Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Hasanarz

PC Olmadan SHSH Kaydı Alma

Rate this topic

Recommended Posts

Pc olmadan 1dk içersinde telefonunuzun SHSH kaydını alın, ve artık versiyon yükseltmekten korkmayın.

Arkadaşlar ilk Başta Cydia'dan İSHSHit Uygulamasını indiriyoruz Telefon modeli ve shsh 'mizi seçerek Save diyoruz artk shsh kaydımız alınmıştır, Menülerden Manage SHSH kaydımıza gelerek istediğimiz mail adresine gönderiyoruz ve artık shsh kaydımız güvende demektir. istediğiniz zaman bu shsh kaydınızla versiyon düşürebilirsiniz , ve heran Bilgisayarsız yeni fw çıkmadan shsh'nizi almış olursunuz.

shsh1.pngsh4.png

ve en son istediğimiz mail adresine shsh kaydımızı gönderiyoruz

shsh2.png

Edited by Hasanarz

Pcden almaya useniyordum :) cok tesekkurler :) +repp :D

Saygilar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tesekkurler Hasan Abi...

Tesekkurler Hasan Abi...

süper oldu bu saol

iş gördüğüne sevindim , sizlerde sağolun :)

3gs de calismiyor galiba? fw artik yok falan diye hata veriyor :S

kaydi dolmus fwlerden kayit almaya calisiyorsun sanirim.

usta bende yaptım ama mail göndermiyor yahoo hotmail gmail hepsine denedim ama hiç birine mail atmadı ben kayıt almaya çalışmıştım becerememiştim cydia ios 4.1 yazıyor sanırım alınmış ama neyere aldığımı hatırllamıyorum kayıt ı mesela şöyle desem kayıt aldım ama pc de bulamıyorum ne yapmam gerekir ?

usta bende yaptım ama mail göndermiyor yahoo hotmail gmail hepsine denedim ama hiç birine mail atmadı ben kayıt almaya çalışmıştım becerememiştim cydia ios 4.1 yazıyor sanırım alınmış ama neyere aldığımı hatırllamıyorum kayıt ı mesela şöyle desem kayıt aldım ama pc de bulamıyorum ne yapmam gerekir ?

tinyumbrella'yla kayıt alırsan pcde bulabilirsin, cydiadaki kayıt tabiki pcde olmaz.

tinyumbrella'yla kayıt alırsan pcde bulabilirsin, cydiadaki kayıt tabiki pcde olmaz.

Askitom :P Nerelerdesin?:P

Askitom :P Nerelerdesin?:P

sağda solda bildiğin gibi gulüm =D

ben cydia dan kayıt gönderdim sanırım kabul edilmişti turgay abi öyle söylemişti cydia da benim ios 4.1 yazıyor shs kaydım alınmış mı oluyor bunu nasıl anlarım ?

ben cydia dan kayıt gönderdim sanırım kabul edilmişti turgay abi öyle söylemişti cydia da benim ios 4.1 yazıyor shs kaydım alınmış mı oluyor bunu nasıl anlarım ?

cydiada yeşil yazıyla yazar en üstte girer girmez kayıtlarının olduğu fwler.

Bu çok guzel bır uygulama gercekten ellerine saglık hasan :D

Elime telefonumu aldıgımda ılk yapacagım bu olacak sanırım :D

Hasan hocam selamlar,

Ben 4.1 SSH kaydımı almamışım,çok geç farkettim,hatta ben değil sağolsun Turgay hoca farketti,bu prg ile 4.2.1 çıkmış olmasına rağmen SSH kaydımı manuel olarak alabilir miyim?

Geçenlerde bir sorun oldu,SSh kaydım olmadığından 4.1 ile restore yapamıyorum,bu derdime çare olur mu?

Saygılarımla...

Dostum hasana sormussun ama ben cevap verebilirim hemen...

ShSh kayıtları Apple serverdan alındığı için şuanda en son sürümün shsh kaydını alabilirsin sadece.

Yani 4.1 Shsh kaydını alamazsın kolay gelsin...

Teşekkürler İrfan hocam,

Ne yapalım,sağlık olsun,

Saygılar...

kusura bakma ancak şimdi pc başına geçebildim , gereken bilgiyi irfan'dan aldın sanırım

Estafurullah hocam ne kusru,haddim değil,

Sağolsun İrfan hoca izah etti, 4.2.1'in ciddi bir JB'si çıkana kadar elimdekini daha fazla kurcalamamaya gayret göstermem gerektiğini anladım,

Saygılar,selamlar...

teşekkürler çok güzel birşey ama bana şöyle bir hata veriyor nedendir acaba ? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

i wasn't able to locate file for the com.xsellize.repo package. this might mean you need to manually fix this package

mutlu olmana sevindim kardeş ama keşke sende benim durumuma biraz üzülseydin

mutlu olmana sevindim kardeş ama keşke sende benim durumuma biraz üzülseydin

Kardeş, forumlarda mesajlar birönceki mesaja yazılmaz, iilk mesaja yazılır. Ne biliyim ben senin yapamadığını. Onu yeni gördüm...