Jump to content

iPhone 6 mı iPhone 6 Plus mı Renk Önerileri

Rate this topic

nca

Recommended Posts

Merhabalar üstadlar iPhone alacaklara önerilerini nedenlerinizi ve renk seçeneklerinizi sunarsanız sevinirim. Bende iphone 6 almayı düşünüyorum siyah ama herkes plus gold diyor plus'ın çok büyük oldugunu düşünenlerdenim lütfen önerilerinizi sunarsanız sevinirim...

Gold en çok satan renk plus ilk başlarda kullanımda sorun oluyor ama birkaç günde alışıyorsunuz sonrası diğer bütün cihazlar size oyuncak gibi geliyor arkadaşım dün 6 aldı daha ilk elime aldığım an oyuncak telefon gibi geldi bana.

Gold 6 plus derim ben.

• Like 2

Gold en tutulmayan modeli 5 para vermem satış sitelerine gor en ucuz gold bayanlar bile satıyor

Şu zamana kadar gördüğüm tüm 6/6+ lar altın rengindeydi..

Sorunuza geleceksek, iPhone 6 Plus alın. İlerleyen zamanda çıkacak tüm telefonlar +5" boyutunda olcak. Bi yerden sonra 6 elinize küçük gelecektir

Renk derseniz gümüş olsun derim..

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

Edited by eko1.3

Sen beni dinle siyah al.. ;) ben bi hata ettim zamanında, 5s i beyaz aldım.. Ama sonra farkettimki siyahı daha bir güzel ve asilmiş.. Tabi mecbur kullanmaya devam ediyoruz :) Sonuçta hala sıfırdan farksız Allah'a şükür :)

bende siyah diyorumda touch id fazla belli olmuyor birde siyah mersin stogunda yok beklemek te istemiyorum kararsızlık dizboyu :) beyazında teşirini göremedim oda içimde kaldı:)

ben iphone 6 nın daha güzel olduğunu düşünenlerdenim ama pil işin içine girdiğinde 6+ oluyor ben sadece pil yüzünden 6+ aldım yoksa 6 kesinlikle o muhteşem telefon hissini veriyor 6+ büyük kalıyor. renk olarak her zaman siyah olan tabiki de beyazla gold karizmatik değiller bence

Tercih meselesi elbette kullanıma göre karar verilmeli. Ancak 6 plus bir harika cihaz olmuş. Pili muhteşem performans veriyor. Sadece pil icin bile tercih edilir. Şarj evde nereye koyduğumu unuttum nazar değmesin. Renk olarak tercihim her zaman space gray.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende çok ikilimde kaldım ve çok büyük olduğu için Plus dan vazgeçip 6 aldım. Aklımda hiç yokken canlı testlerim sonucunda Gold almaya karar verdim. Gold rengi en azından 6 için en yakışan renk bence. Renk tonu çok hoş asla sırıtmıyor Özellikle Mavi silikon kılıfla çok şık duruyor.

Edited by LoukasTr