Jump to content
Sign in to follow this  
melankoliam

İphone 6 Plus en güzel renk?

Rate this topic

Recommended Posts

Ben gold kullanıyorum ama bana göre en güzeli space grey neden gold kullanıyorsun diye soracak olursan stok sorunu yüzünden ilk bulduğum 6+'yı aldım oda şansıma gold idi goldda güzel fakat space grey dahada bir hoş duruyor.

Edited by Altar

bende iphone 6 ile plus arasında kala kaldım hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim biri bana akıl versin.Media markta 3 sefer gittim ikisini de elime alıyorum biri ele tam oturuyor plus ise videolarda mükemmel ama kararımı bir türlü veremedim. Cihazı yan kılıf ile kullanacam ama plus sıkıntı yaratır mı onuda bilmiyorum.

bende iphone 6 ile plus arasında kala kaldım hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim biri bana akıl versin.Media markta 3 sefer gittim ikisini de elime alıyorum biri ele tam oturuyor plus ise videolarda mükemmel ama kararımı bir türlü veremedim. Cihazı yan kılıf ile kullanacam ama plus sıkıntı yaratır mı onuda bilmiyorum.

Plus ilk günlerde büyük geliyor zorluk çekiliyor ama daha sonradan alışıyorsunuz aynı çelişkiyi bende yaşadım fakat kararım plus almak oldu cihaza alıştım şuan memnunum sorunum yok.

Önceki apple modellerini kullanırken dondroid (Hatice,lg,samsung)kullanan arkadaşlarım küçük küçük diye laf atarlardı şimdi plus'u görenler hadi be moduna giriyorlar onları ezmenin ayrı bir zevki oluyor.

Edited by Altar

Gold acayip güzel arkasından siyah geliyor ve sonra beyaz :) bence. Bir de air2 gold olursa tadından yenmez :)

Kesinlikle Space Gray.. :)

Bende öyle düşünüyordum ama Gold u kullanmaya başlayıncaya kadar.Siyah bir kere çok kir gösteriyor.Yok parkmak izi yok toz yok su damlası..Beyazda bu dert yok.Ben ilk defa Beyaz kuulanıyorum gerçekten çok memnunum

6 da gold kullaniyorum.tum cihazlarda genelde zaten siyah ve beyaz renklerin kullanildigini dusunursek Gold kesinlikle farkını hissettiriyor

Beyaz (silver) daha güzel duruyor . Gold bana ucuz çin telefonları gibi geldi. Zevk meselesi.

Ben space grey kullanıyorum ve çok memnunum. Gold sanki silver almışsında güneşte unutmuşsun ve sararmış gibi duruyor. Silverın da anten bölgesinin beyaz kısımları kirleniyor diyorlar..

• Like 1

Ben bizim burdaki aveaya plus gold 64 gb diye haber bırakmıştım ama ellerine bir tane plus space gray 128gb gelmiş gittim aldım iyiki gold almamışım çok memnunum telefonumdan

Kim hangi rengi seviyorsa onu yazacak, konunun amacı ne merak ettim  :confused:

Amacını açıklarsanız daha çabuk yardım bulursunuz

Amacım aslında teretdükde kalmak diğer renklerde arkasında beyaz olan şeritin rengi çıkıyormuş nette okudum siyahdada bu sorun yaşamırmı acaba?

Amacım aslında teretdükde kalmak diğer renklerde arkasında beyaz olan şeritin rengi çıkıyormuş nette okudum siyahdada bu sorun yaşamırmı acaba?

Rengi çıkmıyor sürekli Kot pantolon cebine koyup çıkartmak pantolonun renginin cihaz üzerine çıkmasına sebep oluyor ki her pantolon bunu yapmaz. Ayrıca o şeritler Kauçuk Tarzı bir malzeme zaman ile mutlaka deforme olacaktir ama renk atması söz konusu değil.

Şeffaf kılıf ile kullanıyorum zerre leke olmadı bende bu arada Beyaz benim Cihazım (: