Jump to content

iPhone 6 plus alıp da pişman olan var mı?

Rate this topic

ANIL007

Recommended Posts

Selam arksdaslar iphone 6 plus alma arifesindeyim daha once iphonelar ve htc m8 kullandim (boyut konusundaki tecrubemi belirtlmek istedim) ama dunu mersk ediyorum iphone 6 plus alip da pisman olan ve keske 6 alsaydim diyen arkadas var mı? Ben daha üstünü(6 plus) dururken daha altini(6) almayi mantikli gprmesem de gerek stok soruni gerekse bpyu acisindan tereddutte kaldim. Gercekten plus konusunda sorun yasayan var mı boyut olarak. bi arada arkadaslar 64 gb space gray plus bulamiyorum yok yok yok. bazi alisveris sitelerinde bir gunluk vs ilanlari var amma guvenemiyorum. param da hazir ama cihaz bulamiyorum. bu arada sizce iphone 6 plus iphonelar kadar tutulur mu? bunu sormamin sebebi imternette boyutundan sikayet edip satmaya calisan cok kullanici gordum.

cevaplar icin simdiden tesekkurler.

Ben aldığım ilk gün pişman olmuştum boyutundan dolayı yaklaşık 20 gündür kullanıyorum boyutuna alıştım şu an gayet memnunum bu pişmanlığım gitti hiç pişman değilim daha önce büyük bir cihaz kullanmadığım için alışmam birkaç günü aldı.

Şuan doğru tercihi yaptığım için mutluyum 6 plus ekran kalitesi olsun fotoğraf ve video çekimi olsun ve en önemlisi pil performansı olsun çok başarılı bir cihaz 5s den 6 plus'a geçen biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim 6 nın 5s ten 0,7 inch lik ekran büyümesi dışında hiç bir farkı yok 6 plus'ın kulvarı tamamen farklı değişiklik istiyorsanız alışkanlıklarım değişsin istiyorsanız kesinlikle 6 plus almalısınız.

Edited by Altar
  • Like 3

Merbaha öncelikle herşey tercih meselesi kişiye göre değişir bu durum.şahsen 6plus ı cebe koymayı bırak elde tutup taşımak bile zor geniş ve uzun.çerçeve kesinlikle fazla geniş.6 al rahatına bak derim.çanta kullanan biriysen sıkıntı olmaz.

• Like 1

Kullanim alanina gore farklilik gisteren bir durum bu aslinda birazda. Mesela ben sabahtan aksama disaridayim ve arabadayim dolayisi ile tek elle rahat kullanabilecegim bir cihaz olmali ve iphone olmali :) bu durumda benim tercigim 6 dan yana oldu balmadan once cok kere canli olarak iki cihazi yan yana koydum ve plus kesinlikle tel el ile kullanilacak bir cihaz degil. Benim kullanim alanima gire cok cok buyuk bir cihaz zira 6 bile bazen tek elle kullanimda zorluk yasatiyor. Masa basi calisan arkadaslarda plus modeli cok daha rahat kullanacaklardir. Bence cihazi alirken buna dikkat edin. Size uygun gelen kullanim alani neresi ise ona gore secim yapin derim. Simdiden hayirli olsun.

Hizli yanit alabilmek icin alinti yaparak cevaplayin.

• Like 1

Kullanim alanina gore farklilik gisteren bir durum bu aslinda birazda. Mesela ben sabahtan aksama disaridayim ve arabadayim dolayisi ile tek elle rahat kullanabilecegim bir cihaz olmali ve iphone olmali :) bu durumda benim tercigim 6 dan yana oldu balmadan once cok kere canli olarak iki cihazi yan yana koydum ve plus kesinlikle tel el ile kullanilacak bir cihaz degil. Benim kullanim alanima gire cok cok buyuk bir cihaz zira 6 bile bazen tek elle kullanimda zorluk yasatiyor. Masa basi calisan arkadaslarda plus modeli cok daha rahat kullanacaklardir. Bence cihazi alirken buna dikkat edin. Size uygun gelen kullanim alani neresi ise ona gore secim yapin derim. Simdiden hayirli olsun.

Hizli yanit alabilmek icin alinti yaparak cevaplayin.

Evde masa başı kpss calisiyorum :) evden de pek cikmiyorum en iyisi plus alayim. Tabi bulabilirsem :)

Tablet varsa ve evde bilgisayarın varsa hiç bulaşma. Önce şunu düşün sen bundan film izleyecekmisin . Şahsen ben odamda bilgisayar olupta bundan film izlemem. Kışın sorun değil hadi monta koydun cekete koydun ama yazın ne yapacaksın. Eskiden büyük telefonlar vardı küçülsün de rahat taşıyalım diye beklerdik hatta ericson reklamlarında göktelenler reklamlarda küçülürdü falan filan. 6 ile 6 plusun en önemli farkı pil ama bence eziyete değmez . Tabi çanta kullanmıyorsan yada ceket giymiyorsan.

Edited by akora81

Ellerinde onca Mühendis ve Onca beyin var iken o koca cihazı neden yaptılar (6+) bir türlü anlamış değilim. Rakipleri daha  büyük ekranları daha küçük gösterir iken bence 6+ gerçekten fazla büyük. 6 çok şık güzel çok beğeniyorum fakat 5s im var iken geçmek hiç mantıklı değil, 6s de belki ...