıktan Sonra Tarihi Tekrar Otomatiğe Çekip Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Ben Birçok Uygulamayı Bu Şekilde vShare'i Kurduktan Sonra Sorunsuz Yükledim Kullanıyorum

vShare'in Sitesine Girdiğinizde Sizden Tarihi 22 Ekim 2014'e Almanızı İstiyor.

Yüklemeyi Aldıktan Sonra Tarihi Tekrar Otomatiğe Çekip Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Ben Birçok Uygulamayı Bu Şekilde vShare'i Kurduktan Sonra Sorunsuz Yükledim Kullanıyorum

o olmuyor sıkıntı o ya :) benimki 8.0.2 yüklü uygulamayı her kullanmak istediğimde 26 mayısa alıyorum anca öyle açılıyor. Kim bilir 8.1 e güncelleyenler ne yapıyordur.

Çalışıyor diyen arkadaşlar atmayın lütfen!

Iyice okuyun kontrol edin sonra cevap verin

iOS 8.1 de çalışmıyor diğer sürümlerde çalışıyordu fakat suanda resmi sitede 8.1 de çalışmadığını kırmızı harflerle yazıyor

Ayrıca 22 Ekim diye bir tarih yok

1 Eylül var

Sent from my iPhone using Tapatalk

o olmuyor sıkıntı o ya :) benimki 8.0.2 yüklü uygulamayı her kullanmak istediğimde 26 mayısa alıyorum anca öyle açılıyor. Kim bilir 8.1 e güncelleyenler ne yapıyordur.

Yurisa Resim Paylaşamadım Bi Türlü ama Tekrar Denedim Sıkıntı Yok Bende Çalışıyor :)

iOS 8.1 de çalışmıyor diğer sürümlerde çalışıyordu fakat suanda resmi sitede 8.1 de çalışmadığını kırmızı harflerle yazıyor

1 Eylül var

Şimdi Bende Baktım Evet 1 Eylülmüş Onu Yanlış Söylemişim Haklısın

Ancak Resimleri Paylaştım Olmayan Bişeye Çalışıyor Diyecek Halim Yok Dostum

1 eylül vshare de işe yarıyor ama indirdiğiniz uygulamalar açılmazsa 26 mayıs yapın büyük ihtimal açılıcaktır. Ancak ben otomatiğe aldığımda tekrar açılmama gibi durumlar oluyor...

Edited by yurisa

İpad kullanıyorum ne 26 Mayıs'ta ne de 1 Eylül'de çalışmıyor vshare Açılıyor ama uygulama yükleyemiyorum

Valla ben uygulamayı indiriyom tarihi 26 mayısa alıp öyle yüklüyom hani yeniden dene ve bitti gibi seçenekler çıkıyorsa komple vshareden indirdiğin uygulamayı kaldır tekrar dene

Resimlerden anlaşıldığı gibi iPad ile kullanıyorsun onu belirtseydin daha açıklayıcı olurdu:)

Demek iPad 8.1 ile oluyor iPhone 5s no jalilbreak vs ile kullanan henüz girmedim

BEN DE YUKLEDIM ÇALIŞTI KARDES. 5S GOLD 16 GB 8.1 KULLANIYORUM. SİLDİM GERÇİ İKİ GÜN ONCE. BANA JB SİZ MUSİC BOX LAZIM.

• Like 1

1 Eylül var

Atan kimse yok güzel kardeşim üslubuna biraz dikkat et istersen!! telefonum iphone 6 plus sürüm 8.1 vshare yüklü uygulamalar yüklü hepside tıkır tıkır çalışıyor işte resimler istersen video çekip atıyım 336fe431547eaa0b55abe6a1957704c5.jpgb6a8f0b4b543695d054bcb6762a88dfe.jpg082532fc4d6dd1c2261f85c525c1e647.jpgcc6ede831cb98591ea25ed15536f2dc8.jpg

• Like 1

Atan kimse yok güzel kardeşim üslubuna biraz dikkat et istersen!! telefonum iphone 6 plus sürüm 8.1 vshare yüklü uygulamalar yüklü hepside tıkır tıkır çalışıyor işte resimler istersen video çekip atıyım 336fe431547eaa0b55abe6a1957704c5.jpgb6a8f0b4b543695d054bcb6762a88dfe.jpg082532fc4d6dd1c2261f85c525c1e647.jpgcc6ede831cb98591ea25ed15536f2dc8.jpg

Üslubumda yanlış olan ne? Sadece atmayın dedim Çalışıyor demek'le is bitmiyor bak resim yüklemişsin eyvallah ama..

Tamam bende de Yükleniyor uygulama da iniyor fakat uygulamayı yükleme kısmında uyarı verip yeniden dene diyor ve kurulmuyor sende kurulduysa ne güzel gule gule kullan ne diyeyim sana!

Sorularınız için soru cevap bölümünü kullanın konunuz bu seferlik uygun yere taşınmıştır

...İphne 5s 7.1.2 Pangu JB...

(Hızlı yanıt alabilmek için lütfen iletileri alıntılayarak cevaplayınız)

Üslubumda yanlış olan ne? Sadece atmayın dedim Çalışıyor demek'le is bitmiyor bak resim yüklemişsin eyvallah ama..

Tamam bende de Yükleniyor uygulama da iniyor fakat uygulamayı yükleme kısmında uyarı verip yeniden dene diyor ve kurulmuyor sende kurulduysa ne güzel gule gule kullan ne diyeyim sana!

o sorunu ben uygulamayı yüklerken 26 mayısa alarak çözdüm. telefona reset atınca yine açılmadı uygulamalar tekrar tarihi 26 mayıs yapıp hepsine bir kere tıklayıp açtım tarihi otomatik yapınca kullanmaya devam ettim. 26 mayısı dene bende çalışıyor.

Kardeşim benim mesleğim Apple servisliği isveçte yaşıyorum 8.1 sürümde olan iPhone 5-5S-6-6 Plus model cihazların hepsine Jailbreaksız olarak vShare üzerinden Başta navigon navigasyon olmak üzere bir çok uygulamayı sorunsuz kurdum ve kurmaktayım halen bence yedek al temiz restore yap sonra yedek atmadan kur vShare i 1 dosya indir kur sonra yedeklerini at içine...

iPhone 5 Evasi0n7 7.0.4 JB Cihazımdan Akıyor Nağmeler..

Arkadasin dedigi gibi 26 mayisa aldim yuklendi..

telefonu sıfırlarsan felan yani yeniden kapatıp açarsan tekrar açılmama sorunu olabilir. Tarihi 26 mayısa al tekrardan indirdiklerinin hepsine bir kere tıkla açılmasını beklemene gerek yok başlasın yeter. Tarihi yine otomatik yap kullanmaya devam edersin.