Jump to content

AdBlocker 2 (iOS 8)

Rate this topic

Recommended Posts

Tweak adi: AdBlocker 2 (iOS 8)

Fiyat: 1.00$

Crack: BiteYourApple

Aciklama: AdBlocker 2 (iOS 8) tweak ile uyg. ve safaride reklamlari engelleyebilirsiniz, AdBlocker ios6 ve ios7 icindir. Bu iOS8' e ozel olarak yayinlanmistir.

Edited by HerkeseAKAR

Tweak adi: AdBlocker 2 (iOS 8)

Fiyat: 1.00$

Aciklama: AdBlocker 2 (iOS 8) tweak ile uyg. ve safaride reklamlari engelleyebilirsiniz, AdBlocker ios6 ve ios7 icindir. Bu iOS8' e ozel olarak yayinlanmistir.

(konu duzenleniyor)

Fiyatı yanlış yazmışsın 2.20$

c614994c45fce0a5430ec4225f4e3530.jpg

Arkadaşlar bu resimdeki gibi reklamları engellemiyor bu şekildeki reklamlar çok rahatsız edici oluyor sizde de oluyormu böyle

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu uygulama çok başarılıdır. Hatta üstüne başka bir uygulama yok. Ben Cydia reklamlarını bile engelliyorum. Konusunu açmıştım. Adblocker'a ayarlardan girip listeden turkish'i seçip update edin. Sorununuz düzelecektir.

Bu uygulama çok başarılıdır. Hatta üstüne başka bir uygulama yok. Ben Cydia reklamlarını bile engelliyorum. Konusunu açmıştım. Adblocker'a ayarlardan girip listeden turkish'i seçip update edin. Sorununuz düzelecektir.

Bende olmadı acaba hangi repodan kurdunuz ben kaloradan kurdum ama devam ediyor reklamlar ve çok can sıkıcı

cedae15bdb3515335499cc8b8083e0b4.jpg

Bende olmadı acaba hangi repodan kurdunuz ben kaloradan kurdum ama devam ediyor reklamlar ve çok can sıkıcı

cedae15bdb3515335499cc8b8083e0b4.jpg

Aynen bu yüzden kaldırdım bende update bile yapsan boş bu yüzden satın almaktan vazgeçtim

Uygulamaya hemen b atmayın arkadaşlar. Bende çıkmıyor reklamlar ss atacaktım tapatalk hata veriyor. Adblocker List'ten turkish'i seçin ve yukarı sağdan apply update'e basın. Reklam falan çıkmaz.

Ustat bu işlerle yeni uğraşan biri değilim kimsenin kimseye birşey attığıda yok paylaşım yeri burası bende bendeki sorunu paylaştım okey bende işe yaramadı yapılacak işlemleri yapmama rağmen belki crack problem ama yinede almaktan vazgeçtim.... Emeğe saygı

Uygulamaya hemen b atmayın arkadaşlar. Bende çıkmıyor reklamlar ss atacaktım tapatalk hata veriyor. Adblocker List'ten turkish'i seçin ve yukarı sağdan apply update'e basın. Reklam falan çıkmaz.

Dediğini yaptım reboot ettim defalarca denedim olmadı o reklamlar ortada çıkıyor kapatmak istediğimde başka sayfaya yönlendiriyor bu tavrın yanlış bence yapımcıya küfür falan etmedim sadece olmuyor dedim resimde ekledim keşke olsada kullansam bu msjlarada gerek kalmasa

Sizi kırdıysam affedin arkadaşlar. Adblocker ve swipeselection jb yapma sebeplerim. Bende şimdiye kadar ios 5'ten beri kullanıyorum bu tweak'ı engellemedi reklam yok desem yeridir. Dediklerimi yaptıysanız başka bir problem var.

post-44929-1415643501,7791_thumb.jpg

Bu da cydia

post-44929-1415643563,7501_thumb.jpg

Sizi kırdıysam affedin arkadaşlar. Adblocker ve swipeselection jb yapma sebeplerim. Bende şimdiye kadar ios 5'ten beri kullanıyorum bu tweak'ı engellemedi reklam yok desem yeridir. Dediklerimi yaptıysanız başka bir problem var.

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1415643499.960206.jpg

Bu da cydia

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1415643562.803678.jpg

cydia nasıl engelliyosun anlatırmısın adblocker kabul etmiyor.