Jump to content

iPhone almalimiyim alirsam 6 mi yoksa 6 plus mi?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar arkadaslar

Forumda gordugum iphone 6 sikayetleri gun gectikce artiyor 3 senedir 4s 32 gb kullaniyorum sarj problemi ve yavaslik olmasa halada devam ederdim pil artik dayanmiyor yuzde yuzden cekince 2 saat icerisinde sifirlanip kapaniyor o yuzden pilo degistircegime telefonu degistireyim dedim

Sizce suan almam dogru mu

Sikintilar alindigina pisman ettiriyormu

6 mi alsam 6 plus mi (cok buyuk olmasi onemli degil son zamanlarda bukulme olaylari yuzunden kafam karisti)

Ve istanbul zorludan direk gidip alim yapilabiliyor mu yoksa internetteki siparis gibi 3-4 hafta beklenmesi mi gerekiyor zorlu apple storeda da

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6 plus kullanıyorum çok memnunum 6 plus almanı tavsiye ederim hem pil konusunda hem de performans konusunda üst düzey bir cihaz.

Ayrıca büyük ekranın keyfi bir başka.

6 da güzel ama pil performansı düşük 6 alırsan pilden yana yine sıkıntılar yaşarsın.

artik iphone almamalisin bence bu kadar sorunlari varken bence sacma

olur

Bu kadar sorunları varken söyleminizi biraz açarmısınız, SORUNLAR derken ios 8 deki bug lardan bahsediyorsanız bu SORUNLAR gelece update ile çözülecek sorun olan başka ne var merak ediyorum yamulma demeyin burada herkes güler size. Edited by Altar

Günlük, tek el kullanım için Plus uygun değil. Fakat öte yandan, büyük ekran, performans, pil vs artılarıda var.. Ha ben istediğim zaman tek elle rahat rahat cihazı yönetebileyim gerisi umrumda değil diyorsan 6 ideal.. :)

Bence 5-5s vs modelden 6 ya geçmek son derece gereksiz..Ama tüm bu telefonlardan 6+ a geçmek çok yerinde olur..Öncelikle pil performansı diğerleri ile mukayese kabul etmez.2 gün kullanmayanı döverler istersen sabahtan akşama bızıkla telefonu..Bence rengede takılma Mütemadiyen kılıf ile kullanacağından Hiçbir önemi kalmayacak

• Like 3

Bence 5-5s vs modelden 6 ya geçmek son derece gereksiz..Ama tüm bu telefonlardan 6+ a geçmek çok yerinde olur..Öncelikle pil performansı diğerleri ile mukayese kabul etmez.2 gün kullanmayanı döverler istersen sabahtan akşama bızıkla telefonu..Bence rengede takılma Mütemadiyen kılıf ile kullanacağından Hiçbir önemi kalmayacak

Telefonum 4s renk onemsiz plus dusunuyorumda aklima takilan direk zorluda satis varmi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eğer illa apple storelardan almak istiyorsan arada mağazalara gitmek gerekir, çünkü nette stok yok dese bile mağazada olabilme ihtimali var. Ben en son akasya apple store a 1 kasım c.tesi gitmiştim sordum ne iphone 6, ne de plus yoktu. Ama alt kattaki turkcell de ip 6 16 gb modeli vardı mesela. Bu birazda takip ve kısmet işi.