Jump to content

Apple storedan iPhone degisimi ?

Rate this topic

Recommended Posts

Amerikadan aldigim telefonum iphone 5 imin hem home tusu hemde batarya degisim programina uyuyor sorgulattim alabilinecek en bozuk seriyi almisim ne yazikki :( aradim apple i ancak apple tr musteri hizmetleri bana degisimi Ya avrupadaki bir apple storeda yada amerikadakilerden birinde yapilabilecegi soylendi cunku tr deki iphonelarla amerikadaki ve avrupadakiler arasinda band farki sebeke farki vs varmis degisim birebir ayni telefonla olmak zorundaymis oldukca sert konustum en yetkili kisiye baglandim sansimi baya zorladim belliki caresizlerdi ancak ellerinden gercekten birsey gelmedigini soylediler sizce nasil bir yol izlemeliyim ne yapmaliyim zorlu center a gidip baski yapip degistirebilirmiyim?

Bence usa apple a bir mail yaz durumdan bahset butun Avrupa'da değişim oluyor da Tr de niye olmuyor?!! Baskı yapılırsa belki ise yarar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Soyledigin sey olmaz. Apple kitalar içi garanti sunar. Almanya ya da fransadan aldigin bir urunu tr de degistirebilirsin fakat amerika urunu olmaz. Avrupanin hicbiyerinde amerikan cihazi degismez

Soyledigin sey olmaz. Apple kitalar içi garanti sunar. Almanya ya da fransadan aldigin bir urunu tr de degistirebilirsin fakat amerika urunu olmaz. Avrupanin hicbiyerinde amerikan cihazi degismez

Bunu bana soyleyen apple merkezi kac kere teyid ettim konusmamda hatta avrupa opsiyonunu onlar bana sundu o yuzden sikinti yok usa cihazlari avrupada degistirebiliyorlarmis bir tanidigimla gonderip degistirticem

Dostum benim de benzer bir sorunum var suradan gorebilirsin http://www.iphoneyardim.net/index.php?/topic/118438-Uyku-tusu-degisim-programi-ile-ilgili/page__view__findpost__p__1268460

Sen cozum olarak ne buldun?

Kardesim bildiklerimi senin konunda anlattim ben bir arkadasimla almanyaya gondericem telefonu berlindeki apple storedan degistiricek benim icin oncesinde randevu alicam tabi.