Jump to content

Kamera 6 Plus

Rate this topic

MZR1983

Recommended Posts

Kamere/Video ayarlarından video çekim kalitesini 60 karesn ile sınırlama var bu ayarı açtığımızda kamera mod değişimi yaparken bazen çok geç geçiyor ekran donmuş gibi bekliyor bizim iki cihazımızdada aynı sorun var

bu ayarı kapatırsan olmuyor aldığımızdada bu ayar kapalı olduğu için kimse farketmiyor

bunu farkeden varmı servise gitmeye gerek varmı ?

Kullananlar bir kaç sefer denesin lütfen kafama takılıyor her zaman olmuyor  ama genelde oluyor o ayar kapatmak zorunda değilim sonuçta

Edited by MZR1983

arkadaşlar lütfen benim için denermisiniz

Merhaba 6plus değil ama iPhone 6 iOS 8.1 cihaz ile denedim. Modlar arası geçişi hızlı bir sorun göremedim. Foto, video, kare ve pano arası geçişler yaptım. Kameradan çıkıp oyuna girdim, sonra geri kameraya geçtim. Takılma yaşanmadı, dediğim gibi plus değil cihazım ama fikriniz olsun diye denedim.

teşekkürler,

ayarlar / kamera-video ayarlarından 60 kare ile sınırla ayarını açıpta denediniz değilmi ?

birde bazen yapmıyor çoğu zaman yapar ama

Dediğinizi iphone 6 da denedim hiçbir kasma vb birşey olmuyor normal mod nasılsa 60 kare açıkkende geçişler aynı bekleme yapmıyor

Sent from my iPhone 6 Space Gray using Tapatalk

teşekkürler,

ayarlar / kamera-video ayarlarından 60 kare ile sınırla ayarını açıpta denediniz değilmi ?

birde bazen yapmıyor çoğu zaman yapar ama

Evet video kısmında 60fps ibaresi çıkıyor onu açınca. İnanın baya denedim, 6-7 foto 4-5 tane de 60fps video çektim testler sırasında. Dikkatimi çeken şu, 60 fps ile çekilen hareketli videolar daha kaliteli oluyor. Zaten 60 fps nin nimeti de o. Varsayılan olarak kapalı oluyor. Ben açtım ve öyle bıraktım, girip girip çıkıyorum. Bi takılma vs. göremedim.

Çok teşekkür ederim zahmet edip denediniz sağolun

bu akşam i6 da denedim teşirde evet onda yok fakat ümraniyede plus teşirde denedim ondada olmadı türkiyede 2 cihazda var onlarda bizemi dek geldi anlamadım