Jump to content

6 plusmu samsung note 4 mü?

Rate this topic

Recommended Posts

Tasarım olarak note 4 mükemmel bence sizden tavsiye almak istiyorum sizce ios ve jailbreakten vazgeçmeye değermi samsung alsam?

Kullanici siz olacaginiz icin tavsiye vermek belki yanlis olabilir. Yani uzun bir sure ios kullanip pisman olanlar oldugu gibi cok sevenler de var. Bence burdaki kriter cihaz tasarimindan cok islevsellik olmali. Bir sure android cihazda kullandim ama ios un kolayligi ve islevselligi her anlamda kendini belli ediyor. Cihazda kullandikca olusacak kasmalar, yazilim guncelleme destegi gibi kriterler de var. Bunlarin disinda birde cihazlarin ikinci el piyasasi var ki samsung bu konuda yerlerde geziyor. Bir cok etken var. Bana sorarsaniz tabi ki ios tabiki iphone derim size ama bende sizin gibi uzun bir suredir iphone kullandigim icin soylerim bunu.

Hizli yanit alabilmek icin alinti yaparak cevaplayin.

• Like 1

Kullanici siz olacaginiz icin tavsiye vermek belki yanlis olabilir. Yani uzun bir sure ios kullanip pisman olanlar oldugu gibi cok sevenler de var. Bence burdaki kriter cihaz tasarimindan cok islevsellik olmali. Bir sure android cihazda kullandim ama ios un kolayligi ve islevselligi her anlamda kendini belli ediyor. Cihazda kullandikca olusacak kasmalar, yazilim guncelleme destegi gibi kriterler de var. Bunlarin disinda birde cihazlarin ikinci el piyasasi var ki samsung bu konuda yerlerde geziyor. Bir cok etken var. Bana sorarsaniz tabi ki ios tabiki iphone derim size ama bende sizin gibi uzun bir suredir iphone kullandigim icin soylerim bunu.

Hizli yanit alabilmek icin alinti yaparak cevaplayin.

abi tasarım mükemmel fiyatta uygun 2300 plus alacaktım lanet olsun aylardır bulamadım alim bugün note 4 inceledim abi içinde yüklü videoları izledim dehşet birşey o görüntü okadar canlıki anlatamam tek korkum jailbreaki özlersem diye onun dışında sorun olmaz birde andıridin jailbreak gibi bir yazılımı varmı?

abi tasarım mükemmel fiyatta uygun 2300 plus alacaktım lanet olsun aylardır bulamadım alim bugün note 4 inceledim abi içinde yüklü videoları izledim dehşet birşey o görüntü okadar canlıki anlatamam tek korkum jailbreaki özlersem diye onun dışında sorun olmaz birde andıridin jailbreak gibi bir yazılımı varmı?

Daha öncede biryerde yazmıştım.İkisi Elma ile armut.Çünkü 2 side var bende.Ama ben Plus derim

plustada izledim bence bi izle sen note 4 ayrıca tasarımı hoş değil Z3 ün tasarımına bitiyordum şimdide Note 4

benimki sadece espriydi note 4 o kadar zevkine hitap ettiyse al iyi günlerde kullan sonuçta oda üst düzey bir cihaz anladığım kadarıylada sizi fazlasıyla etkilemişse o zaman bize burada söz söylemek düşmez olsada nacizane düşüncem plus olurdu.

benimki sadece espriydi note 4 o kadar zevkine hitap ettiyse al iyi günlerde kullan sonuçta oda üst düzey bir cihaz anladığım kadarıylada sizi fazlasıyla etkilemişse o zaman bize burada söz söylemek düşmez olsada nacizane düşüncem plus olurdu.

peki samsunglarda jailbreak gibi bir yazılım varmı?

Tasarım olarak note 4 mükemmel bence sizden tavsiye almak istiyorum sizce ios ve jailbreakten vazgeçmeye değermi samsung alsam?

Bence bulaşma. İphone 6 plus bulamadın galiba diğer konuda aradığını söylüyordun. İnan İphone kullanıcısı olduğun için iphone'u özleyeceğini garanti ederim. Defalarca tecrübe ettim. Böyle bi aksiyon yaşamaya gerek yok. Türkcell mağazalarında aradığını söylüyordun. Bu düşünceyi kafana türkcell çalışanları sokmuş olmalı. Çünkü sanırım note iphone 6 plustan daha kolay tedarik edilebilecek. Geçenlerde bana da Avea'da böyle bir teklif sunmuşlardı oradan biliyorum.

• Like 1

Bence bulaşma. İphone 6 plus bulamadın galiba diğer konuda aradığını söylüyordun. İnan İphone kullanıcısı olduğun için iphone'u özleyeceğini garanti ederim. Defalarca tecrübe ettim. Böyle bi aksiyon yaşamaya gerek yok. Türkcell mağazalarında aradığını söylüyordun. Bu düşünceyi kafana türkcell çalışanları sokmuş olmalı. Çünkü sanırım note iphone 6 plustan daha kolay tedarik edilebilecek. Geçenlerde bana da Avea'da böyle bir teklif sunmuşlardı oradan biliyorum.

evet etkisi olabilir fakat bıkınlık geldi bulamayınca artık vazgectim birde note 4 çok şık bir cihaz sulanmamsk elinde değil işte yazılım ios olsa hemen alırdım ama plustanda vazgectim zaten yok piyasada ve çok kaba tasarımı alırsam 6 alcam yanlışmı yaparım sence?

evet etkisi olabilir fakat bıkınlık geldi bulamayınca artık vazgectim birde note 4 çok şık bir cihaz sulanmamsk elinde değil işte yazılım ios olsa hemen alırdım ama plustanda vazgectim zaten yok piyasada ve çok kaba tasarımı alırsam 6 alcam yanlışmı yaparım sence?

yanlış yapmazsınız ekran harici belirgin bir fark yok. birde resimde görüntü sabitleme.

3 kere media markta gittim çok karasız kaldım günlük kullanımımı zorlaştırır diye 6 da karar kıldım ama seneye 6 plus s almayı düşünüyorum hiç olmazsa bütün hatalar giderilmiş olacak.

Edited by akora81

Bu tablo gayet açık :))

burda note daha iyi demi?

BU tablo hiçbirşey demek değil..Tekrar yazayım..İphone ile samsung u telefon olarak karşılaştırmak ELMA ile ARMUT u karşılaştırmaktan farksızdır.İşletim sistemi aynı olursa karşılaştırabilirsniz..Farklı donanımsal ve yazılımsal özellikler ile çalışan farklı 2 telefonu karşılaştırmak abestir.

note 4 . Artik apple bayginlik verdi o koca ekrana ios yakismiyor ve kisitli bir cihaz , kimse jb ile bir seyin halloldugunu soylemesin. herkes yapmak zorunda degil. android cok gelisti ve cihazi satin aldiginda herseyi yapabiliyorsun , her sey onunde hazir oluyor.

note 4  abi cihaz rehbere girerken kasıyor gözünü seviyim 

bide video demişsin  iki cihazında ekran parlaklıgı sonuna kadar aç otomatik yapma video çekmeye başla bitir ve şimdi o vidoları izle ayr ayrı ben plus tan iyi video çeken cihaz görmedim s4 almıştım 3 gün zor kullandım satıyım dedim 2000 liraya aldıgım cihazı 1400 liraya zor sattım ki cihaz 4 günlük ama para etmiyor herşeyiyle zarar samsung

• Like 1

Ben salı ya da çarşamba lanet iPhone'u satıp Note 4 alıyorum herkese tavsiye edilir. Lanet girsin böyle cihaza, 4 yıldır iPhone'un her serisini kullandım da bıktım artık. Hep jailbreak ile kullandım bi de bilgiliyim, cahil de değilim. Note 4 alıp rahatıma bakıcam

note 4 abi cihaz rehbere girerken kasıyor gözünü seviyim

bide video demişsin iki cihazında ekran parlaklıgı sonuna kadar aç otomatik yapma video çekmeye başla bitir ve şimdi o vidoları izle ayr ayrı ben plus tan iyi video çeken cihaz görmedim s4 almıştım 3 gün zor kullandım satıyım dedim 2000 liraya aldıgım cihazı 1400 liraya zor sattım ki cihaz 4 günlük ama para etmiyor herşeyiyle zarar samsung

kardeş note 4 de yüklü tanıtım videolarını bir izlermisin allah aşkına resmen izlerken orgazm oldum :) o nasıl bir çözünürlük beaaa

Bak kendin diyosun tanıtım diye özel olarak hazırlanmış video onlar

Şöyle düşün teknoloji markete gidiyorsun tv almaya Görüntüler süper gözüküyor hepsinde ama eve gelip uyduyu bağlayınca ben be aldım diyosun o videolara takılma o kadar sen dediğim testi yap öle karar ver